Porównanie Remington Shine Therapy PRO S9300 vs Remington Keratin Protect S8598

od249,99 od187,00
5 5 5 0 (5,0) 4,64 4,64 5 0 (4,6)
Najlepsze oferty

Podstawowe informacje

Producent
Remington Remington
Rodzaj
Prostownica Prostownica

Bezpieczny system zamykania
Tak Tak
Blokada ustawienia temperatury
Tak Tak
Funkcje
Szybkie nagrzewanie, Automatyczne wyłączanie Automatyczny dobór temperatury
Jonizacja
Tak Nie
Kolor
Niebieskie Czarne
Model
S9300 -
Regulacja temperatury
Tak Tak
Rodzaj powłoki
Ceramiczna Ceramiczna z keratyną
Termoizolacyjna obudowa
Tak Tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Tak Tak
Zaokrąglone płytki
Nie Nie

Cechy Produktów

głośność pracy
szybkość nagrzewania
wygląd

Opinie

Opinie kupujących
 • rafalw
  5,00 5/5
  Produkt zgodny z opisem żona bardzo zadowolona i według jej opinii jest różnica na plus względem innych prostownic które używała do tej pory.
  czytaj więcej
 • @oliwialenik
  5,00 5/5
  Jestem zadowolona ze teraz z czystym sumieniem mogę codziennie prostować włoży bez obawy ich zniszczenia. Za co pokochałam ta rostownice? Zdecydowanie za 1.Zaawansowane płytki ceramiczne zawierające keratynę i olej migdałowy, zapewniają gładkie, lśniące i zdrowo wyglądające włosy 2. Opatentowana technologia czujnika inteligentnej ochrony przed ciepłem mierzy poziom wilgoci we włosach, co zapewnia więcej ochrony przed uszkodzeniami i łamaniem się włosów. 3. Efekt jaki uzyskałam po 2 tygodniowym prostowaniu włosów, czyli zero rozdwojonych koncowek i przesuszonych pasków włosów jak to było w przypadku innych prostownic. 4.bardzo podoba mi się ,,nowoczesność” tej prostownicy... to znaczy, nie posiada ona wyświetlacza z guzikami, ale światełka pokazujące nam temperaturę oraz czy maszyna
  czytaj więcej
 • Kejt97
  4,50 4,5/5
  To już druga moja prostownica od firmy remington. Spełnia swoje wymagania. Prostowanie jest szybkie i dokładne. Plusy to szybkie nagrzewanie, czujnik heat protection co jest dla mnie nowością w tego typu urządzeniu i z czego jestem najbardziej zadowolona. Płytki wzbogacone kreatyna i olejkiem arganowym to kolejny atut. Polecam kupno tego urządzenia!
  czytaj więcej
 • a...a
  5,00 5/5
  Moje włosy są trudne do ułożenia (grube, gęste, niesforne, puszące się, lekko kręcone) natomiast ta prostownica daję rade je ujarzmić! Dziękuję innym za opinie bo dzięki nim, włśnie tą prostwonicę kupiłam. Super, że wystrczy tylko, raz w dość szybki sposób (ok 15 min), je ułożyć i pozostają takie gładkie do następnego mycia. Dodatkowo w
  czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów
2/3 2/3
Najlepsze oferty

Opis pojęć użytych w porównaniu

Ilość nakładek

Ilość nakładek to parametr prostownic i karbownic, który mówi o tym, ile nakładek znajdziemy w zestawie. Na rynku dostępne są modele, które posiadają od 1 do 7 nakładek. Większa ilość nakładek zwiększa możliwości urządzenia, możemy dzięki nim uzyskać różne efekty na włosach, np. włosy pokarbowane, pofalowane, loki, proste włosy, itp. Wybierając model dla siebie, musimy zdecydować czy będziemy wykorzystywać dane nakładki, czy może będą one zbędne.