4,5 4,5 (bardzo dobry)
Na Ceneo od 14.03.2014
Skuteczności
zamówień
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
4,5
5
4,5

Dane

Nazwa firmy:
=MLAMP.pl=
Adres:
Witosa 4 87-800 Włocławek
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Telefon:
500131557
E-mail:
ko...
NIP:
KRS:
Bank:
Alior Bank S.A.
Mapa punktów
Opinie (133) Więcej
2 Nie polecam
b...0
Wystawiony towar niedostępny
1 Nie polecam
Beata
👍🏻
0 Nie polecam
Łukasz
Beznadziejna obsługa, kompletny brak profesjonalizmu do tego długi czas oczekiwania i proszenie się o towar kilka miesięcy. Porażka
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
Gwarancje i zwroty
Zwrot do 14 dni bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 Ustawy z dn. 30 maja 2014 o prawach konsumenta.
Gwarancje, zwroty, reklamacje http://mlamp.pl/content/9-regulamin-sklepu
Adres e-mail
ko...
  • Filtruj

=MLAMP.pl= - opinie (133)

Napisz opinię o sklepie
2 Nie polecam
b...0
Wystawiony towar niedostępny
1 Nie polecam
Beata
👍🏻
0 Nie polecam
Łukasz
Beznadziejna obsługa, kompletny brak profesjonalizmu do tego długi czas oczekiwania i proszenie się o towar kilka miesięcy. Porażka
0 Nie polecam
Vanilla
Generalnie mogłabym zrobić kopiuj wklej ze wszystkich negatywnych opinii o tym sklepie podanych na tej stronie. Poza tym, że ja zostałam potraktowana "wyjątkowo", bo otrzymałam maila o tym że produktu zamówionego i opłaconego nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Śmieszne w tym wszystkim jest to po jakim czasie się o tym dowiadujemy i w jakiej formie - zakładam że zakup abonamentu firmowego, aby móc zadzwonić do klienta to wydatek, który mógłby zachwiać płynność tej "firmy". Kiedy już ja sama zdecydowałam się na ten kosztowny krok i zadzwoniłam do tego dziwnego przybytku, dowiedziałam się że istnieją zamienniki, ale inne (inny kolor ?kształt ? tego już nie wiem, bo szkoda było mi czasu na dyskusje, poza tym średnio umiem sobie wyobrazić wybieranie lamp na szybko, z opisu telefonicznego) Reasumując nie polecam, gdyż w dzisiejszych czasach, tak rozwiniętej konkurencji, szkoda tracić czas na tak niepoważne firmy krzaki. Nie polecam nikomu komu zależy na profesjonalizmie i czasie.
1 Nie polecam
mitrazzk
Kontakt z klientem na poziomie zerowym. Musiałam się upominać czy w ogóle realizują zamówienie tylko po to by dowiedzieć się, że przez prawie tydzień sprawdzają czy mają dostępne zamówione lampy w magazynie. Trochę kiepska obsługa jak za lampy za 990 zł. Pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie - sory.

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 28.01.2020 opinia została wycofana.

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 02.12.2019 opinia została wycofana.

1 Nie polecam
Patrynia
Sklep sprzedaje towar którego nie posiada. Czekam na na przesyłkę, minęło już 12 dni roboczych. Niby sklep ma 14 na realizację zamówienia ale chyba się na to nie zapowiada. W odpowiedzi na mój mail z zapytaniem na jakim etapie jest realizacja zamówienia zbyto mnie odpowiedzią że na tym etapie nie można udzielić takiej i formacji.
0 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Firma krzak, płacisz za towar, którego fizycznie nie mają i nie wiadomo czy kiedykolwiek będą mieć. Na zapytanie o stan zamówienia chamsko zasłaniają się regulaminem, że mają do 14 dni roboczych na wysyłkę zamówienia, po czym olewają klienta totalnie, zero odzewu, brak towaru, zmarnowany czas i oczekiwanie na zwrot pieniędzy. NIE POLECAM! NiE POLECAM MLAMP! mlamp.pl to ściemniacze
2 Nie polecam
Artur
Sklep oferuje sprzedaz asortymentu, którego najczęściej nie posiada na magazynie. Powyższe skutkuje znacznymi opóźnieniami w dostawie. Obsługa z rozbrajająca szczerością po miesiącu monitów informuje ze można zrezygnować z zamówienia. Szok!!!!

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 12.11.2019 opinia została wycofana.

1 Nie polecam
Maja
Dlugi czas realizacji zamowienia
0 Nie polecam
Małgorzata MT
Kompletny brak profesjonalizmu. Bez telefonów i maili z mojej strony nie otrzymałabym żadnej informacji ze sklepu - ani o terminie wysyłki, ani o dostępności produktu. Chyba tylko o wystawieniu faktury by nie zapomnieli (a to i tak można się zdziwić i dostać fakturę do zapłaty, pomimo wcześniejszego opłacenia zamówienia). Dostępność produktów niby sprawdzona u producenta, a potem okazuje się, że jednak nie wiedzą kiedy otrzymają towar. Nie przesyłają danych dotyczących wysyłki - ani firmy kurierskiej, ani numeru przesyłki. Póki co realizacja zamówienia trwa 3 tygodnie i jeszcze nie została zakończona. Obsługa na bardzo niskim poziomie. Jedyne na plus, że zgadzają się na wysyłkę częściami (oczywiście nie z własnej inicjatywy, tylko po interwencji). Wyjaśnienia jakie są zamieszczane przez sklep w serwisie opinieo.pl (3000 lamp, zależność od producentów itp.) nie tłumaczą braku kontaktu ze strony sklepu z klientem, konieczności ciągłego domagania się informacji i ponaglania do działania. Zdecydowanie nie polecam.
1 Nie polecam
biala
Zero kontaktu brak zamówienia.Dobrze ze wzięłam za pobraniem.
1 Nie polecam
Maria
Very bad in operating my order. Slow tempo and unfulfilling

Popularne produkty