4,5 4,5 (bardzo dobry)
Na Ceneo od 11.06.2012
Dbam
o klienta
Skuteczności
zamówień
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
4,5
4
4,5

Dane

Nazwa firmy:
Mediaexpert.pl
Adres:
Za Dworcem 1D 77-400 Złotów
Województwo:
Wielkopolska
Telefon:
756 756 756
E-mail:
es...
NIP:
Partnerzy

Mapa punktów
Opinie (19136) Więcej
5 Polecam
Użytkownik Ceneo
Bardzo szybka dostawa, tablet zgodny z opisem.
5 Polecam
Kamila
ok
5 Polecam
Łukasz
Wszystko sprawnie i bok w razie problemów ogarnia bez problemowo, kupuję od lat i nie mam zastrzeżeń.
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
  • Filtruj

Mediaexpert.pl - opinie (19136)

5 Polecam
Użytkownik Ceneo
Bardzo szybka dostawa, tablet zgodny z opisem.
5 Polecam
Kamila
ok
5 Polecam
Łukasz
Wszystko sprawnie i bok w razie problemów ogarnia bez problemowo, kupuję od lat i nie mam zastrzeżeń.
5 Polecam
Anna
Polecam
5 Polecam
Użytkownik Ceneo
Godny polecenia
1 Nie polecam
Slavko21
Opinia wyjaśniana w programie
MEDIA EXPERT potraktował mnie jak idiotę.... chodzi o produkt Rower miejski DAWSTAR Retro S1B Biały Kod: 557280 rozmiar koła 28cali Produkt zakupiony przez stronę internetową, reklamacja złożona również przez stronę... Produkt odebrany fizycznie w sklepie. Reklamacja RMA2333670971200041763 numer zamówienia 02366558591 ze strony media expert Zakup sklep: Kolumny 6/36, 93-342 Łódź Rower zakupiłem 06.04.2020 godzina 16:16 Reklamacje do media expert złożyłem 6 kwietnia 2020, 18:37 Zakupiłem u Media expert rower(zamówiony w sklepie internetowym) lecz przy kasie nie została mi naliczona nowa promocyjna cena roweru. zapłaciłem za rower 429zł zamiast 399zł. plus 1zł Przygotowanie roweru do użytkowania. Powinienem zapłacić tylko 399zł +1zł Media powinien mi zwrócić 30zł różnicy w cenie Mam wielkie zastrzeżenia co do fachowości skręcenia roweru, mechanika, który przygotowywał rower do użytkowania, zgłaszam bardzo porysowany wspornik siodła i krzywo przykręcony błotnik przedni i tylny. Te błotniki są krzywe fabrycznie, ewidentnie to ukryta wada materiałowa. Jestem bardzo zażenowany usługą montażu skręceniem roweru jak i samej niskiej jakości roweru. Przesyłam zdjęcia roweru wykonane w namiocie serwisowym media expert przed odbiorem roweru. Odpowiedź media expert zwaliła mnie z nóg: Pierwsza odpowiedź Media expert: Zgłoszenie reklamacyjne numer: #RMA2333670971200041763 Dzień dobry, W przypadku zakupienia towaru za pośrednictwem sklepu stacjonarnego, miejscem właściwym do dokonania reklamacji jest sklep stacjonarny, w którym odebrano towar. Sklep ten jest jednocześnie sprzedawcą. W związku z tym żądania zostają odrzucone. Pozdrawiam Aleksandra Smolarz Dział Obsługi Klienta Media Expert Druga odpowiedz media expert Zgłoszenie reklamacyjne numer: #RMA2333670971200041802 W odpowiedzi na Pana zgłoszenie uprzejmie informuję, iż jeżeli złożył Pan zamówienie w sklepie internetowym a odbiór i ostateczny zakup został dokonany w sklepie stacjonarnym-wszelkie reklamacje powinny zostać kierowane również do tej placówki. W związku z powyższym prosimy o kontakt z placówką w której dokonał Pan zakupu. W tym przypadku niestety nie możemy pozytywnie ustosunkować do Pana reklamacji. Pozdrawiam Dominik Brożek Dział Obsługi Klienta Media Expert Próbowałem dodać negatywny komentarz pod produktem, oczywiście media expert włączył cenzurę i komentarza nie dodał. Media expert traktuje swoich klientów jak idiotę!!
5 Polecam
Beata
Szybka dostawa, dobry kontakt, cała transakcja przebiegła pomyślnie. Sklep tez ma fajne promocje i konkurencyjne ceny.
5 Polecam
lukiton0589
Szybko i solidnie
1 Nie polecam
malgorzata oset
Opinia wyjaśniana w programie
otrzymałam niekompletną przesyłkę , musiałam odesłać przesyłkę ( myślałam, że brakująca część będzie mi dosłana), Mija tydzień od momentu odebrania przesyłki nie mam , żadnej informacji co dalej, dwukrotnie wysłałam maila z prośbą o informacje. Kontakt telefoniczny ( 10 minut z głowy). Jestem bez przesyłki , bez kasy , bez informacji. Oglądajcie przesyłkę przy odbiorze !!!!!!!!, ja będę oglądać. gosia
5 Polecam
elizie
POLECAM - sklep informacje o statusie zamówienia na bieżąco przekazywał, od kontaktu się nie wymigiwał, w każdej chwili pomocą służył i konkretne odpowiedzi przedłożył, zamówienia nie bagatelizował i szybko skompletował, opłaty za przesyłkę nie doliczył, którą kurier ekspresowo doręczył.
0 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Opinia wyjaśniana w programie
Dziadostwo - zdecydowanie nie polecam!!! Dwa dni temu zakupiłam telefon dla dzieciaka jako prezent na Wielkanoc skuszona obietnicą na pierwszej stronie - Gwarancja dostawy do Świąt! Zapłaciłam od razu i dzisiaj dostaję maila z informacją, że przewidywania dostawa to 14-16 kwietnia!!! Dzwonię na obsługę klienta - dno i wodorosty - nikt nic nie wie, odsyłają mnie do trzech różnych osób a ja w tzw. międyczasie słucham durnych melodyjek przez pół godziny! Oczywiście nikt nie może pomóc, nikt nie jest winny. Smutny pan informuje mnie, że mogę zrezygnować z zamówienia i dostanę kasę z powrotem - kiedy? Tego już pan nie wie. W każdym razie dzieciak prezentu w te święta nie dostanie:( Dziękuję Media Expert - zrobiliście nam Wielkanoc! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!
5 Polecam
Oskar
Wzystko ok i dostawa do paczkomaru expresowa. Polecam
1 Nie polecam
Tomasz
Opinia wyjaśniana w programie
Mocno się zawiodłem na sklepie. Zobaczyłem kod promocyjny na słuchawki. Szybki zakup. Myślę fajnie. Na drugi dzień mail, że przesyłka się wydłuży, no ok zdarza się. Potem telefon z ME, że nie mają tych słuchawek, mówię to ja poczekam aż będą, niestety Pan mocno naciskał że musi anulować zamówienie, no więc zgodziłem się. Następnego dnia wchodzę na stronę ME i co, są te słuchawki z dowozem na następny dzień lecz już po regularnej cenie i bez kodu promocyjnego. Niesmak pozostał. Nie polecam.
4 Polecam
Użytkownik Ceneo
Ogólnie ok ale zdarza się coś pomylić
0 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Opinia wyjaśniana w programie
Zdecydowanie nie polecam. Zamówiłam produkt, który zgodnie z informacją na stronie, miał być dostępny w punkcie odbioru, a sam odbiór miał być dostępny już za godzinę. Niestety do wtorku nie otrzymałam żadnej informacji o możliwości odbioru, a sklep, w którym miałam produkt odebrać, stwierdził, że nie widzi takiego zamówienia w systemie. We wtorek rano zadzwoniłam na infolinię, z której dowiedziałam się, że produkt jest jednak niedostępny i jedyne, co mogę zrobić, to czekać, aż znów będzie dostępny. Sytuacje są różne i byłabym w stanie zrozumieć sytuację, gdyby nie brak kontaktu ze strony sklepu i brak jakiegokolwiek rozwiązania dla klienta. Skoro to sklep popełnił błąd, to to sklep powinien starać się go naprawić, a nie odwrotnie. Po złożeniu reklamacji na stronie internetowej otrzymałam informację, że moje zamówienie zostało anulowane. Obsługa klienta na poziomie dna.