4,5 4,5 (bardzo dobry)
Na Ceneo od 13.11.2008
III miejsce w kategorii "Wybór użytkownika" w Rankingu Zaufane Sklepy 2018
Dbam
o klienta
Dostawa
do 2 dni
Skuteczności
zamówień
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
4,5
4,5
4,5

Dane

Nazwa firmy:
OleOle!
Adres:
Muszkieterów 15 02-273 Warszawa
Województwo:
Mazowieckie
Telefon:
812 812 812
E-mail:
sk...
NIP:
KRS:
Partnerzy

Mapa punktów
Opinie (59307) Więcej
5 Polecam
stikens
Polecam sklep, szybko i bezproblemowo.
5 Polecam
Adrian
Forma dostawy: Odbiór osobisty
  5,0
5 Polecam
Grzegorz
Super polecam
Forma dostawy: Poczta Polska
  5,0
Super
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
Gwarancje i zwroty
Zwrot do 14 dni bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 Ustawy z dn. 30 maja 2014 o prawach konsumenta.
Gwarancje, zwroty, reklamacje http://www.oleole.pl/cms/regulamin.bhtml
Adres e-mail
re...
 • Filtruj

OleOle! - opinie (59307)

5 Polecam
stikens
Polecam sklep, szybko i bezproblemowo.
5 Polecam
Adrian
Forma dostawy: Odbiór osobisty
  5,0
5 Polecam
Grzegorz
Super polecam
Forma dostawy: Poczta Polska
  5,0
Super
5 Polecam
Marcin
Atrakcyjna cena, merytoryczna pomoc, szybka dostawa
4 Polecam
Beata
dobrze
Forma dostawy: Poczta Polska
  4,0
ostatecznie
5 Polecam
Henryk K.
Bardzo dobrze
5 Polecam
Grażyna
ok
5 Polecam
Ania
Bez problemów, zgodnie z oczekiwaniami
5 Polecam
Karolina
Świetne ceny, darmowa wysyłka, transakcja odbyła się całkowicie bezproblemowo - sama przyjemność wydawać pieniądze w takim sklepie : )
5 Polecam
Jacek
sprawnie, konkurencyjnie, bezproblemowo
5 Polecam
Renata
Przejrzysta,czytelna strona sklepu. Szczególnie jasno przedstawione parametry,opis produktu. Interesujące są również opinie. Doceniam możliwość wyboru daty dostarczenia towaru (dlatego towar otrzymałam po 2 dniu roboczym, gdyż tak mi odpowiadało). Z przyjemnością skorzystam ze strony OleOle wybierając się na kolejne "internetowe" zakupy.
5 Polecam
Dorota S.
Udane zakupy
0 Nie polecam
Magdalena
Opinia wyjaśniana w programie
Zakupy online robię od wielu lat, praktycznie co miesiąc. Sprzęt elektro również zamawiałam niejednokrotnie ; jednak na tak nierzetelną firmę trafiłam po raz pierwszy! Jeżeli szanujesz swój czas, pieniądze i nerwy to stanowczo odradzam! Ale do brzegu: Równo tydzień temu zakupiłam na ole ole zmywarkę. Datę dostawy wyznaczyłam na czwartek. Przedział czasowy dostawy od 11 do 21, ale ok pomyślałam - jestem świeżo po przeprowadzce - poświęce ten dzień na rozpakowywanie kartonów, a pilne sprawy urzędowe zostawię sobie na piątek. W czwartek po 11 otrzymuje e-mail z informacją, że moja zmywarka została przekazana kurierowi, który pojawi się między 12-16- fajnie! Zdążę wyjść z dzieckiem popołudniu na spacer... O godz. 18:15 zadzwonił Pan kurier informując mnie, że zmywarka w ogóle nie dotarła z Warszawy! Wtf?! I dostawa będzie dopiero jutro! Super, kolejny dzień stracony na siedzenie w domu, a tyle mogłabym już załatwić spraw... W piątek nie pojawił się NIKT i oczywiście ZERO telefonów, tak więc sama od piątku dzwoniłam na infolinię już 3-krotnie i cały czas słyszę, że oni mają moje zamówienie zaznaczone jako zrealizowane i pilnie skontaktuje się ze mną logistyka. Taaak, to pilnie trwa od piątku, a mamy poniedziałek - godz. 12 Jedyny pozytyw tej sytuacji jest taki, że zamówiłam za pobraniem i nie straciłam pieniędzy, tyle co na telefony. Dzięki temu właśnie jestem w drodze do sklepu - POWAŻNEJ marki w celu zakupu zmywarki, jak przyjedzie łaskawie kurier z ole ole to się zdziwi - towaru nie przyjmę! Przecież moje zamówienie zostało PODOBNO zrealizowane?, Zmarnowałam tylko tydzień na ten śmieszny sklep... Gorąco NIE POLECAM
0 Nie polecam
Maria
Opinia wyjaśniana w programie
OleOle nie przestrzega ustawy konsumenckiej. Występuję z reklamacją z tytułu rękojmi i domagam się odstąpienia od umowy, ponieważ wada jest istotna i sklep nie był w stanie zapewnić szybkiego terminu naprawy. OleOle nie odpowiedział na reklamację w ciągu 14 dni. OleOle nie przedstawił opinii Rzeczoznawcy, że wada jest nieistotna, OleOle dopiero po 17 dniach od wizyty serwisanta poinformowało mnie, że naprawa może potrwać ok. 10 dni. W dniu diagnozy zaś serwisant poinformował mnie, że będzie to trwało ok. 30 dni. Napisałam 7 maili z tą informacją do OleOle. Sklep cały czas ignorował to. Rzecznik Praw Konsumenta zajął stanowisko i przyznał mi rację. Rzecznik poinformowała mnie, że mam podtrzymywac swoje stanowisko, a sklep nie ma prawa odmówić ani tym bardziej zamknąć postępowania reklamacyjnego. Sklep zamknął reklamację pomimo niezaspokojenia w jakikolwiek sposób roszczeń kupującego. Ole Ole stawia się ponad prawem i wykorzystuje swoją silniejszą pozycję na rynku. Sprawa trafi do sądu, bo po stronie OleOle nie ma najmniejszego gestu do załatwienia sprawy polubownie. Przestrzegam przed tym sklepem, bo gdy są problemy, sklep nie respektuje prawa konsumenckiego.
4 Polecam
ina
W porządku, były kłopoty z płatnością kartą, ale udało się anulować zamówienie i wprowadzić inne z inną formą płatności (było po 2, więc na infolinii był tylko dyżur)