5 5,0 (znakomity)
Na Ceneo od 29.06.2007
Wysyłka
w 1 dzień
Skuteczności
zamówień
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
5
4,5
5

Dane

Nazwa firmy:
Cyfrowe.pl Sp. z o.o.
Adres:
Łostowicka 25A 80-121 Gdańsk
Województwo:
pomorskie
Telefon:
583264040
E-mail:
sk...
NIP:
KRS:
Bank:
BZ WBK S.A. 5 Od/Gdańsk
Partnerzy

Mapa punktów
Opinie (322) Więcej
3
Użytkownik Ceneo
Kontakt zawsze ok. Towar średniej jakości. Brak loga producenta na wyrobie - jest tylko na opakowaniu!
3
Krzysztof
Mój zakup selfi stick był specyficzny, sklep miał w tedy jakieś zmiany lokalizacji.
3
Użytkownik Ceneo
Już od kilku dni czekam na jakie kolwiek informacje o moim zamówieniu. Miał być odbiór w punkcie i czekam aż ten punkt dostanie tą paczkę, ale ponoć zwykle trwa to 1-2 dni a ja czekam już kilka
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
Gwarancje i zwroty
Zwrot do 14 dni bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 Ustawy z dn. 30 maja 2014 o prawach konsumenta.
Adres e-mail
sk...
  • Filtruj

Cyfrowe.pl Sp. z o.o. - opinie (322)

3
Użytkownik Ceneo
Kontakt zawsze ok. Towar średniej jakości. Brak loga producenta na wyrobie - jest tylko na opakowaniu!
3
Krzysztof
Mój zakup selfi stick był specyficzny, sklep miał w tedy jakieś zmiany lokalizacji.
3
Użytkownik Ceneo
Już od kilku dni czekam na jakie kolwiek informacje o moim zamówieniu. Miał być odbiór w punkcie i czekam aż ten punkt dostanie tą paczkę, ale ponoć zwykle trwa to 1-2 dni a ja czekam już kilka
3
Użytkownik Ceneo
Kontakt sprawny, ale mało rzetelny. Przez 3 dni byłem zapewniany, że to właśnie dzisiaj zamówienie zostanie wysłane. Towar OK
3
Użytkownik Ceneo
Ok, 5
3
Zawiedziony
Sklep nie skontaktował się ze mną i nie poinformował że zamówienie jest do odbioru. Zamówienie było na część która nie była co prawda dostępna w sklepie, ale nie tak to powinno działać że w wyniku mojego "dochodzenia" okazało się ze towar jest do odbioru.
3
Gdybywnxibw
Doszło ale trzeba się wstrzelić w dobry dzień dla systemu
3
Grzegorz
Kupno pierwszego profesjonalnego aparatu i szkła to duże wydarzenie dla wielu osób. Sami oceńcie sytuację.. 1) wizyta w sklepie z prośbą o doradztwo...fotografia sportowa (dzieciaki grające w piłkę)..sugestia od pracowników sklepu w kierunku sony... 2) po konsultacjach z profesjonalistami podtrzymany został mój pierwotny wybór: Nikon D500 i szkło 70-200, plecak, karty, baterie... Zamówiłem w cyfrowe.pl 3) po około 2 tygodniach sms: Zapraszamy po odbiór zamówienia do salonu. 4) w salonie pojawiam się 3h później :-), okazuje się, że obsługa nie może podjąć decyzji czy gratisowa karta (która na stronie widnieje z aparatem Nikon D500) mi się należy, bo prosiłem o upust. Zamówienie nie zostało odebrane. Przy okazji: przychodząc po odbiór zamówienia byłem przekonany, że skompletowane na mnie czeka. Okazało się, że obsługa zaczyna poszukiwać sprzęt do wydania, dopiero gdy podałem numer zamówienia. 5) Przychodzę kolejnego dnia :-) okazuje się, że jednak otrzymam gratisową kartę pamięci (zgodnie z zapisem na stronie internetowej sklepu). Niestety, sprzęt nadal nie jest gotowy do odbioru - obsługa zaczyna od początku poszukiwania wszystkich zamówionych elementów. Trochę to trwało. Sprzęt pierwsza klasa ! 17 tys wydane... 6) W domu orientuję się, że ...Nie otrzymałem "Natychmiastowego rabatu 860 PLN od Nikona" za zamówione szkło (70-200). Dzwonię, pełne zrozumienie, przeprosiny. 7) Rabat wraca do mnie na konto praktycznie na następny dzień. Z kupionego sprzętu i cen jestem zadowolony ! Z obsługi już nie tak bardzo. PS. Kompletowanie sprzętu do zamówienia, w momencie pojawienia się Klienta, po odbiór BARDZO wydłuża obsługę. Klika dni później dokupowałem kartę XQD... Przede mną inna osoba odbierała zamówiony sprzęt przez internet... 2 (sic!) osoby z obsługi poszukiwały jakiegoś jednego elementu zamówienia... trwało, to w nieskończoność... kolejka rosła...wyszedłem i telefonicznie poprosiłem o wysyłkę kurierem...
3
Marek H.
Zapłaciłem jednym przelewem za dwa zamówienia złożone tego samego dnia, podając w treści przelewu oba numery zamówień. Okazało się to dużym problemem dla Cyfrowych, dostawa trwała 5 dni roboczych. Poza tym OK.
Forma dostawy: DPD
    5,0
Bardzo dobrze, polecam

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 20.12.2019 opinia została wycofana.

3
RandomowyKlient
Na pewno sklep ma duży asortyment jednak brak jest indywidualnego podejścia do klienta. Nie widzę różnicy pomiędzy cyfrowe a jakimkolwiek innym sklepem z elektroniką. W przyszłości wybierać będę mniejsze sklepy z bardziej indywidualnym traktowaniem klienta.
Forma dostawy: DPD
    5,0
Bardzo sprawnie funkcjonująca firma kurierska- zawsze starająca się na czas dostarczyć paczkę
3
PiotrJ
Jak dotąd mija tydzień, a ja nadal nie otrzymałem przesyłki. To raczej nie jest rekord świata w szybkości realizacji zakupu.
3
miś
Obsługa sprawna. Nie wszystkie zamówione rzeczy wyglądały na fabrycznie nowe ale po pierwszych oględzinach nie widzę uszkodzeń. Nie sprawdziłem jeszcze działania sprzętu.
Forma dostawy: DPD
    4,0
Dobra obsługa DPD.
3
Sławomir
Sklep jak sklep, jak jest szukany produkt to go sprzedadzą i już. Kwestia dostarczenia nie budzi zastrzeżeń. W kwestii doradztwa klikentowi też trzyma polskie standardy - jak przypadkiem sprzedawca cokolwiek wie o parametrach produktu to powie a jak nie to zmyśli. Osobiście nie uzyskałem tam żadnej podpowiedzi co do wyboru aparatu i kupiłem go bo po prostu był tam dostępny. Wysyłka szybka.
Forma dostawy: DPD
    5,0
Ok.
3
Michal
Ciężko powiedzieć. Towaru nie dostałem, ale sklep prosi o opinię ;)