4,5 4,5 (bardzo dobry)
Na Ceneo od 20.11.2013
Dostawa
do 2 dni
Skuteczności
zamówień
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
4,5
4,5
4,5

Dane

Nazwa firmy:
Zadowolenie.pl
Adres:
Katowicka 146 41-500 Chorzów
Województwo:
Telefon:
(32) 775 27 10
E-mail:
sk...
NIP:
Partnerzy
Mapa punktów
Opinie (1461) Więcej
0 Nie polecam
Janusz
Inna cena na fakturze inna przy dostawie. Towaru nie odebrałem. Różnica ok 50 PLN Jeszcze mam czekać tydzień na dostawę z właściwą ceną
2 Nie polecam
Kacper
CZEKAM TYDZIEN NA JEDEN GLUPI KABELEK
0 Nie polecam
Zbyszek
Beznadzieja. Tv jeszcze nie dotarł .
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
  • Filtruj

Zadowolenie.pl - opinie (1461)

0 Nie polecam
Janusz
Inna cena na fakturze inna przy dostawie. Towaru nie odebrałem. Różnica ok 50 PLN Jeszcze mam czekać tydzień na dostawę z właściwą ceną
2 Nie polecam
Kacper
CZEKAM TYDZIEN NA JEDEN GLUPI KABELEK
0 Nie polecam
Zbyszek
Beznadzieja. Tv jeszcze nie dotarł .
0 Nie polecam
NieZadowolony
Towar niedostępny. O braku dostępności towaru dowiedziałem się po własnej interwencji telefonicznej! Po dwóch dniach oczekiwania na wysyłkę.
0 Nie polecam
maciek
Jak coś sprzedają to nie ma problemu ,ale jak radio zepsuło mi się po 5 minutach i odesłałem na reklamację nie dostałem propozycji rezygnacji z towaru itp. Od 9 dni nic, nie piszą czy dostali produkt, co z nim, co zamierzają i kiedy załatwią sprawę wiem ,że w regulaminie jest ,że mają 14 dni ,ale chociaż sms-a,maila czy coś by wysłali z informacją.
Forma dostawy: DHL
    4,0
ok
2 Nie polecam
Piotr
Dostawa względnie szybka, ale towar niesprawdzony i niedziałający. Reklamacja, wysyłka towaru do sklepu i cisza... po telefonie (po 10 dniach) informacja, że reklamacja rozpatrzona pozytywnie, zwrócą pieniądze i że przyjdzie e-mail. W e-mailu, że kierują do księgowości. Pieniędzy nadal nie ma. Prosiłem o wymianę telefonu na działający. Prośbę zignorowano. Jedyny pozytyw — kurier po niesprawny sprzęt na koszt sklepu. W sumie — raczej nieZadowolenie.
0 Nie polecam
TOMASZ
Odradzam zakupy w sklepie zadowolenie.pl. Sklep anulował zamówienie z powodu braku towaru.
2 Nie polecam
Aleksandra1982
Otrzymałam wadliwy towar
1 Nie polecam
Akira10000
Bardzo złe podejście do kupującego. Źle pakują paczki i chcą zwalić winę na kuriera - dysk wartości ~350zł "zapakowany" w 2 arkusze tektury = gwarantowane zmiażdżenie zawartości ! Tak to możecie gazety pakować. Nie polecam zakupów w Zadowolenie/Alsen czy jak się tam oni jeszcze nazywają.
2 Nie polecam
longomściciel
Pełna wtopa , nie podali listu przewozowego... cudem odebrałem przesyłkę ...
Forma dostawy: DHL
    5,0
super
1 Nie polecam
Marek
sklep niezadowolenie.pl Zamówienie anulowano, ponieważ towar był uszkodzony. W porządku !!! Składając zamówienie zapłaciłem 238 PLN, zwrot otrzymałem po trzech dniach ale w kwocie 226,79 PLN. Normalne złodziejstwo, niewywiązanie się z umowy i jeszcze ja mam za to zapłacić!!! W innych sklepach kiedy zwracałem zakupiony towar przy płatnością karta, zawsze otrzymywałem zwrot pełnej kwoty np.Lidl, Kontri i innych małych firm!!! Przykre doświadczenie, Zdecydowanie nie polecam tego partnera!!!
1 Nie polecam
Konrad
NIE POLECAM!!! Otrzymałem towar który był przez kogoś używany wcześniej, były na nim widoczne ślady odcisków palców, towar miał zarysowania i do tego był uszkodzony - szybko rozładowywał baterie. Straciłem baterie czyli pieniądze i sporo czasu na testowanie uszkodzonego i używanego przez kogoś towaru, wysyłki zwrotne, pisanie formularzy reklamacyjnych, sklep nie zechciał pokryć kosztu baterii które produkt mi rozładował w 2 dni.
Forma dostawy: DHL
    4,0
ok
0 Nie polecam
Klient
Rozpatrywanie gwarancji trwa 2 miesiące, brak jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego z serwisem. Na maile odpowiadają po paru dniach z reguły są to dwa zdania na krzyż pisane łamaną polszczyzną. Nie chcą wymieniać towaru na nowy, nie chcą zwracać pieniędzy z tytułu rękojmi, twierdzą ze towar nie posiada wad lub był niewłaściwie użytkowany. Liczą że frajer odpuści bo nie opłaca się kierować sprawy do sądu o towar za tysiąc złotych. Przestrzegam przed zakupami w sklepach Alsen.pl i Zadowolenie.pl; To typowe "polskie" Janusze.
0 Nie polecam
Janusz
Do sklepu nic nie mam., ale dostarczony produkt okazał się bublem.
Forma dostawy: DHL
    5,0
OK
0 Nie polecam
Krzysztof
Odradzam zakup w tym sklepie. Otrzymałem wieżę która nie reagowała na pilota. Nazajutrz zgłosiłem sprawę telefonicznie. Podano mi jak załatwić sprawę (protokół reklamacyjny). Towar odebrano po tygodniu. Do dziś (13 dni) nie mam ani pieniędzy ani wieży. Okazało się, że wysłano ją do producenta celem weryfikacji mojej reklamacji, a ja zostałem bez niczego. Wieża miała być prezentem.., Pisałem już 2 razy do nich, a oni uważają, że wszystko jest ok. bo tak się u nich załatwia takie sprawy. Jak dla mnie to skandaliczne. Przecież wystarczyło przesłać inny egzemplarz albo zwrócić pieniądze za w ogóle nie używany towar.