Porównanie iRobot Roomba 675 vs iRobot Roomba 696

od899,00 od1079,00
4,73 4,73 5 0 (4,7) 4,71 4,71 5 0 (4,7)
Najlepsze oferty

Dane podstawowe

Producent
iRobot iRobot
Typ filtra
AeroVac AeroVac
Czas pracy
60 min 60 min
Czas ładowania
2 h 3 h

Etykieta energetyczna

Poziom hałasu
od 50 do 65 dB od 50 do 65 dB

Funkcje

Funkcje
Automatyczny powrót do bazy, Programator pracy Automatyczny powrót do bazy, Wirtualna ściana
Opcje czyszczenia
Odkurzanie Sprzątanie miejscowe (SPOT)
Zastosowane technologie
Czujnik antykolizyjny, Automatyczne parkowanie w stacji dokującej, Automatyczny powrót do bazy , Aplikacja Czujnik kurzu, Czujnik antykolizyjny, Dirt Detect, iADAPT, Turbo Cyclonic, Wirtualna Ściana, Automatyczne parkowanie w stacji dokującej, Automatyczny powrót do bazy , Aplikacja
Dołączone wyposażenie
Stacja dokująca, Instrukcja obsługi i Szybki start, Aplikacja mobilna Stacja dokująca, Instrukcja obsługi i Szybki start, Aplikacja mobilna

Parametry fizyczne

Kolor
Białe Czarne
Pojemność worka/pojemnika [l]
0,6 l 0,6 l

Dystrybucja
DLF -
Klasa reemisji kurzu
Nie dotyczy Nie dotyczy
Model
Roomba 675 Roomba 696
Model
Roomba 675 Roomba 696
Roczne zużycie energii
Nie dotyczy Nie dotyczy

Cechy Produktów

Opinie

Opinie kupujących
 • Marcio
  4,50 4,5/5
  Kupiłem miesiąc temu jako prezent. Jakość wykonania dobra, głośność do zaakceptowania, odkurza dokładnie i nawet wokół miski dla kota jest posprzątane. Jedyne co mnie zaskoczyło to czujniki upadku ze schodów działają dobrze do czasu aż się lekko zakurzą. Podczas odkurzania niestety zdarza się, że Roomba nagle się zawiesza nad schodami i ... Tak poza tym jest naprawdę dobrze.
  czytaj więcej
 • Monika
  5,00 5/5
  Sprawdza się nawet na wysokim dywanie. Na początku ma proche problem, żeby posprzątać cale mieszkanie, ale z czasem chyba uczy się pomieszczeń i jest coraz lepiej. Polecam! Odpowiednia cena w stosunku do jakości.
  czytaj więcej
 • Użytkownik Ceneo
  5,00 5/5
  Jetem zachwycona!!! robot w 1,5 godziny poradzi sobie z pomieszczeniami o powierzchni 75 m2. Super współpracuje z aplikacją.
  czytaj więcej
 • Katarzyna
  5,00 5/5
  Bardzo fajne urządzenie. Na pewno cichsze niż normalny odkurzacz. Polecam dla zapracowanych Pań i Panów domu.
  czytaj więcej
 • Gregory
  4,50 4,5/5
  Oprócz mały zbiornik, trochę głośny i lekko brak moc - jest to naprawdę super produkt
  czytaj więcej
 • tess
  5,00 5/5
  ok
  czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów
6/6 4/6
Najlepsze oferty

Opis pojęć użytych w porównaniu

Czas ładowania

Czas ładowania to parametr elektrycznej szczoteczki do zębów, który mówi o tym, ile czasu zajmie pełnie załadowanie akumulatora szczoteczki po jego rozładowaniu. Parametr ten podawany jest w godzinach i zazwyczaj wynosi nawet kilkanaście godzin, które trzeba przeznaczyć na pełne naładowanie urządzenia. Dla każdego urządzenia parametr ten może być mniejszy, jeśli po każdym użyciu użytkownik odłoży szczoteczkę na podstawkę ładującą.

Poziom hałasu

Poziom hałasu odkurzacza to parametr mierzony w decybelach. Określa on poziom hałasu emitowany przez urządzenie podczas jego pracy. Im wyższy poziom hałasu, tym jest on bardziej uciążliwy dla człowieka. Odkurzacze nie są zazwyczaj cichymi urządzenia, nie pracują one stale, jak np. lodówka, w związku z czym hałas, który wytwarzają jest krótkotrwały. Jeśli jednak zależy nam na jak najcichszym urządzeniu, to wybierajmy urządzenie o niskim parametrze poziomu hałasu.

Pojemność worka/pojemnika [l]

Pojemność worka/pojemnika to jeden z parametrów odkurzacza, który określa pojemność worka w przypadku odkurzacza na worki i pojemność pojemnika w przypadku odkurzaczy bez workowych. Parametr ten podaje się w litrach, im wyższa jego wartość, tym rzadziej musimy opróżniać pojemnik na zabrudzenia lub wymieniać worek. Standardowa pojemność worka/pojemnika w odkurzaczu wynosi od 1 do 5 litrów. Im większy model tym większą będzie miał pojemność.