5 5,0 (znakomity)
Na Ceneo od 25.03.2010
Skuteczności
zamówień
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
5
5
5

Dane

Nazwa firmy:
Gomal
Adres:
Radarowa 14 02-137 Warszawa
Województwo:
mazowieckie
Telefon:
228461107
E-mail:
ad...
NIP:
KRS:
Bank:
PKO BP S.A.
Partnerzy
Mapa punktów
Opinie (16) Więcej
1 Nie polecam
Przemek
Po zamówieniu i dokonaniu opłaty sklep przesunął poza własny zakres termin dostawy.
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
brak
0 Nie polecam
Tomasz
Świadome wprowadzanie w błąd klienta.
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
Gwarancje i zwroty
Zwrot do 14 dni bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 Ustawy z dn. 30 maja 2014 o prawach konsumenta.
Gwarancje, zwroty, reklamacje http://gomal.pl/regulamin-sklepu-gomal.pl.html
Adres e-mail
bi...
  • Filtruj

Gomal - opinie (16)

1 Nie polecam
Przemek
Po zamówieniu i dokonaniu opłaty sklep przesunął poza własny zakres termin dostawy.
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
brak
0 Nie polecam
Tomasz
Świadome wprowadzanie w błąd klienta.
1 Nie polecam
Art
Mimo informacji o natychmiastowej wysyłce sprzedawca go nie posiada. Zaproponowano dostarczenie towaru za 3 tygodnie. Zrezygnowałem z zamówienia. Niestety zawiodłem się na sklepie.
0 Nie polecam
Karol
wystawiają towar którego nie mają na magazynie
1 Nie polecam
b...g
nie polecam!!!, na zmówiony towar czekalem ponad 2 tygodnie,zamawiając był on na stanie,zaplacilem odrazu poczym okazało sie ze go nie ma,a sprzedawca nawet nie raczył poinformować. Tłumaczenia logistyką był wrecz beszczelne,kurier max 2 dni ma czas by dostarczyc a ponad 2 tygodnie czekalem i byl to Kurier!!!obaiwalem sie ze zapalcone i towaru nie bedzie,interwencje pomogły. Nigdy w zyciu wpółpracy z GOMAL !!!
1 Nie polecam
M...m
Nie wiadomo czy dostanę zamówionych towar. Na stronie była informacja ze towar jest dostępny. Po dokonaniu platnosci okazało się ze go nie ma w magazynie. Poczekam kolejny tydzień i jeśli nie dostanę towaru poproszę o zwrot pieniędzy.
2 Nie polecam
M...F
Mimo potwierdzenia dostępności towaru, towaru nie bylo na sklepie i zmuszony jestem czekac na dostawę, przez to opóźnia się montaż mebli kuchennych, na dzień dzisiejszy o tydzień, ale nie wiem ile jeszcze będę czekać. Gdybym wiedział, że towaru nie ma na sklepie może skorzystałbym z innego sklepu i kuchnia byłaby zmontowana. Mimo wszystko dobry kontakt ze sklepem, przynajmniej informują, że był błąd w systemie a teraz podobno Bosch nie dotrzymał terminu dostawy. Ciekawe jaka będzie kolejna wymówka.
2 Nie polecam
k...k
Nierzetelni. Towar mial byc dostepny do 6 dni. Niedostepny przez minimum 3 tygodnie.
1 Nie polecam
J...k
Nie polecam
2 Nie polecam
f...a
bylo lepiej jest gorzej
0 Nie polecam
k...j
Straciłam kilka dni na oczekiwanie. Towar oznaczony w sklepie jako dostępny okazał się nieosiągalny u producenta. Tymczasem wczoraj kupiłam identyczny towar w innym sklepie - i co ciekawe - sprowadzili go właśnie od producenta. W międzyczasie Gomal zaproponował mi droższy produkt alternatywny. Czy to strategia sprzedażowa?
0 Nie polecam
K...k
Towaru umieszczonego na stronie nie mają i nie wiedzą kiedy on będzie. Porażka
1 Nie polecam
m...s
Czekałem trzy dni na zrealizowanie zamówienia. Po tych 3 dniach okazało się, że towaru nie ma, może być dostarczony dopiero po Nowym Roku i w innej cenie. Było to tuż przed świętami.
0 Nie polecam
n...r
Całkowicie odradzam jakiekolwiek zakupy w tym sklepie! Zamówiłem płytę elektryczną i otrzymałem ją porysowaną. Sprzęt można odbierać w trójmieście tylko w piątek od 16-19.oo w podwórkowym garażu. Jak można się domyślać wtedy jest ciemno i trudno dostrzec wadliwość sprzętu. Po sprawdzeniu towaru w domu dostrzegłem wielość zarysowań (tak jakby sprzęt był zdjęty z ekspozycji sklepowej), zadzwoniłem do firmy i uzyskałem informację, że płyta nie jest na pewno porysowana bo sam Pan, z którym rozmawiałem sprawdzał towar przed zapakowaniem - na to ja informuję, że otrzymany sprzęt jest jeszcze nie podłączony i dopiero odpakowany z opakowania i są na nim widoczne wady. Otrzymałem informację, że jest to nie możliwe ale skoro chcę reklamować to mogę zrobić zdjęcie tym rysom i przesłać zdjęcia - oburzyło mnie to i konsekwentnie tłumaczyłem Panu, że takich rys nie uchwyci obraz aparatu, Pan na to, że w takim razie nie ma tam rys bo przecież sam sprawdzał. Po tym wszystkim uprosiłem, żeby ktoś z firmy przyjechał i zobaczył tą płytę gołym okiem - Pan odparł, że sprawdzi gdzie jest najbliższy serwis firmy Smeg i wtedy kogoś wyśle. Obiecał, że zadzwoni z informacją najpóźniej za 2 dni. Od tego momentu minęły 3 tygodnie i nikt z firmy nie był zainteresowany faktem niezadowolenia klienta w wyniku sprzedanego wadliwego towaru z tzw 2 klasy. Nadmieniam, że płyta kosztowała ponad 2500 zł, zatem do najtańszych nie należała. Szanowni Państwo, proponuję abyście bardzo się zastanowili przed dokonywaniem zakupów w tym sklepie, czasem warto dołożyć 30-100 zł więcej a mieć pewność, że towar będzie taki jaki miał być!!! Powodzenia przy rozsądnych zakupach