Porównanie Microsoft Office 365 Home ESD vs Microsoft Office 365 Personal BOX (do pobrania - klucz w pudełku)

od259,00 od194,00
4,74 4,74 5 0 (4,7) 4,72 4,72 5 0 (4,7)
Najlepsze oferty

Dane podstawowe

Producent
Microsoft Microsoft
Typ produktu
Microsoft Office 365 Microsoft Office 365
Rodzaj licencji
Licencja dla domu Licencja dla domu
Platforma
Windows, Mac Windows, Mac
Liczba stanowisk
5 1
Okres licencji
1 Rok 1 Rok
Wersja produktu
Cyfrowa Pudełkowa

Cechy Produktów

Opinie

Opinie kupujących
 • Paweł Nyczaj
  5,00 5/5
  Dobry pakiet biurowy, choć jak każdy produkt softwerowy ciagle wymaga dopracowania. Ja używam wersji dla macOS oraz aplikacji mobilnych dla iOS. Mimo istnienia darmowego pakietu iWork dla macOS oraz iOS składającego się z edytora tekstu (Pages), arkusza kalkulacyjnego (Numbers) oraz programu do prezentacji (Keynote) praktycznie nie da się zupełnie zrezygnować z Microsoft Office, gdyż ten pakiet biurowy dominuje na rynku. Pakiet iWork wprawdzie obsługuje formaty MS Office, ale nie jest w stanie wykonywać zmian w plikach Office bez ich zapisania we własnych formatach, z których można ponownie eksportować pliki do formatów MS Office. Dlatego niezależnie od platformy sprzętowej Office jest nadal najlepszych pakietem biurowym. Zdecydowania najkorzystniejsza jest subskrypcja Office 365 dla Użytk
  czytaj więcej
 • Mariusz
  4,50 4,5/5
  Konsekwentnie realizowany o dopracowany produkt, który składa się z kilku narzędzi niezbędnych zarówno w pracy inżyniera jak i księgowej, czy też amatora prowadzącego domowy budżet. Bardzo fajne jest to, że w zestawie znajdują się wszystkie narzędzia - włącznie z bazą danych Access. Dołączenie do oferty 1TB dysku w chmurze One Drive dla każdego użytkownika to świetny pomysł, który dodatkowo zwiększa atrakcyjność tej oferty. Jeśli cena w przypadku kontynuacji byłaby nieco niższa niż przy pierwszym zakupie, to podbiło by serca użytkowników.
  czytaj więcej
 • lpcustom
  5,00 5/5
  Płatna subskrypcja Office 365 daje dostęp do najlepszego, kompletnego pakietu biurowego na rynku. Z generacji na generacje produkt się rozwija, a subskrybenci dostają aktualizację wraz z nowościami. Osobiście wyczekiwałem dark mode. Niemniej są wciąż problemy z OneDrive i scalaniem dokumentów, zwłaszcza jeśli używa się wielu komputerów. Podobnie nie do końca sprawnie przebiega symultaniczne tworzenie dokumentu z wieloma użytkownikami.
  czytaj więcej
 • Użytkownik Ceneo
  5,00 5/5
  Nareszcie pakiet office działa tak jak powinien czyli szybko. Do tej pory miałem wersję MS Office 2010 Starter i niestety po okresie "demonstracyjnym" pakiet nie był już tak ergonomiczny - poszczególne programy długo się wgrywały. Tego problemu nie ma w przypadku MS Office 365 a tak na prawdę rocznej licencji na MS Office 2013. Polecam jeśli ktoś nie chce wydawać pieniędzy na dość drogi Office 2013.
  czytaj więcej
 • Angelika
  5,00 5/5
  Narzędzie, które bardzo ułatwia organizację spraw biurowych mojej firmy. Choć w pracy korzystam z innego systemu operacyjnego niż Microsoft, to jednak żaden program nie dorówna intuicyjności i komfortowi, jaki płynie z korzystania z Microsoft Office 365. Bardzo łatwa instalacja. Doceniam również dodatkowy plus w postaci 1TB miejsca w chmurze (OneDrive). Polecam, jako użytkownik, który korzystał z tego produktu jako osoba prywatna, jak również jako firma.
  czytaj więcej
 • Maciej
  4,50 4,5/5
  Cóż duży i na monopolu może więcej. Sam program posiada bardzo duże możliwości. Edytowanie, tworzenie i dostęp online jest po prostu dardzo dobry. Jedyny minus to cena która wynika z monopolu Microsoftu. Niestety konkurencja choć silna nie daje takich możliwości jak ten produkt.
  czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów
1/2 2/2
Najlepsze oferty