1,5 1,5
Na Ceneo od 13.07.2016
Historia ocen Więcej
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
1,5
1
1,5

Dane

Nazwa firmy:
Aliexpress
Adres:
969 West Wen Yi Road 311121 Hangzhou
Województwo:
Telefon:
(+86) 571-8502-2088
E-mail:
bu...
NIP:
Mapa punktów
Opinie (30) Więcej
1 Nie polecam
Henryk
To oszuści , towar jest uszkodzony i nie ma gwarancji, nie kupujcie tam poniżej dolara.
1 Nie polecam
Henryk
To najbardziej złodziejski sklep na rynku światowym, wysyłają produkty popsute, nic z tym nie robią a gwarantują jakość i ochronę kupującego , nie kupujcie nic u nich to oszuści.
1 Nie polecam
shops
W przypadku reklamacji produktów (wszystkich nadesłanych) nie zwrócono mi kosztu odsyłki do Chin ( malutka paczuszka 15dkg =20zł) oraz części kosztu cena produktów+ wysyłka do Polski( 5,28zł) czyli razem 25,28zł (najpierw uchylanie się od zwrotu a po zwróceniu produktów do Chin brak odpowiedzi na moje e-maile w tej sprawie) Na moją propozycję (przed odsyłką) wymianu towaru na pełnowartościowy (bez zarysowań, odbarwień , zniekształceń powierzchni) dostałam odpowiedź negatywną (że nie będę zadowolona w przypadku wymiany , jednocześnie produktów nie zdejmując z oferty na swojej stronie ***** na której są one nadal w sprzedaży bardzo ładnie wyglądają). Propozycję , którą dostałam to zostawić produkty z wadami a Alliexpress obnizy mi cenę na co się nie zgodziłam. W Polsce transakcja internetowa gdy stan produktu otrzymanego nie pokrywa sie z ofertą na ***** uważana jest za zaniedbanie lub próbę oszustwa ze strony sprzedawcy i sprzedawca ponosi tego konsekwencje-zwraca koszt odsyłki oraz pełna cenę produktów i kosztu wysyłki jeżeli nie może zaoferować produktu pełnowartościowego. . W transakcjach z Alliexpress jest niestety na odwrót- koszty obciążaja klienta. *****
1 Nie polecam
Piotr
Nie kupować. Od 2020 nie ma żądnego kontaktu do żywej obsługi. Sprzedawcy robią co chcą. Kupujesz, zużywasz kupony, sprzedawca pisze, że nie wyśle, bo się "20" sztuk zepsuło i każe ci anulować zamówienie podając "nie chcę już tego przedmiotu", żeby on był bezpieczny i nie groziły mu kary. Walisz spór, a on robi cię w butelkę, bo może. Oszukuje system podając albo nieistniejące numery paczek albo wysyła paczkę za dolca, a ty tracisz całą kwotę zamówienia, bo albo przyjdzie nic albo paczka wysłana pod losowy nieistniejący adres. Ważne żeby kraj się zgadzał. Spór jest rozwiązywany na korzyść sprzedawcy bo paczka przecież w POLSCE - idź sobie odbierz na poczcie gdzieś w pcimiu. Oczywiście nawet gdybyś odebrał to towaru tam drogiego nie będzie. Kiedyś tego nie było, ostatnio plaga. Jestem diamentowym użytkownikiem i zwijam się stamtąd. Masa cwaniaków, jeszcze więcej niż na Allegro z taka różnicą, że tamtym nic nie zrobisz. Z 200$ jestem już w plecy.
4 Polecam
Kxtr73
Zamówiłem 5 przesyłek od różnych dostawców. Typowa drobnica: mały zasilacz, siatka do kumputera przeciwpyłowa, wentylator do procesora, procesor do naprawy TV, gąbki do słuchawek, smart pilota i mały akumulator. Pierwsza przesyłka przyszła po 10 dniach, ostatnia po 3 miesiącach. Wszystko się zgadzało, nic nie było uszkodzone, zero dopłat od Poczty. Jedynie akumulatorek był wadliwy i nie chciał się w ogóle ładować. Generalnie jestem zadowolony, szczególnie, że część rzeczy było nie do dostania w Polsce, a ich cena niewielka.
1 Nie polecam
Marcin
Ostatnio to na paczki trzeba czekac min 3 miesiące i większość nie dochodzi, dopiero po 3 miesiącach można otworzyć spór. Szkoda czasu. Ceny w wyszukiwarce całkowicie się różnią od faktycznych. Te z wyszukiwarki to iny towar lub kolor, którego akurat nie ma lub z wysyłką np z Francji (niemożliwa do Polski). Cena za jaką można kupić towar wielokrotnie wyższa nic pokazuje to wyszukiwarka produktów.
1 Nie polecam
antossiwy
Do tej pory było ok, ale jak 14.04.2020r. dokonałem ostatniego zakupu (niestety nie najtańszego), to do dzisiaj do mnie nie dotarł. Po 90 dniach otworzyłem spór i Aliexpress tylko mnie przeciąga - poczekaj jeszcze 2 dni, 3 dni, 5 dni, a jak w tym czasie nie odpowiem nawet, to od razu przekażą moje pieniądze sprzedawcy i ani towaru ani pieniędzy nie będzie. Oficjalnie po 90 dniach od razu powinni mi oddać wpłacone pieniądze, jak na razie psychicznie się szykuję na wystawienie do wiatru. Nie polecam.
4 Polecam
Marcin
O ile uważasz na sprzedawców-cwaniaków(Zazwyczaj takich bez żadnych opinii), i pamiętasz o nie wybieraniu nierejestrowanych przesyłek jest to całkiem dobre miejsce do zakupów. Jedyny problem jaki kiedykolwiek miałem po wielu zakupach to był pewien sprzedawca, który wysłał zepsutego gamepada, i nie chciał zwrócić pieniędzy(O ile nie odeślę pada, co by kosztowało mnie przynajmniej połowę jego ceny bo nie oferował darmowych zwrotów...) ani wysłać następnego jeżeli nie dam mimo wszystko pozytywnej opinii, która pozbawiłaby mnie ochrony kupującego, ale zgłosiłem sprawę do samego Ali, udowodniłem że gamepad był uszkodzony od nowości, i dostałem większość pieniędzy spowrotem.
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Kupiłam w marcu duży żakiet,zapłaciłam, po ok. Miesiąca przyszła malutka spódnica. Pisałam do sklepu , później spór, i nic. Nie polecam
3
MarcinMag
Bardzo duży asortyment produktów, ale bardzo długi czas oczekiwania przesyłki.
1 Nie polecam
Wieslaw
Zapłacilem za kamerke internetowa 08-04-2020 30dolarow do dzisiaj nie otrzymalem przesylki na moje monity dostaje odpowiedz zeby cierpliwie czekac do 17-07-2020 i dopiero wtedy dopiero bede mial mozliwosc otworzyc spor jak na taki powazny sklep zarty ich sie trzymaja nie polecam a wrecz odradzam ten sklep
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Krótko.Zapłacono 17 stycznia.Co dwa miesiące informacja,że towar jedzie a na końcu propozycja wejścia w spór.I szukaj wśród chińczyka tego winnego.Z daleka od tej firmy.Chyba,że tak jak rząd masz do dyspozycji tłumaczy i prawników.
1 Nie polecam
Zdzisław
Porażka przestrzegam kupujących przed zakupami względnie drogich rzeczy na Aliexpress. Przedmiotem zakupu był trinokular w cenie 600 zł. Przesyłka nie dotarła. Otworzyłem spór ze względu że sprzedawca miał 60 dniowy okres ochrony kupującego który minął i zwróciłem się o zwrot pieniędzy. Rozwiązanie jakie zaproponowało podczas sporu Aliexpres to "nadal czekać na przesyłkę przez 11 dni". W sumie 19 dni po okresie ochrony kupującego a 7 dni po okresie zakończenia sporu. Więc krótko mówiąc 60 dniowy okres ochrony kupującego nie istnieje przy cenniejszych przesyłkach jest po prostu kłamstwem. Mam nadal czekać i tyle, co więcej mam czekać okres 7 dni powyżej czasu całkowitego zakończenia sporu. Nie wiem czy przesyłka do mnie dotrze. Skoro Aliexpress raz złamało swoje zasady to będzie je łamać nadal przy cenniejszych przesyłkach i wątpię czy odzyskam pieniądze. Po proponowanym okresie oczekiwania Aliexpress znowu pewnie złamie zasady, jeśli zrobiło to raz to zrobi ponownie. Gwarancje są zwykłym kłamstwem i oszustwem. Zakładam że przesyłka do mnie nie dotrze a Aliexpress znowu złamie zasady żeby tylko nie oddać pieniędzy. Krótko mówiąc za zgubioną przesyłkę koszt ponosi kupujący nie serwis. Gorąco odradzam kupowanie cenniejszych rzeczy. Za duże ryzyko ja straciłem 600 zł.
1 Nie polecam
Rafał
Do zeszłego roku jakoś to szło. Większość zakupów (w tym powyżej 500PLN) jakoś przychodziła. Zawsze oczywiście po czasie deklarowanym na stronie i w stanie często mocno zmęczonym ale to co przez ostatnie pół roku to już miazgda. Sklepy z elektroniką sprzedają maseczki, a przynajmniej tak obiecują bo towar nigdy nie dojeżdza. Prowadzenie tak zwanego sporu ze sprzedawcą moderowanego przez aliexpress to fikcja. NIgdy nie zwracają pieniedzy w pełni (nawet jak na oczy towaru nie widziałeś). Stosują myki łączenia kilku zamówień w jeden pakiet aby uznać tylko jedno roszczenie na zamówieniu a reszte pomijają i nie kontynuują dialogu (zamiast 5 towarów zamówionych za 1000PLN z których żaden do Ciebie nie dochodzi oddają tylko za jeden np. 200PLN). Uważajcie. Innym razem odsyłają Cie jak przesyłka nie przychodzi do poczty polskiej abyś sobie jej szukał po Polsce i nie poczuwają się do zwrotu bo dla nich fakt że przesyłka wylądowała w np. w Gdańsku jest jakby dostarczyli towar do Krakowa do odbiorcy i radź sobie sam. Jak ktoś lubi loterie nie kupuje dalej. Mnie te rzekome/pozorne oszczędności już wyleczyły na dobre z Chińczyków.
5 Polecam
Jakub
Kupuje już na Aliexpress od kilku żadnych i problemów. Jak towar nie przyjdzie (zdarzyło się 2 razy na kilkaset) to bezproblemowo zwrot kasy po zgłoszeniu sporu. Sporo rabatów: kupony Aliexpress na wszystko, kupony Select i kupony stoiska/sprzedawcy. Kupuje płacąc w dolarach po przeliczeniu w Revolut (bez spreadów walutowych). Gorąco Polecam!
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
  • Filtruj

Aliexpress - opinie (30)

Napisz opinię o sklepie
1 Nie polecam
Henryk
To oszuści , towar jest uszkodzony i nie ma gwarancji, nie kupujcie tam poniżej dolara.
1 Nie polecam
Henryk
To najbardziej złodziejski sklep na rynku światowym, wysyłają produkty popsute, nic z tym nie robią a gwarantują jakość i ochronę kupującego , nie kupujcie nic u nich to oszuści.
1 Nie polecam
shops
W przypadku reklamacji produktów (wszystkich nadesłanych) nie zwrócono mi kosztu odsyłki do Chin ( malutka paczuszka 15dkg =20zł) oraz części kosztu cena produktów+ wysyłka do Polski( 5,28zł) czyli razem 25,28zł (najpierw uchylanie się od zwrotu a po zwróceniu produktów do Chin brak odpowiedzi na moje e-maile w tej sprawie) Na moją propozycję (przed odsyłką) wymianu towaru na pełnowartościowy (bez zarysowań, odbarwień , zniekształceń powierzchni) dostałam odpowiedź negatywną (że nie będę zadowolona w przypadku wymiany , jednocześnie produktów nie zdejmując z oferty na swojej stronie ***** na której są one nadal w sprzedaży bardzo ładnie wyglądają). Propozycję , którą dostałam to zostawić produkty z wadami a Alliexpress obnizy mi cenę na co się nie zgodziłam. W Polsce transakcja internetowa gdy stan produktu otrzymanego nie pokrywa sie z ofertą na ***** uważana jest za zaniedbanie lub próbę oszustwa ze strony sprzedawcy i sprzedawca ponosi tego konsekwencje-zwraca koszt odsyłki oraz pełna cenę produktów i kosztu wysyłki jeżeli nie może zaoferować produktu pełnowartościowego. . W transakcjach z Alliexpress jest niestety na odwrót- koszty obciążaja klienta. *****
1 Nie polecam
Piotr
Nie kupować. Od 2020 nie ma żądnego kontaktu do żywej obsługi. Sprzedawcy robią co chcą. Kupujesz, zużywasz kupony, sprzedawca pisze, że nie wyśle, bo się "20" sztuk zepsuło i każe ci anulować zamówienie podając "nie chcę już tego przedmiotu", żeby on był bezpieczny i nie groziły mu kary. Walisz spór, a on robi cię w butelkę, bo może. Oszukuje system podając albo nieistniejące numery paczek albo wysyła paczkę za dolca, a ty tracisz całą kwotę zamówienia, bo albo przyjdzie nic albo paczka wysłana pod losowy nieistniejący adres. Ważne żeby kraj się zgadzał. Spór jest rozwiązywany na korzyść sprzedawcy bo paczka przecież w POLSCE - idź sobie odbierz na poczcie gdzieś w pcimiu. Oczywiście nawet gdybyś odebrał to towaru tam drogiego nie będzie. Kiedyś tego nie było, ostatnio plaga. Jestem diamentowym użytkownikiem i zwijam się stamtąd. Masa cwaniaków, jeszcze więcej niż na Allegro z taka różnicą, że tamtym nic nie zrobisz. Z 200$ jestem już w plecy.
4 Polecam
Kxtr73
Zamówiłem 5 przesyłek od różnych dostawców. Typowa drobnica: mały zasilacz, siatka do kumputera przeciwpyłowa, wentylator do procesora, procesor do naprawy TV, gąbki do słuchawek, smart pilota i mały akumulator. Pierwsza przesyłka przyszła po 10 dniach, ostatnia po 3 miesiącach. Wszystko się zgadzało, nic nie było uszkodzone, zero dopłat od Poczty. Jedynie akumulatorek był wadliwy i nie chciał się w ogóle ładować. Generalnie jestem zadowolony, szczególnie, że część rzeczy było nie do dostania w Polsce, a ich cena niewielka.
1 Nie polecam
Marcin
Ostatnio to na paczki trzeba czekac min 3 miesiące i większość nie dochodzi, dopiero po 3 miesiącach można otworzyć spór. Szkoda czasu. Ceny w wyszukiwarce całkowicie się różnią od faktycznych. Te z wyszukiwarki to iny towar lub kolor, którego akurat nie ma lub z wysyłką np z Francji (niemożliwa do Polski). Cena za jaką można kupić towar wielokrotnie wyższa nic pokazuje to wyszukiwarka produktów.
1 Nie polecam
antossiwy
Do tej pory było ok, ale jak 14.04.2020r. dokonałem ostatniego zakupu (niestety nie najtańszego), to do dzisiaj do mnie nie dotarł. Po 90 dniach otworzyłem spór i Aliexpress tylko mnie przeciąga - poczekaj jeszcze 2 dni, 3 dni, 5 dni, a jak w tym czasie nie odpowiem nawet, to od razu przekażą moje pieniądze sprzedawcy i ani towaru ani pieniędzy nie będzie. Oficjalnie po 90 dniach od razu powinni mi oddać wpłacone pieniądze, jak na razie psychicznie się szykuję na wystawienie do wiatru. Nie polecam.
4 Polecam
Marcin
O ile uważasz na sprzedawców-cwaniaków(Zazwyczaj takich bez żadnych opinii), i pamiętasz o nie wybieraniu nierejestrowanych przesyłek jest to całkiem dobre miejsce do zakupów. Jedyny problem jaki kiedykolwiek miałem po wielu zakupach to był pewien sprzedawca, który wysłał zepsutego gamepada, i nie chciał zwrócić pieniędzy(O ile nie odeślę pada, co by kosztowało mnie przynajmniej połowę jego ceny bo nie oferował darmowych zwrotów...) ani wysłać następnego jeżeli nie dam mimo wszystko pozytywnej opinii, która pozbawiłaby mnie ochrony kupującego, ale zgłosiłem sprawę do samego Ali, udowodniłem że gamepad był uszkodzony od nowości, i dostałem większość pieniędzy spowrotem.
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Kupiłam w marcu duży żakiet,zapłaciłam, po ok. Miesiąca przyszła malutka spódnica. Pisałam do sklepu , później spór, i nic. Nie polecam
3
MarcinMag
Bardzo duży asortyment produktów, ale bardzo długi czas oczekiwania przesyłki.
1 Nie polecam
Wieslaw
Zapłacilem za kamerke internetowa 08-04-2020 30dolarow do dzisiaj nie otrzymalem przesylki na moje monity dostaje odpowiedz zeby cierpliwie czekac do 17-07-2020 i dopiero wtedy dopiero bede mial mozliwosc otworzyc spor jak na taki powazny sklep zarty ich sie trzymaja nie polecam a wrecz odradzam ten sklep
1 Nie polecam
Użytkownik Ceneo
Krótko.Zapłacono 17 stycznia.Co dwa miesiące informacja,że towar jedzie a na końcu propozycja wejścia w spór.I szukaj wśród chińczyka tego winnego.Z daleka od tej firmy.Chyba,że tak jak rząd masz do dyspozycji tłumaczy i prawników.
1 Nie polecam
Zdzisław
Porażka przestrzegam kupujących przed zakupami względnie drogich rzeczy na Aliexpress. Przedmiotem zakupu był trinokular w cenie 600 zł. Przesyłka nie dotarła. Otworzyłem spór ze względu że sprzedawca miał 60 dniowy okres ochrony kupującego który minął i zwróciłem się o zwrot pieniędzy. Rozwiązanie jakie zaproponowało podczas sporu Aliexpres to "nadal czekać na przesyłkę przez 11 dni". W sumie 19 dni po okresie ochrony kupującego a 7 dni po okresie zakończenia sporu. Więc krótko mówiąc 60 dniowy okres ochrony kupującego nie istnieje przy cenniejszych przesyłkach jest po prostu kłamstwem. Mam nadal czekać i tyle, co więcej mam czekać okres 7 dni powyżej czasu całkowitego zakończenia sporu. Nie wiem czy przesyłka do mnie dotrze. Skoro Aliexpress raz złamało swoje zasady to będzie je łamać nadal przy cenniejszych przesyłkach i wątpię czy odzyskam pieniądze. Po proponowanym okresie oczekiwania Aliexpress znowu pewnie złamie zasady, jeśli zrobiło to raz to zrobi ponownie. Gwarancje są zwykłym kłamstwem i oszustwem. Zakładam że przesyłka do mnie nie dotrze a Aliexpress znowu złamie zasady żeby tylko nie oddać pieniędzy. Krótko mówiąc za zgubioną przesyłkę koszt ponosi kupujący nie serwis. Gorąco odradzam kupowanie cenniejszych rzeczy. Za duże ryzyko ja straciłem 600 zł.
1 Nie polecam
Rafał
Do zeszłego roku jakoś to szło. Większość zakupów (w tym powyżej 500PLN) jakoś przychodziła. Zawsze oczywiście po czasie deklarowanym na stronie i w stanie często mocno zmęczonym ale to co przez ostatnie pół roku to już miazgda. Sklepy z elektroniką sprzedają maseczki, a przynajmniej tak obiecują bo towar nigdy nie dojeżdza. Prowadzenie tak zwanego sporu ze sprzedawcą moderowanego przez aliexpress to fikcja. NIgdy nie zwracają pieniedzy w pełni (nawet jak na oczy towaru nie widziałeś). Stosują myki łączenia kilku zamówień w jeden pakiet aby uznać tylko jedno roszczenie na zamówieniu a reszte pomijają i nie kontynuują dialogu (zamiast 5 towarów zamówionych za 1000PLN z których żaden do Ciebie nie dochodzi oddają tylko za jeden np. 200PLN). Uważajcie. Innym razem odsyłają Cie jak przesyłka nie przychodzi do poczty polskiej abyś sobie jej szukał po Polsce i nie poczuwają się do zwrotu bo dla nich fakt że przesyłka wylądowała w np. w Gdańsku jest jakby dostarczyli towar do Krakowa do odbiorcy i radź sobie sam. Jak ktoś lubi loterie nie kupuje dalej. Mnie te rzekome/pozorne oszczędności już wyleczyły na dobre z Chińczyków.
5 Polecam
Jakub
Kupuje już na Aliexpress od kilku żadnych i problemów. Jak towar nie przyjdzie (zdarzyło się 2 razy na kilkaset) to bezproblemowo zwrot kasy po zgłoszeniu sporu. Sporo rabatów: kupony Aliexpress na wszystko, kupony Select i kupony stoiska/sprzedawcy. Kupuje płacąc w dolarach po przeliczeniu w Revolut (bez spreadów walutowych). Gorąco Polecam!

Popularne produkty