0,5 0,5
Na Ceneo od 07.05.2019
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
0,5
0
1,5

Dane

Nazwa firmy:
Kristof Shop
Adres:
Dąbrówka 65a 37-410 Ulanów
Województwo:
E-mail:
gr...
NIP:
KRS:

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Mapa punktów
Opinie (20) Więcej
1 Nie polecam
U...o
Towar od 3 miesięcy nie przychodzi zero kontaktu ze sprzedawcą nie polecam
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Daremni
1 Nie polecam
U...o
Nie polecam sklepu zamówienie nie otrzymałam !!!
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
  • Filtruj

Kristof Shop - opinie (20)

Napisz opinię o sklepie
1 Nie polecam
U...o
Towar od 3 miesięcy nie przychodzi zero kontaktu ze sprzedawcą nie polecam
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Daremni
1 Nie polecam
U...o
Nie polecam sklepu zamówienie nie otrzymałam !!!
0 Nie polecam
m...o
Zamówiłam 2 tygodnie przed świętami, do tej pory zamówienie nie przyszło. Strona z fb usunięta, telefon nie działa, zero kontaktu. Zastanawia mnie czy ten sklep w ogóle funkcjonuje czy to jacyś oszuści. Na szczęście wiele nie straciłam. Pierwszy raz się tak zawiodłam. NIE POLECAM NIKOMU!
0 Nie polecam
OLIS
100% OSZUST !!!! Już 27 dni od wpłaty – brak towaru po opłaconym zakupie!!! 22.11.2019 opłaciłem przelewem online na allegro.pl "Pawz Obuwie gumowe M 12szt (8686181920)" – 90,88 zł (RAZEM Z DOSTAWĄ) https://allegro.pl/oferta/pawz-obuwie-gumowe-m-12szt-8686181920 Od allegro mam takie info: "W związku z blokadą na koncie Sprzedającego, zachęcam Kupującego do skorzystania z wyżej wspomnianego Programu Ochrony Kupujących, w celu odzyskania utraconych środków. Wniosek można złożyć między 14 a 180 dniem od momentu zakupu - w Pana przypadku od 6.12 Przykro mi, że spotkały Pana nieprzyjemności. Formularz znajdzie Pan poniżej: https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index ". Po opiniach, jak widzę, nie jestem jedynym oszukanym :(
0 Nie polecam
karka 92
Czekam na zamówienie juz miesiąc i nadal nic nie dostałam zapłaciłam z góry i ani zamówienia ani pieniędzy! Pisałam ale nikt mi nie odpowiedział! Zero jakiego kolwiek kontaktu! Zostałam oszukana i nie polecam!
0 Nie polecam
T...a
Mimo wykonania przedpłaty oczekuje 2 tygodnie na zamówioną pompę. Nikt nie odbiera telefonu lub jest wyłączony !! Nie odpisują na e-maile !!!
1 Nie polecam
K...a
Wciąż nie otrzymałam towaru:( Sklep nie odpowiedział na maila, a nr tel nie odpowiada... Eh
0 Nie polecam
Robert R.
Katastrofa. Po dokonaniu zamówienia brak kontaktu telefonicznego i mailowego. Po 2 tygodniach brak przesyłki. Prośba o rezygnację z zamówienia i zwrot pieniędzy bez odzewu.
0 Nie polecam
M...a
Zostałam okradziona, zero kontaktu, telefon niedostępny, strona już nie istnieje, w poniedziałek idę do banku zgłosić oszusta i odzyskać pieniądze
0 Nie polecam
Praworządny
Dno i złodziejstwo. Policja przyjrzy się cyberprzestępcom. Posiadam całą korespondencję. Jak myślą , że odpuszczę jak większość ludzi to się zdziwią. Regulamin i wstawki dawne na Allegro przestudiowałem.
0 Nie polecam
P...y
Beznadziejny sklep o ile nie są oszustami i w ogóle istnieją . Sprawę zgłoszona na Policję. Brak jakiegokolwiek kontaktu z tymi oszustami. Jak będzie trzeba zajmie się tym mój prawnik. Pozdrawiam Ceneo.pl i zalecam sprawdzać kto ten towar wystawia. Życzę miłych świąt.
0 Nie polecam
B...a
Tragedia i oszustwo .Nie otrzymałam towaru zero kontaktu , właścicielka nie odbiera telefonu !!!!!!! Uwaga na sklep , a raczej porażka , wyciąganie pieniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!
1 Nie polecam
A...a
Ponad tydzien czekam na towar zadnego kontaktu ze sklepem nikt nie odbiera telefonu
2 Nie polecam
E...a
Długo czekam na przesyłke