Porównanie BaByliss ST389E vs Remington Keratin Protect S8598

od149,99 od229,00
4,7 4,7 5 0 (4,7) 4,65 4,65 5 0 (4,7)
Najlepsze oferty

Podstawowe informacje

Producent
BaByliss Remington
Rodzaj
Prostownica Prostownica

Funkcje
Jonizacja, Prostowanie na mokro, Funkcja lokówki Automatyczny dobór temperatury
Ilość nakładek
1 -
Jonizacja
Tak Nie
Kolor
Srebrne Czarne
Regulacja temperatury
Tak Tak
Rodzaj powłoki
Ceramiczna Ceramiczna z keratyną
Zaokrąglone płytki
Tak Nie
Bezpieczny system zamykania
- Tak
Blokada ustawienia temperatury
- Tak
Termoizolacyjna obudowa
- Tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Tak

Cechy Produktów

głośność pracy
szybkość nagrzewania
wygląd

Opinie

Opinie kupujących
 • Adam Wystawiono
  5,00 5/5
  W pewnym wieku nie patrzy się już tak bardzo na wygląd lecz na funkcjonalność i wygodę a ta prostownica to ma. Można dotykać nią głowy bez oparzenia,ma szeroki pas żelazka- efektywniej prostuje,grzebienie po obu stronach pomagają prostować .Czas prostowania moich włosów w porównaniu z poprzednią prostownicą klasy premium skrócił się o 30-50%
  czytaj więcej
 • Anna Wystawiono
  5,00 5/5
  Bardzo dobra prostownica. Bardzo szybko się nagrzewa, ma 5 programów wyboru temperatury i zdejmowane grzebyki. Ładny design. Polecam!
  czytaj więcej
 • Dorota Wystawiono
  5,00 5/5
  Spełniła moje oczekiwania. Dużo lepsza z tego względu iż można ustawić dowolną temperaturę nagrzania. Szybko się nagrzewa i szybko stygnie. Szybko prostuje włosy. Dość długi kabel co u mnie ma znaczenie.
  czytaj więcej
 • @oliwialenik Wystawiono
  5,00 5/5
  Jestem zadowolona ze teraz z czystym sumieniem mogę codziennie prostować włoży bez obawy ich zniszczenia. Za co pokochałam ta rostownice? Zdecydowanie za 1.Zaawansowane płytki ceramiczne zawierające keratynę i olej migdałowy, zapewniają gładkie, lśniące i zdrowo wyglądające włosy 2. Opatentowana technologia czujnika inteligentnej ochrony przed ciepłem mierzy poziom wilgoci we włosach, co zapewnia więcej ochrony przed uszkodzeniami i łamaniem się włosów. 3. Efekt jaki uzyskałam po 2 tygodniowym prostowaniu włosów, czyli zero rozdwojonych koncowek i przesuszonych pasków włosów jak to było w przypadku innych prostownic. 4.bardzo podoba mi się ,,nowoczesność” tej prostownicy... to znaczy, nie posiada ona wyświetlacza z guzikami, ale światełka pokazujące nam temperaturę oraz czy maszyna
  czytaj więcej
 • Kejt97 Wystawiono
  4,50 4,5/5
  To już druga moja prostownica od firmy remington. Spełnia swoje wymagania. Prostowanie jest szybkie i dokładne. Plusy to szybkie nagrzewanie, czujnik heat protection co jest dla mnie nowością w tego typu urządzeniu i z czego jestem najbardziej zadowolona. Płytki wzbogacone kreatyna i olejkiem arganowym to kolejny atut. Polecam kupno tego urządzenia!
  czytaj więcej
 • Magda Wystawiono
  4,50 4,5/5
  Ogólnie jestem zadowolona, prostownica nagrzewa się bardzo szybko, o czym sygnalizuje dźwięk, efekt prostowania jest zadowalający. Głównie do zakupu przekonał mnie czujnik wilgotności włosów, nie wiadomo czy rzeczywiście działa, bo wskaźnik temperatury nie sygnalizuje zmian, ale kiedy prostowałam włosy po wyjściu z łazienki odniosłam wrażenie, że na stylizację muszę poświęcić więcej czasu, więc temperatura mogła się obniżyć. Mama uważa, że ładnie pachnie ;) ja nie mam zdania, ale jakiś zapach wydziela i nie każdemu może się podobać. Wadą jest wtyczka, która bardzo łatwo wypina się z kontaktu, obudowa niby płaska od spodu, ale urządzenie dość często się przewraca. Poprzednia prostownica Remington służyła mi 10 lat (!) mam nadzieję, że ta też posłuży długo.
  czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów
2/2 0/2
Najlepsze oferty

Opis pojęć użytych w porównaniu

Ilość nakładek

Ilość nakładek to parametr prostownic i karbownic, który mówi o tym, ile nakładek znajdziemy w zestawie. Na rynku dostępne są modele, które posiadają od 1 do 7 nakładek. Większa ilość nakładek zwiększa możliwości urządzenia, możemy dzięki nim uzyskać różne efekty na włosach, np. włosy pokarbowane, pofalowane, loki, proste włosy, itp. Wybierając model dla siebie, musimy zdecydować czy będziemy wykorzystywać dane nakładki, czy może będą one zbędne.