Porównanie Samsung Powerbot VR10R7220W1 vs Samsung Powerbot VR20K9350WK

od1999,00 od2699,00
5 5 5 0 (5,0) 4,83 4,83 5 0 (4,8)
Najlepsze oferty

Dane podstawowe

Producent
Samsung Samsung
Typ filtra
Piankowy Wylotowy
Czas pracy
60 min 90 min
Czas ładowania
4 h -

Etykieta energetyczna

Poziom hałasu
od 76 do 80 dB od 76 do 80 dB

Funkcje

Funkcje
Automatyczny powrót do bazy, Wirtualna ściana, Programator pracy, Zdalne sterowanie Automatyczny powrót do bazy
Opcje czyszczenia
Odkurzanie, Sprzątanie miejscowe (SPOT) Odkurzanie
Zastosowane technologie
System Visionary Mapping, Point Cleaning, Edge Clean Master -
Dołączone wyposażenie
Stacja dokująca, Pilot zdalnego sterowania -

Parametry fizyczne

Kolor
Brązowe Czarne
Pojemność worka/pojemnika [l]
0,3 l 0,7 l

Klasa reemisji kurzu
- Nie dotyczy
Model
- VR20K9350WK
Roczne zużycie energii
- Nie dotyczy

Cechy Produktów

Opinie

Opinie kupujących
 • Jurek
  5,00 5/5
  Bardzo duża moc , wyciąga sierść i piasek z wykładziny, fajna obsługa przez aplikacje. Atrakcją dla dzieci bo mają gadającego robota w domu.
  czytaj więcej
 • blackpearl20
  5,00 5/5
  Ten Powerbot to maszyna z pazurem i bezprzewodowym ogonem, która wejdzie w każdą szparę i dziurę. Jest niczym strongman wśród odkurzaczy, który zassie każdy najdrobniejszy pyłek z podłogi w jednym kursie -tak jak tygrys jednym ugryzieneim potrafi rozszarpać swoją ofiarę na strzępy. Opanował teren mojego domu tak, że wszystkie podłogi i dywany są jego królestwem. Jest długodystansowcem - nie zważając na przeszkody biegnie i biegnie po włochatych bezdrożach mojej podłogi, a w razie jakiejś zawalidrogi zręcznie ją omija za pomocą czułych nozdrzy - sensorów. Dzięki swojej szybkości i zwrotności, kociej delikatności i przyjemnym dotyku da się głaskać i dostojnie kroczy po moich krętych domowych ścieżkach i zakamarkach domowej dżungli, a ze swoim kocim wzrokiem dostrzega najmniejszego śmiecia
  czytaj więcej
 • snake980
  5,00 5/5
  Super!
  czytaj więcej
 • albenkag
  5,00 5/5
  Autonomiczne odkurzacze to coś zdecydowanie dla mnie. Sprzątanie jest bez sensu. Ani to przyjemne, ani interesujące, a i tak za jakiś czas trzeba powtarzać. Tylko zabiera czas, który można by przeznaczyć na bardziej pożyteczne czynności.
  czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów
3/5 3/5
Najlepsze oferty

Opis pojęć użytych w porównaniu

Czas ładowania

Czas ładowania to parametr elektrycznej szczoteczki do zębów, który mówi o tym, ile czasu zajmie pełnie załadowanie akumulatora szczoteczki po jego rozładowaniu. Parametr ten podawany jest w godzinach i zazwyczaj wynosi nawet kilkanaście godzin, które trzeba przeznaczyć na pełne naładowanie urządzenia. Dla każdego urządzenia parametr ten może być mniejszy, jeśli po każdym użyciu użytkownik odłoży szczoteczkę na podstawkę ładującą.

Poziom hałasu

Poziom hałasu odkurzacza to parametr mierzony w decybelach. Określa on poziom hałasu emitowany przez urządzenie podczas jego pracy. Im wyższy poziom hałasu, tym jest on bardziej uciążliwy dla człowieka. Odkurzacze nie są zazwyczaj cichymi urządzenia, nie pracują one stale, jak np. lodówka, w związku z czym hałas, który wytwarzają jest krótkotrwały. Jeśli jednak zależy nam na jak najcichszym urządzeniu, to wybierajmy urządzenie o niskim parametrze poziomu hałasu.

Pojemność worka/pojemnika [l]

Pojemność worka/pojemnika to jeden z parametrów odkurzacza, który określa pojemność worka w przypadku odkurzacza na worki i pojemność pojemnika w przypadku odkurzaczy bez workowych. Parametr ten podaje się w litrach, im wyższa jego wartość, tym rzadziej musimy opróżniać pojemnik na zabrudzenia lub wymieniać worek. Standardowa pojemność worka/pojemnika w odkurzaczu wynosi od 1 do 5 litrów. Im większy model tym większą będzie miał pojemność.