• Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Strefa Barbie Lalki

Lalki Barbie już od lat są marzeniem dla kolejnych pokoleń dzieci. Co roku na rynku pojawiają się ich nowe wersje wraz z licznymi akcesoriami. Są to idealne prezenty na różne okazje i można zbudować z nich bogate kolekcje. Dla dzieci stanowią one świetną zabawę, gdyż mogą przebierać swoje lalki i sprawiać, że codziennie wyglądają one inaczej. Dzięki temu zabawki nie nudzą się, a także pobudzają kreatywność i wyobraźnię.

Barbie księżniczka dla dziewczynek księżniczek

Dużo dziewczynek marzy o tym by zostać księżniczką. Część z nich, choć się do tego nie przyznaje, marzy o tym nawet wtedy, gdy już dorośnie. Z wersją lalki Barbie Księżniczka te marzenia można choć częściowo zrealizować. Balowe suknie i diademy sprawią dużo radości, gdy nasza pociecha będzie ubierać Barbie na wielki bal. Lalka posiada w zestawie również maszynkę do zaplatania warkoczyków, która umożliwia szybką zmianą fryzury na bardziej modną i nowoczesną.Barbie w wersji księżniczki to jedna z pierwszych lalek. Dostępne są również wersje z najnowszych filmów, np. z filmów o superbohaterach. Barbie Super Księżniczka jest bohaterką najnowszego filmu Barbie, znana na pewno każdej małej i dużej wielbicielce tych lalek. Sprzedawana wraz ze strojem Super Iskry i tajemniczą maską, może nieść zawsze pomoc i nie zostać przy tym rozpoznaną.

A może Barbie Syrenka?

Barbie Syrenka jest jeszcze bardziej magiczna niż Barbie Księżniczka. Posiada ona wspaniały, tęczowy ogon, różowe pasemka i diadem księżniczki. W naszyjniku ma ukryty tajemny przycisk, który sprawia, że ogon się rozświetla. Najpiękniej prezentuje się, gdy jest zanurzony. Idealny prezent dla każdej wielbicielki podwodnych przygód.

Domek dla lalek Barbie i karoca

Barbie powinna mieć gdzie mieszkać i idealny będzie do tego domek. Domki są rozkładane, dzięki czemu łatwo je przenosić. Domek Barbie najczęściej posiada kilka pięter, dzięki czemu można w nim umieścić całą kolekcję Barbie wraz z akcesoriami i zwierzętami. Domki Barbie można dowolnie urządzać, w ofercie dostępne są liczne mebelki, dzięki czemu każda dziewczynka może stworzyć swoją unikalną wersję. Może tak jej się to spodoba, że w przyszłości zostanie projektantką wnętrz? A jeśli domek to za mało, możemy mieć nawet cały zamek.Barbie powinna mieć również możliwość spotykania się z innymi lalkami. W tym celu potrzebna jest jej karoca wraz z koniem ze śliczną grzywą i można jechać na bal. Dostępne są różne wersje kolorystyczne i różne modele karoc, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Ubranka Barbie i pozostałe akcesoria

Lalki Barbie cieszą się tak dużą popularnością, gdyż dzieci mogą się nimi bawić przez lata. Bogaty wybór akcesoriów, których nowe wersje wychodzą na bieżąco, sprawia, że za każdym razem można stworzyć nową wersję Barbie. Nie wiąże się to z koniecznością zakupu kolejnej wersji samej lalki. Dziecko może rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię, tworząc różne sytuacje dla swojej Barbie, i dostosowując do nich jej otoczenie i ubiór. Barbie nie musi być tylko księżniczką lub syrenką. Może zostać super bohaterką, tajnym szpiegiem, sprzedawczynią lub prezeską. Wszystko to jest możliwe dzięki różnym ubrankom, które można dokupywać na bieżąco, na różne okazje. Wśród akcesoriów można również znaleźć samochody dla Barbie i zwierzęta, a jeśli nie chcemy by Barbie była singielką, możemy znaleźć dla niej Kena.Świat lalek Barbie jest bardzo bogaty i stwarza wiele możliwości do zabawy. Takie zabawki są zawsze pożądane dla dzieci, gdyż rozbudzają ich wyobraźnię. Liczne wersje samych lalek i akcesoriów pozwolą stworzyć dziecku unikatową wersję Barbie, której nie będzie miał nikt inny. Warto spełnić marzenie o posiadaniu lalki Barbie, które często było również naszym marzeniem. Jest to zabawka, która jest popularna już od kilkudziesięciu lat i którą będzie można przekazać nawet kolejnym pokoleniom.