4 4,0 (dobry)
Na Ceneo od 30.11.2012
Skuteczności
zamówień
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
4
3,5
4,5

Dane

Nazwa firmy:
MediaMarkt.pl
Adres:
Al. Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa
Województwo:
Telefon:
799 35 35 35
E-mail:
pl...
NIP:
Partnerzy

Mapa punktów
Opinie (9686) Więcej
5 Polecam
Michał
Wszystko ok
5 Polecam
Natalia
Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia. Polecam.
5 Polecam
pigeonxxl
pełne zadowolenie, odbiór tego samego dnia co zamówienie Polecam !!!
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
  • Filtruj

MediaMarkt.pl - opinie (9686)

5 Polecam
Michał
Wszystko ok
5 Polecam
Natalia
Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia. Polecam.
5 Polecam
pigeonxxl
pełne zadowolenie, odbiór tego samego dnia co zamówienie Polecam !!!
5 Polecam
Adrian
Polecam
5 Polecam
Michał
Zamówienie zrealizowano szybko, sprawnie i bezproblemowo. Polecam!
4 Polecam
Michał
Dziwna polityka dostaw charakterystyczna tylko dla Media Markt, ale ogólnie wszystko ok. Jedynie czterodniowy termin odbioru zamówienia zmieniłbym na pięciodniowy - dałoby to większy komfort.
5 Polecam
Piotr
Jestem zadowolony z zakupu. Cena była bardzo konkurencyjna, do tego raty przez internet. Przesyłka do paczkomatu bardzo szybka.
5 Polecam
Grzegorz
Kolejne zakupy w MediaMarkt oceniam bardzo dobrze. Super cena sprzętu którego potrzebowałem - szybka realizacja - wszystko w jak najlepszym porządku - POLECAM
5 Polecam
Piotr
Szybka i bezproblemowa realizacja zlecenie, na drugi dzień paczka była do odbioru w paczkomacie. Polecam!
5 Polecam
markus6000
Bardzo jestem zadowolony
5 Polecam
Ruslan B.
Polecam.
0 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Zamówiona lodówka została wysłana przez firmę DPD, która wysyła o godzinie 20:15 informacje, że na drugi dzień będzie przesyłka ( infolinia czynna do 20:00 ). Przez 4 godziny i 5 rozmów telefonicznych z firmą DPD nie można się dowiedzieć czy i o której ma być paczka skoro dostałam informację, że ma być w danym dniu. Dopiero po 4 godzinach i 5 rozmowach dowiadujesz się, że już co najmniej jakąś godzinę temu mieli informację, że paczka nie wyjdzie w dniu dzisiejszym tylko jutro i to dalej nie wiadomo, o której będzie. Całe dwa dni przepychania się z DPD żeby nie uzyskać żadnej sensownej odpowiedzi. Jeżeli chodzi o informację ze sklepu jest równie fatalnie. Dowiedziałam się, że mam sama wnieść lodówkę do mieszkania z pod klatki, ponieważ " nie zaznaczyłam, że chce z wniesieniem " gdzie w ogóle takiej opcji nie było bo wziełam wszystkie dostępne udogodnienia. Ale sklep twierdzi, że to moja wina i nawet prosząc o to żeby zmienić ten punkt i że mogę dopłacić za wniesienie ( zgłaszając to ponad 24h przez dostarczeniem przesyłki ) dostałam informację, że sklep się ze mną skontaktuję i będzie to można zmienić. Po czym na drugi dzień znowu jak w przypadku firmy kurierskiej odbyłam 4 lub 5 rozmów w czasie około 3 godzin, gdzie w każdej rozmowie mówiono mi co innego i dopiero w ostatniej konsultant mi powiedział, że trzeba by było odesłać przesyłkę, dopłacić za wniesieni i dopiero nadać znowu przesyłkę i znowu się od początku spierać z DPD i tracić wolne w pracy, ponieważ DPD może przywieźć paczkę w dzień który mnie poinformują o przybyciu przesyłki albo i nie. Obsługa infolinii fatalna - każdy zaprzecza informacją, które dostało się od poprzedniej osoby, z którą się rozmawiało - zarówno jeśli chodzi o sklep jak i firmę, która dostarczała sprzęt. Nie polecam, a nawet jestem w stanie stwierdzić, że nawet jeśli będą mieli najtańsze oferty ze sprzętu to z nich nie skorzystam bo wole zapłacić trochę więcej ale mieć komfort psychiczny i dokładne informację.
5 Polecam
Beata
Wymieniałam nabój CO2 sodastream - opłacony przez internet czekał na mnie w dziale informacji, gdzie go odebrałam bez kolejki. Przygotowanie naboju do odbioru trwało jednak kilka godzin, a nie deklarowane 55 minut, dla mnie jednak nie miało to większego znaczenia, bo i tak odbierałam go wracając z pracy (w innych lokalizacjach deklarowany czas wynosił 48 godzin, zatem kilka godzin to bardzo dobry wynik). Ogólnie jestem zadowolona z usługi.
5 Polecam
nonamez90
Kolejny już zakup przez internet i jestem zadowolony. Dobre promocje, szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona i zapakowana paczka. Śmiało mogę polecić.
5 Polecam
Łukasz
Sprawnie, szybko. OK