4 4,0 (dobry)
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
4
5
4,5

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.

Opinie (1740) Więcej
5 Polecam
Radek
gg
2 Nie polecam
L...k
Brak
1 Nie polecam
m...2
Z początku kontakt ze sklepem był w porządku, zakupiłem produkt, który przyszedł po paru dniach, był w 100% sprawny i nie było żadnego problemu. Problem natomiast pojawił się gdy chciałem zwrócić dany produkt i od 2 miesięcy z firmą nie ma żadnego kontaktu oraz nie dostałem pieniędzy za zwrot produktu, który im wysłałem. Nie polecam
  • Filtruj

NIKOLNET - opinie (1740)

Napisz opinię o sklepie
5 Polecam
Radek
gg
2 Nie polecam
L...k
Brak
1 Nie polecam
m...2
Z początku kontakt ze sklepem był w porządku, zakupiłem produkt, który przyszedł po paru dniach, był w 100% sprawny i nie było żadnego problemu. Problem natomiast pojawił się gdy chciałem zwrócić dany produkt i od 2 miesięcy z firmą nie ma żadnego kontaktu oraz nie dostałem pieniędzy za zwrot produktu, który im wysłałem. Nie polecam
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Oszukali mnie chce dołączyć do pozwu zbiorowego
1 Nie polecam
krzysiek
Też chciałbym dołączyć do pozwu proszę o namiary.
1 Nie polecam
e...a
jak można dołączyć do pozwu zbiorowego? oszukali mnie na prawie 3.200zł.
1 Nie polecam
Wiktor
przygotowujemy pozew zbiorowy, zapraszamy na grupę "Poszkodowani przez Nikolnet": *****
1 Nie polecam
qunik
Negatyw Prosze o pomoc odzyskania pieniędzy Nikolnet 07:35 (1 godzinę temu) Dzień dobry. W związku zaistniałą sytuacją informuję , iż firma Nikolnet jest w trakcie gromadzenia dokumentacji restrukturyzacyjno -upadłościowych. Przepraszamy bardzo za problem dla kupujących ,ale proszę nam wierzyć,budowaliśmy 15 lat naszą markę i bardzo dużo klientów jest zadowolonych z naszych zestawów do dnia dzisiejszego. Przyczyną takiej sytuacji jest brak płynności finansowej spowodowanej brakiem znajomości klientów regulaminu Allegro,które za każdą utworzoną dyskusję obniżał nam poziom sprzedaży, co spowodowało zablokowanie "lightowe" konta.(tak nazywa to Allegro), naprawdę wystarczyło pisać maile i dzwonić do sklepu. Kilkakrotnie zwróciliśmy się do Allegro z prośba o pomoc,ale niestety jest to korporacja i działa ona według swoich zasad ,szkodząc przy tym sprzedającym,a co za tym idzie również kupującym. Gdyby nie blokada,sprzedaż byłaby dalej i realizacja zestawów również! Drugim powodem ,a od niego wszystko się zaczęło, to kilka minut błędu systemu lub człowieka,który na nim pracował. Jedna z największych dystrybucji w Polsce obniżyła w kwietniu parę produktów na naszej stronie o 90% !!! Nie informując nas o błędzie,co spowodowało katastrofę! Otrzymaliśmy mnóstwo negatywnych opinii przez Ceneo od ludzi,którzy żerują na błędach systemowych sprzedających firm w internecie,to za skutkowało spadkiem obrotu firmy o 70% w ciągu miesiąca. Ani dystrybutor ,ani Ceneo nie pomogło w rozwiązaniu tego problemu,po prostu nas zignorowali!:( Niestety przez taki spadek mimo włożenia wszystkich starań ,nie udało nam się firmy utrzymać w płynności finansowej. Jeszcze raz bardzo przepraszamy klientów,którzy nam zaufali,a niestety nie zdążyliśmy zrealizować ich zamówień. Dziękujemy za lata współpracy z wieloma firmami i prywatnymi klientami.
1 Nie polecam
Marcin
Odebrali jeden telefon, później brak kontaktu, zamówienie nie zrealizowane, moim zdaniem to oszuści, sprawę skieruję na policję
1 Nie polecam
F
Bardzo słabo. Początkowo wyglądało zachęcająco i cena produktu. Obsługa-pierwsza wiadomośc odpisana szybko ale potem potwierdzam że fatalny kontakt. Zero odzewu na telefon ani dalszego odpisywania na wiadomości! Wciąż włącza się poczta głosowa na dwa numery telefonu. Taka sytuacja ma już miejsce kilka dni. Podejrzewam że nic się nie zmieni! Będe chciał zgłosic sprawę o oszustwo na Policje. Uzyskac zwrot kosztów za produkt który kupiłem bo wyglądał atrakcyjnie cenowo.
1 Nie polecam
Klaudyna
Kontakt ze sklepem tragiczny. Od kilku dni wiszę na telefonie i próbuję się dodzwonić, bez skutku. O mailach już nie wspomnę, na trzy wiadomości, które wysłałam zero odzewu. Czekam na zwrot pieniędzy grubo ponad 14 regulaminowych dni i to nie byle jakaś mała kwota tylko ponad 500 zł... Zero informacji, zero kontaktu, pieniędzy nie ma i nie wiadomo kiedy w ogóle będą. Jeżeli nie otrzymam pieniędzy w najbliższym czasie będę zmuszona zgłosić sprawę do rzecznika praw konsumenta i tyle. Kpina.
1 Nie polecam
Ryszard
Nie polecam jakichkolwiek zakupów w tej "firmie". Dostawa sprzętu opóźniona z zapewnianych 24h do 10dni. Reklamacja praktycznie nie istnieje, czekam jeszcze 3 dni i zawiadamiam policję o popełnionym oszustwie. Wysłana na reklamacje karta graficzna jest przetrzymywana blisko 2 miesiące i żadnych rzetelnych wieści o dostawie sprzętu, pracownik sklepu z tygodnia na tydzień przekłada termin! Nie tylko odradzam ale też przestrzegam!
1 Nie polecam
Mac_G
Zakupiłem dostępny w sklepie produkt, otrzymałem potwierdzenie zamówienia a następnego dnia, moje zamówienie zostało ANULOWANE przez obsługę sklepu. Jako powód anulowania zamówienia, Sklep podawał brak dostępności produktu lub nieprawidłową (rażąco niską) cenę - a jednak w podobnej cenie ten produkt sprzedawały 2 inne sklepy, więc nie chce mi się jakoś w to wierzyć. Przykre jest to, że w XXI wieku, w erze komputerów, rozbudowanych systemów handlowych / sprzedaży internetowej, firma nie potrafi ogarnąć swoich stanów magazynowych i dostępności produktów ? NIE POLECAM!
5 Polecam
Grzegorz
Zamówiłem monitor, szedł ponad tydzień, ale to był początek pandemii, więc praca kurierów była bardzo wzmożona. Z zakupów w sklepie jestem zadowolony.
5 Polecam
Marcin
Super