4 4,0 (dobry)
Na Ceneo od 23.05.2007
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
4
1
4,5

Dane

Nazwa firmy:
RTV EURO AGD
Adres:
www.euro.com.pl 290 sklepy w Polsce
Województwo:
Telefon:
855 855 855
E-mail:
sk...
NIP:
KRS:
Partnerzy

Mapa punktów
Opinie (55338) Więcej
1 Nie polecam
Adrian
UWAGA! Sklep ma własną politykę zwrotów dla zakupów w sklepie internetowym z płatnością lub odbiorem w sklepie stacjonarnym. W takich okolicznościach sklep nie dopuszcza zwrotu towaru w 14 dni jak to ma miejsce przy "typowych" zakupach internetowych. Zamówisz sprzęt który się sprawdza w praktyce, ale w ofercie był opisany jako coś co rozwiąże wszystkie Twoje bolączki? TRUDNO, będziesz się bujał z bublem, a ze sklepem nic nie ugrasz. Według polityki sklepu, zwrot zostanie uznany, jeżeli towar NIE ZOSTAŁ rozpakowany!! UWAGA!! NIE OTWIERAJ PUDEŁKA PRZED SPRAWDZENIEM ZAWARTOŚCI BĄDŹ CECH I MOŻLIWOŚCI PRODUKTU!
1 Nie polecam
Adrian
ZDECYDOWANIE ODRADZAM ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE! Zakupiłem odkurzacz piorący BOSCH. Niestety sprzęt jak i polityka zwrotów w sklepie to PRL. Dodatkowo cenzurują opinie o sprzedawanym sprzęcie. Nie opublikowali mojego, otrzymał "odrzucone". Uwaga! Jeżeli zamawiasz towar w sklepie internetowym z płatnością i odbiorem w sklepie stacjonarnym to NIE MOŻESZ ZWRÓCIĆ TOWARU jak przy typowym zakupie przez internet. Mają własny program zwrotów, ale TYLKO dla towarów NIE ROZPAKOWANYCH! Więc wszelkie produkty kupujesz w ciemno, jak "kota w worku". W sklepie stacjonarnym też NIE MOŻNA sprawdzić cech i faktycznego działania produktu, ale KLIENCIE KUPIŁEŚ TO SIĘ BUJAJ TERAZ Z GRATEM. "Posiadam odkurzacz od 3 tygodni. Zakupiłem go w celu odświeżania na mokro dywanów, tapicerki kanapy i samochodowej. 1. Proces przygotowania do prania jak również konieczność stosowania dwóch preparatów jest na dłuższą metę kłopotliwa. Tak samo jak problematyczna jest dostępność preparatów. Same środki również nie są specjalnie skuteczne. Ten antyspieniacz przestaje działać po 2h (jak robisz przerwę w praniu i chwilę postoi), zaczyna się robić mega piana i ucieka filtrem, nawet gdy zastosowano większą dawkę niż zalecana. 2. Moc ssania spada gdy zbierasz wodę z tapicerki pod którą jest pianka poliuretanowa. Gdy tylko trochę dociśniesz, chwilowo spada moc silnika, zapala się kontrolka pełnego worka, i mija kilkanaście sekund nim uzyskasz ponownie pełną moc ssania. Oczywiście, upewniałem się czy zbiornik na brudną wodę jest pusty... 3. Można tym spadkom mocy w dużym stopniu zaradzić, ustawiając moc ssania na 3/4, ale wtedy słabo zbiera wodę z tapicerki.... 4. Ssawka mała do prania ekstrakcyjnego, od początku pryska tylko szeroko na boki (dwa strumienie), a pośrodku nic. Duża ssawka spryskuje prawidłowo, tj. na całej długości. 5. W sklepie nie można sprawdzić towaru. Zwrotu bez podania przyczyny skI3p zrealizować nie chce, ponieważ zamówiłem w sklepie internetowym, ale na odbiór własny oraz płatność w sklepie stacjonarnym. Zostaję z bezużytecznym urządzeniem piorącym, które do prania się nie nadaje. Zwykły 10 letni odkurzacz ZELMERa 1800W ma taką samą siłę ssania na sucho jak ten BOSCHowski wynalazek. Ale po co mi dwa zwykłe odkurzacze? .... NIE POLECAM tego odkurzacza, ani sklepu - chyba, że na dostawę kurierem do domu."
1 Nie polecam
Marta
Zakupiłam w tym sklepie kierownicę Hori Racing Wheel Overdrive XBO-012U, w dniu 24.08.2020r. kierownica nie spełniła oczekiwań syna wiec została zwrócona do sklepu w ustawowym czasie 14 dni. W dniu 4 września 2020r. sklep odebrał przesyłkę ze zwróconym towarem i oświadczeniem o dostąpieniu od umowy, do dnia dzisiejszego tj. 27.09.2020r. sklep nie zwrócił należności. W dniu 17 września 2020 wysłałam do sklepu zapytanie kiedy nastąpi zwrot środków za zwrócony towar w odpowiedzi (po tygodniu ! 24.09.2020r.) otrzymałam informację, że koszty przesyłki ponosi nadawca!!! Po prostu kpina! Nie polecam sklepu. Ponadto rozważam zgłoszenie sprawy na policję jeśli nadal nie otrzymam pieniędzy.
5 Polecam
Patryk
Zamówiony TV do odbioru w sklepie, wszystko w jak największym porządku.
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Kupiłam w poniedziałek w wyjątkowo atrakcyjnej cenie maszynę do szycia, miała przyjść w czwartek, nie pojawiła się, wysłałam więc maila z zapytaniem, okazało się, ze była jedna maszyna a sprzedali kilka i mogę dostać pieniądze z powrotem lub czekać. Wybrałam, czekanie. Następnego dnia dostałam informację o anulowaniu zamówienia. Tragiczna firma, nigdy więcej nic tam nie kupię i odradzę wszystkim znajomym. Janusz biznes z wyciąganiem od ludzi pieniędzy.
1 Nie polecam
JACEK
Sklep anuluje zamówienie bez żadnego słowa wyjaśnienia. Bardzo słaby kontakt z obsługą. A najciekawsze jest to,że najpierw dostałem wiadomość,że towar został wysłany do sklepu fizycznego a dzień później po tym kiedy miał tam dotrzeć dostaję informację,że zamówienie zostało anulowane.
1 Nie polecam
D...k
Nie polecam. Zamówiłem produkt na promocji, po tygodniu dostałem wiadomość, że jest uszkodzony i nie mogą ściągnąć kolejnej sztuki. Pani na infolinii bardzo niemiłym tonem oznajmiła, że jak chcę to, mogę sobie kupić w innym kolorze, ale za pełną cenę.
1 Nie polecam
W...h
Bardzo słabo. Anulowanie zamówienia bez mojej zgody. Promocja się skończyła i propozycja zakupu tego samego towaru już w zupełnie innej cenie to jak nieuczciwa praktyka rynkowa. Kupuję, płacę czyli zawieram umowę. Trochę jak energa. Państwo w Państwie. Zniesmaczony to delikatne słowo.
1 Nie polecam
Ł...z
anulacja zamówienia bez słowa wyjaśnienia, tym bardziej że nie mogą powołać się na brak towaru bo towar był w przedsprzedaży zamiany.
1 Nie polecam
Katarzyna
Tragedia kupiłem produkty na kwotę 10 tys zł i co towar nie przyjechał. Brak kontaktu z magazynem cały dzień stracony.
1 Nie polecam
Beata
Kilka dni temu dostarczono mi lodówkę, która nie działa (okazało się to po rozpakowaniu z kartonów i folii i podłączeniu sprzętu). Mimo wielokrotnego kontaktu, jedyne co mi zaproponowano, to reklamacja z tytułu rękojmi/gwarancji, a co za tym idzie oczekiwanie na kontakt z serwisantami producenta (Sharp). Technik Sharp poinformował mnie dzisiaj, że najwcześniejszy termin przyjazdu i WERYFIKACJI usterki to za tydzień. Tak więc ponad tydzień muszę funkcjonować bez lodówki (nie wiadomo czy nie dłużej!). Sklep nie zaproponował mi absolutnie NIC w ramach zadośćuczynienia.
1 Nie polecam
Jolanta
Sprzedawcy poukrywani po kątach , zajęci swoimi telefonami. Trudno znaleźć i kupić a potem odebrać towar. Raty 0% to oszustwo. Przy zakupie oprocentowanie dużo wyższe i zależy od humoru obsługującego. nam udało się wynegocjować to zero ale tylko na 6 rat, bo na 10 np to już spory procent do oddania. czyli ogłaszanie się że raty zero i odłożony termin spłaty to oszustwo. Jednego dnia padł im system i nie można było nic załatwić przez godzinę, a następnego twierdzili że przecież było wszytko dobrze i o co właściwie pytamy. Prośba o sprawdzenie działania towaru przed odbiorem w sklepie została odrzucona i byli wręcz oburzeni że tego chcemy. Kazali nam sobie poszukać kierownika to może to on zrobi. Tylko gdzie go szukać i kto to? Ogólnie lenistwo i brak kultury obsługi klienta personelu sklepu. Bardzo nie polecam.
1 Nie polecam
Tomek
Nie polecam, informacja, że towar do odbioru za godzinę to abstrakcja, za godzinę to za godzinę, a nie za tydzień.
5 Polecam
Krzysztof
Wygodne zakupy. Dość łatwo uzyskać raty.
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Polecam jest spoko ale z rabatami to tak słabo szczególnie gdy kupiłem konsole z kodami do gier to robili to jak muchy w smole i musiałem sam sie fatygować by odzyskać należność czyli gry za które zapłaciłem jedynie to dobrze że Microsoft z chęcią dał mi te gry ale takto niepolecam
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
  • Filtruj

RTV EURO AGD - opinie (55338)

Napisz opinię o sklepie
1 Nie polecam
Adrian
UWAGA! Sklep ma własną politykę zwrotów dla zakupów w sklepie internetowym z płatnością lub odbiorem w sklepie stacjonarnym. W takich okolicznościach sklep nie dopuszcza zwrotu towaru w 14 dni jak to ma miejsce przy "typowych" zakupach internetowych. Zamówisz sprzęt który się sprawdza w praktyce, ale w ofercie był opisany jako coś co rozwiąże wszystkie Twoje bolączki? TRUDNO, będziesz się bujał z bublem, a ze sklepem nic nie ugrasz. Według polityki sklepu, zwrot zostanie uznany, jeżeli towar NIE ZOSTAŁ rozpakowany!! UWAGA!! NIE OTWIERAJ PUDEŁKA PRZED SPRAWDZENIEM ZAWARTOŚCI BĄDŹ CECH I MOŻLIWOŚCI PRODUKTU!
1 Nie polecam
Adrian
ZDECYDOWANIE ODRADZAM ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE! Zakupiłem odkurzacz piorący BOSCH. Niestety sprzęt jak i polityka zwrotów w sklepie to PRL. Dodatkowo cenzurują opinie o sprzedawanym sprzęcie. Nie opublikowali mojego, otrzymał "odrzucone". Uwaga! Jeżeli zamawiasz towar w sklepie internetowym z płatnością i odbiorem w sklepie stacjonarnym to NIE MOŻESZ ZWRÓCIĆ TOWARU jak przy typowym zakupie przez internet. Mają własny program zwrotów, ale TYLKO dla towarów NIE ROZPAKOWANYCH! Więc wszelkie produkty kupujesz w ciemno, jak "kota w worku". W sklepie stacjonarnym też NIE MOŻNA sprawdzić cech i faktycznego działania produktu, ale KLIENCIE KUPIŁEŚ TO SIĘ BUJAJ TERAZ Z GRATEM. "Posiadam odkurzacz od 3 tygodni. Zakupiłem go w celu odświeżania na mokro dywanów, tapicerki kanapy i samochodowej. 1. Proces przygotowania do prania jak również konieczność stosowania dwóch preparatów jest na dłuższą metę kłopotliwa. Tak samo jak problematyczna jest dostępność preparatów. Same środki również nie są specjalnie skuteczne. Ten antyspieniacz przestaje działać po 2h (jak robisz przerwę w praniu i chwilę postoi), zaczyna się robić mega piana i ucieka filtrem, nawet gdy zastosowano większą dawkę niż zalecana. 2. Moc ssania spada gdy zbierasz wodę z tapicerki pod którą jest pianka poliuretanowa. Gdy tylko trochę dociśniesz, chwilowo spada moc silnika, zapala się kontrolka pełnego worka, i mija kilkanaście sekund nim uzyskasz ponownie pełną moc ssania. Oczywiście, upewniałem się czy zbiornik na brudną wodę jest pusty... 3. Można tym spadkom mocy w dużym stopniu zaradzić, ustawiając moc ssania na 3/4, ale wtedy słabo zbiera wodę z tapicerki.... 4. Ssawka mała do prania ekstrakcyjnego, od początku pryska tylko szeroko na boki (dwa strumienie), a pośrodku nic. Duża ssawka spryskuje prawidłowo, tj. na całej długości. 5. W sklepie nie można sprawdzić towaru. Zwrotu bez podania przyczyny skI3p zrealizować nie chce, ponieważ zamówiłem w sklepie internetowym, ale na odbiór własny oraz płatność w sklepie stacjonarnym. Zostaję z bezużytecznym urządzeniem piorącym, które do prania się nie nadaje. Zwykły 10 letni odkurzacz ZELMERa 1800W ma taką samą siłę ssania na sucho jak ten BOSCHowski wynalazek. Ale po co mi dwa zwykłe odkurzacze? .... NIE POLECAM tego odkurzacza, ani sklepu - chyba, że na dostawę kurierem do domu."
1 Nie polecam
Marta
Zakupiłam w tym sklepie kierownicę Hori Racing Wheel Overdrive XBO-012U, w dniu 24.08.2020r. kierownica nie spełniła oczekiwań syna wiec została zwrócona do sklepu w ustawowym czasie 14 dni. W dniu 4 września 2020r. sklep odebrał przesyłkę ze zwróconym towarem i oświadczeniem o dostąpieniu od umowy, do dnia dzisiejszego tj. 27.09.2020r. sklep nie zwrócił należności. W dniu 17 września 2020 wysłałam do sklepu zapytanie kiedy nastąpi zwrot środków za zwrócony towar w odpowiedzi (po tygodniu ! 24.09.2020r.) otrzymałam informację, że koszty przesyłki ponosi nadawca!!! Po prostu kpina! Nie polecam sklepu. Ponadto rozważam zgłoszenie sprawy na policję jeśli nadal nie otrzymam pieniędzy.
5 Polecam
Patryk
Zamówiony TV do odbioru w sklepie, wszystko w jak największym porządku.
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Kupiłam w poniedziałek w wyjątkowo atrakcyjnej cenie maszynę do szycia, miała przyjść w czwartek, nie pojawiła się, wysłałam więc maila z zapytaniem, okazało się, ze była jedna maszyna a sprzedali kilka i mogę dostać pieniądze z powrotem lub czekać. Wybrałam, czekanie. Następnego dnia dostałam informację o anulowaniu zamówienia. Tragiczna firma, nigdy więcej nic tam nie kupię i odradzę wszystkim znajomym. Janusz biznes z wyciąganiem od ludzi pieniędzy.
1 Nie polecam
JACEK
Sklep anuluje zamówienie bez żadnego słowa wyjaśnienia. Bardzo słaby kontakt z obsługą. A najciekawsze jest to,że najpierw dostałem wiadomość,że towar został wysłany do sklepu fizycznego a dzień później po tym kiedy miał tam dotrzeć dostaję informację,że zamówienie zostało anulowane.
1 Nie polecam
D...k
Nie polecam. Zamówiłem produkt na promocji, po tygodniu dostałem wiadomość, że jest uszkodzony i nie mogą ściągnąć kolejnej sztuki. Pani na infolinii bardzo niemiłym tonem oznajmiła, że jak chcę to, mogę sobie kupić w innym kolorze, ale za pełną cenę.
1 Nie polecam
W...h
Bardzo słabo. Anulowanie zamówienia bez mojej zgody. Promocja się skończyła i propozycja zakupu tego samego towaru już w zupełnie innej cenie to jak nieuczciwa praktyka rynkowa. Kupuję, płacę czyli zawieram umowę. Trochę jak energa. Państwo w Państwie. Zniesmaczony to delikatne słowo.
1 Nie polecam
Ł...z
anulacja zamówienia bez słowa wyjaśnienia, tym bardziej że nie mogą powołać się na brak towaru bo towar był w przedsprzedaży zamiany.
1 Nie polecam
Katarzyna
Tragedia kupiłem produkty na kwotę 10 tys zł i co towar nie przyjechał. Brak kontaktu z magazynem cały dzień stracony.
1 Nie polecam
Beata
Kilka dni temu dostarczono mi lodówkę, która nie działa (okazało się to po rozpakowaniu z kartonów i folii i podłączeniu sprzętu). Mimo wielokrotnego kontaktu, jedyne co mi zaproponowano, to reklamacja z tytułu rękojmi/gwarancji, a co za tym idzie oczekiwanie na kontakt z serwisantami producenta (Sharp). Technik Sharp poinformował mnie dzisiaj, że najwcześniejszy termin przyjazdu i WERYFIKACJI usterki to za tydzień. Tak więc ponad tydzień muszę funkcjonować bez lodówki (nie wiadomo czy nie dłużej!). Sklep nie zaproponował mi absolutnie NIC w ramach zadośćuczynienia.
1 Nie polecam
Jolanta
Sprzedawcy poukrywani po kątach , zajęci swoimi telefonami. Trudno znaleźć i kupić a potem odebrać towar. Raty 0% to oszustwo. Przy zakupie oprocentowanie dużo wyższe i zależy od humoru obsługującego. nam udało się wynegocjować to zero ale tylko na 6 rat, bo na 10 np to już spory procent do oddania. czyli ogłaszanie się że raty zero i odłożony termin spłaty to oszustwo. Jednego dnia padł im system i nie można było nic załatwić przez godzinę, a następnego twierdzili że przecież było wszytko dobrze i o co właściwie pytamy. Prośba o sprawdzenie działania towaru przed odbiorem w sklepie została odrzucona i byli wręcz oburzeni że tego chcemy. Kazali nam sobie poszukać kierownika to może to on zrobi. Tylko gdzie go szukać i kto to? Ogólnie lenistwo i brak kultury obsługi klienta personelu sklepu. Bardzo nie polecam.
1 Nie polecam
Tomek
Nie polecam, informacja, że towar do odbioru za godzinę to abstrakcja, za godzinę to za godzinę, a nie za tydzień.
5 Polecam
Krzysztof
Wygodne zakupy. Dość łatwo uzyskać raty.
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Polecam jest spoko ale z rabatami to tak słabo szczególnie gdy kupiłem konsole z kodami do gier to robili to jak muchy w smole i musiałem sam sie fatygować by odzyskać należność czyli gry za które zapłaciłem jedynie to dobrze że Microsoft z chęcią dał mi te gry ale takto niepolecam