5 5,0 (znakomity)
Na Ceneo od 03.08.2007
I miejsce w kategorii "Lider dekady" w Rankingu Zaufane Sklepy 2019
Dbam
o klienta
Wysyłka
w 1 dzień
Skuteczności
zamówień
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
5
4,5
4,5

Dane

Nazwa firmy:
Electro.pl
Adres:
Za Dworcem 1D 77-400 Złotów
Województwo:
wielkopolskie
Telefon:
22 122 32 00
E-mail:
sk...
NIP:
KRS:
Bank:
PKO BP
Partnerzy

Mapa punktów
Opinie (108027) Więcej
5 Polecam
m...m
Polecam!!!
5 Polecam
k...o
Polecam
5 Polecam
d...7
Wszystko ok
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
Gwarancje i zwroty
Zwrot do 14 dni bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 Ustawy z dn. 30 maja 2014 o prawach konsumenta.
Gwarancje, zwroty, reklamacje http://www.electro.pl/document-regulamin-91.html
Adres e-mail
sk...
  • Filtruj

Electro.pl - opinie (108027)

Napisz opinię o sklepie
5 Polecam
m...m
Polecam!!!
5 Polecam
k...o
Polecam
5 Polecam
d...7
Wszystko ok
5 Polecam
Krzysztof P
Szybka realizacja zamówienia
Forma dostawy: Paczkomaty InPost
    5,0
Jak zwykle szybko i bez problemu.
4 Polecam
r...i
OK
1 Nie polecam
Violetta
Kontakt bardzo poprawny..... ale to by było na tyle. Po zakupie okazało się, ze to 2-5 dni...... ale roboczych (słowo klucz) . To trudno znaleźć przy produkcie który się kupuje. Wybrałem formę - płatność przy odbiorze, co miało znacznie przyspieszyć dostawę. Jednak po otrzymanym mailu, na drugi dzień od zakupu pada stwierdzenie 2 - 5 dni ROBOCZYCH - to w praktyce ponad tydzień. Zadzwoniłem, poprosiłem, czy nie dałoby się przyspieszyć. Bardzo miła i uprzejma pani, po chwili zwłoki bo pewnie z kimś konsultowała, stwierdziła, ze temat załatwiony i do piątku dostanę. Ufff, poniedziałek zakup w piątek dostawa - nieźle. Jednak w piątek przed godz 15, dostałem maila i tu uwaga - produkt mamy już na magazynie i możliwie w najbliższym terminie wyślemy????? a mailu środowym, potwierdzającym ustalenia - "towar jest już kompletowany" - tylko czyj, bo na pewno nie mój jak się okazało. W piątek, po otrzymanym mailu, podziękowałem (zrezygnowałem) z zakupu. Dopowiem, że chodziło o pompę zanurzeniową VERTO do osuszenia piwnicy po zalaniu i tym też się podpierałem w prośbie o możliwie szybką realizację. Zdecydowany negatyw dla sklepu za zwykłe oszustwo, bo dobrze wiedzieli, że nie mają i nie są w stanie tego zrealizować. A ja zmarnowałem 3 dni. Sprzedają coś, czego nie ma na magazynie ale pod produktem w ogłoszeniu, było że dostępny. Róbcie tak dalej a szybko się będziecie zamykać
5 Polecam
p...a
Udane zakupy
Forma dostawy: DPD
    4,0
No było ok
5 Polecam
k...0
OK
5 Polecam
dampoliwona
Zamówiłam czajnik electrolux super zakup
1 Nie polecam
m...k
Opinia wyjaśniana w programie
W sklepie elektro.pl kupiłem lodówkę i zmywarkę za kwotę ponda 2800 i od dwóch tygodni nie mogę się doczekać aż ktoś przyjedzie i zabierze starą lodówkę. Po kilku dniach wymiany maili, Pani z działu obsługi napisała, że mają informację, że lodówka została ode mnie zabrana !? Po kolejnej prośbie, otrzymałem zapewnienie, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona a zbyteczna lodówka zostanie odebrana. Minął kolejny tydzień i nie ma żadnej informacji co z tym fantem zrobić. Sklep nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i zapewnień, że zużyta lodówka zostanie odebrana. W dobie kryzysu jaki został wywołany "pandemią", takie traktowanie klienta jest co najmniej nie w porządku! Kolejne zakupy z całą pewnością zrobię u konkurencji !
Forma dostawy: Kurier
    1,0
Firma, która dostarczała zamówiony w elektro.pl towar to DTS. Pierwsza próba doręczenia w środku dnia, kiedy każdy jest w pracy, z pretensjami, że nikogo nie ma w domu do odbioru przesyłki. Przy kolejnej próbie doręczenia, kurier raczył zadzwonić w samo południe i przekazał informację, że "może być w ciągu pół godziny albo mi nie przywiezie dzisiaj paczki". W takiej sytuacji nie miałem wyjścia - musiałem się zwolnić z pracy aby odebrać zamówioną lodówkę i zmywarkę. Starej lodówki nie zabrali, bo nie mięli na to zlecenia!!! Czekam drugi tydzień aż ktoś łaskawie po nią przyjedzie... NIE polecam nikomu !!!
5 Polecam
m...a
POLECAM
4 Polecam
t...e
Ok
5 Polecam
k...w
Ok
5 Polecam
k...i
polecam
5 Polecam
r...j
Zgodnie z opisem