4,5 4,5 (bardzo dobry)
Na Ceneo od 17.11.2010
Dostawa
do 2 dni
Skuteczności
zamówień
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
4,5
4,5
4,5

Dane

Nazwa firmy:
e-kupiec.com.pl
Adres:
Kolejowa 206 05-092 Łomianki
Województwo:
mazowieckie
Telefon:
227512552
E-mail:
sk...
NIP:
KRS:
Mapa punktów
Opinie (27) Więcej
3
Jack
Zero tematu
3
Jacek
Dobrze
3
Mateusz
..
Forma dostawy: Pocztex EMS
  4,0
.
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
Gwarancje i zwroty
Zwrot do 14 dni bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 Ustawy z dn. 30 maja 2014 o prawach konsumenta.
Adres e-mail
sk...
 • Filtruj

e-kupiec.com.pl - opinie (27)

3
Jack
Zero tematu
3
Jacek
Dobrze
3
Mateusz
..
Forma dostawy: Pocztex EMS
  4,0
.

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 05.03.2019 opinia została wycofana.

3
Perlik
Brak bezpośredniej formy płatności na minus
Forma dostawy: Paczkomaty InPost
  5,0
ok
3
Piotr
Na swoje zamówienie czekałem 11 dni, a miało być od 1-3 dni. Najgorsze było jednak nie samo czekanie , tylko brak odpowiedzi na maile , które wysyłałem z zapytaniem , dlaczego nie mam żadnej informacji o przesyłce. Dopiero za którymś telefonem udało mi się skontaktować z przedstawicielem sklepu, który jak gdyby nigdy nic, w wielkim spokoju odpowiedział, ze jak producent dostarczy zamówione rzeczy, to ja dostane swoje zamówienie. Nie takiej spodziewałem się odpowiedzi. Żadnego przepraszam. Ja wszystko potrafię zrozumieć, ale można było chyba od razu napisać, ze są trudności w związku z np. brakiem towaru, przerwa noworoczna, czy inwentaryzacja i towar dostarczony będzie później. Po co ogłaszać się , ze są w stanie dostarczyć towar w 3 dni skoro tego nie robią i nawet łaskawie nie poinformują kupującego. Niestety nikomu nie chciało się napisać prostego sprostowania. Dlatego nie wiem, czy mogę polecić ten sklep, pomimo , ze maja dobre ceny. Tylko co komu po tym, skoro przez to opóźnienie ja tez musiałem wstrzymać przeróbkę w mieszkaniu? W związku z tym miało być taniej , a wyszło jak zwykle.
Forma dostawy: Paczkomaty InPost
  5,0
OK
3
Krzysztof
W związku z tym że nie miałem informacji co do zamówionego towaru postanowiłem odpowiednią kwotę przelać na wasze konto. Co do informacji o zamówionym towarze próbowałem dodzwonić się na telefon stacjonarny, ale okazało się dobijaniem do zamkniętych drzwi. Być może teraz przesyłkę otrzymam w odpowiednim terminie. Powinniście bardziej zainteresować się nie realizowanymi zakupami. Pewne zamówienia mogą być robione przez przypadkową pomyłkę przy wypełnianiu kwestionariusza.
3
Gucio
Wysyłlanie FedEx słabe.
3
Heniek
Termin dostawy masakra
3
wenancjusz
Transakcja przebiegła dobrze tylko termin dostawy jak dla mnie zbyt długi (zamówienie 27.11 - dostawa 04.12)
Forma dostawy: Paczkomaty InPost
  5,0
Jak zwykle InPost spisał się na medal.
3
RYNNY
Brak kontaktu telefonicznego, nie odpowiadają na e-maile ( na fakturze wpisali złą nazwę firmy). Długi czas przesyłki.
Forma dostawy: Pocztex EMS
  3,0
Długi czas realizacji dostawy.
3
Anna
Ogólnie towar zgodny z opisem, zabezpieczony do transportu... niemniej mam zastrzeżenia... otóż po raz pierwszy spotkałam się, że sklep nie informuje o realizacji zamówienia, nawet tego zamówienia nie potwierdza... nie otrzymałam absolutnie żadnej informacji od sprzedawcy... Gdybym nie napisała maila z zapytanie dotyczącym mojego zamówienia, nie miałabym nawet potwierdzenia, że cokolwiek zakupiłam... Przede wszystkim z powodu braku kontaktu ze strony Sklepu, nie polecam i z pewnością nie powrócę na ponowne zakupy...
3
Marcin
Towar jak w opisie, szkoda tylko że czas oczekiwania na produkt dwukrotnie przekroczył podany przez sklep a informację w sprawie opóźnienia otrzymałem dopiero wtedy gdy sam się upomniałem o produkt.
Forma dostawy: FedEx
  5,0
OK
3
hugo anonim.
pomylono towar trzeba było reklamować
Forma dostawy: FedEx
  5,0
Super.
3
Sławomir
Towar otrzymałem zgodnie z zamówieniem, ale dopiero po trzech dniach roboczych. Ponieważ nie była to rzecz ratująca życie, to można uznać ten termin dostawy za przyzwoity. Zastrzeżenia mam do informacji kiedy zamówienie zostanie zrealizowane. Gdy zadzwoniłem na drugi dzień po złożeniu zamówienia z pytaniem kiedy dostanę towar usłyszałem, że już został wysłany. Gdy zadzwoniłem następnego dnia, Pan który odebrał telefon powiedział, że sprawdzi i zaraz oddzwoni. Po pół godzinie ja zadzwoniłem i dowiedziałem się, że osoba z którą rozmawiałem gdzieś wyjechała. Bardzo mnie to zirytowało i powiedziałem co myślę o takim traktowaniu klienta. Pan, który to wysłuchał przeprosił za kolegę i w krótkim czasie poinformował mnie kiedy otrzymam towar. I to była konkretna odpowiedź i w dodatku prawdziwa.
Forma dostawy: Pocztex EMS
  4,0
Dobrze, ale z drobną uwagą. Ja rozumiem, że kierowca nie może odebrać telefonu jak prowadzi. Ale w czasie postoju mógłby odsłuchać pocztę głosową i oddzwonić.