Porównanie BRITA fill&go Vital niebieska vs DAFI Butelka Filtrująca 0,5l + 1 filtr Czarna

od34,70 od29,87
4,73 4,73 5 0 (4,7) 4,76 4,76 5 0 (4,8)
Najlepsze oferty

Informacje dodatkowe
Możliwość mycia w zmywarce, Wolne od BPA Wolne od BPA
Kolor
Niebieskie Czarne
Materiał
Tworzywo sztuczne Tworzywo sztuczne
Model
Vital -
Pojemność
0,6l 0,5l
Producent
Brita Dafi
Wskaźnik zużycia wkładu
Brak Brak

Cechy Produktów

Opinie

Opinie kupujących
 • Agu Wystawiono
  4,50 4,5/5
  To już kolejna Brita w naszym domu. Ta kupiona dla męża na siłownię - wg niego pojemność wystarczająca na trening. Producent dołącza do butelki filtr, więc bez dokupywania filtrów od razu można z niej korzystać. Łatwo się czyści.
  czytaj więcej
 • adam Wystawiono
  4,00 4/5
  myślę że ani ta ani butelka dafi nie są super. najlepsze byłoby ich połączenie: szeroka szyjka z brity; korek praktyczny i wymienny jak z dafi; filrty z brity (bo nie zawierają plastiku), ale mogłyby być od spodu butelki z jakąś siatką kiedy byśmy chcieli używać bez filtra np na wodę z owocami; britę można myć w zmywarce, dafi z tego co było w ulotce nie; do tego dafi ma datownik kiedy trzeba wymienić filtr, a brita nie. Pojemność brity mogłaby być większa albo chociaż kilka do wyboru
  czytaj więcej
 • Monia Wystawiono
  5,00 5/5
  Jestem bardzo zadowolona z produktu. Woda czysta i smaczna. Butelka jest bardzo szczelna, wodę trzeba wysysać z butelki, sama nie wypłynie. W związku z tym ciężko otwiera się ustnik - nie jestem w stanie tego zrobić palcami (muszę zębami) - być może jest to rzecz, która przy użytkowaniu się trochę wyrobi. Nie przeszkadza mi to jednak - używam butelki w pracy, więc stoi cały czas otwarta.
  czytaj więcej
 • Adam Wystawiono
  5,00 5/5
  Przedmiot zgodny z opisem, towar otrzymałem bardzo szybko. Ogólnie polecam ponieważ butelka jest naprawdę wygodna i funkcjonalna.
  czytaj więcej
 • Ewa Wystawiono
  5,00 5/5
  rewelacyjne butelki Dafi filtrują wodę tam gdzie jesteś.
  czytaj więcej
 • AGATA Wystawiono
  5,00 5/5
  Ok
  czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów
1/3 2/3
Najlepsze oferty

Opis pojęć użytych w porównaniu

Wskaźnik zużycia wkładu

Dzięki odmierzaniu czasu lub liczeniu napełnień, wskaźnik zużycia wkładu pokazuje optymalny moment na wymianę filtra węglowego. Przed pierwszym użyciem filtra należy go samodzielnie aktywować. Są dwa rodzaje wskaźników: elektroniczne i mechaniczne. W tych elektronicznych, informacja o konieczności wymiany filtra pojawi się na małym wyświetlaczu, natomiast mechanicze poinformują o tym za pomocą poruszającego się, mechanicznego pokrętła, paska lub strzałki.