Porównanie Smilesonic EX Black vs SEYSSO Oxygen O-Sonic

od368,00 od339,15
4,89 4,89 5 0 (4,9) 4,66 4,66 5 0 (4,7)
Najlepsze oferty

Dane podstawowe

Producent
Smilesonic Seysso
Typ szczoteczki
Soniczne Soniczne

Funkcje

Rodzaj ruchów
Ruch soniczny Ruch soniczny
Czujnik siły nacisku
- Nie
Sygnalizacja czasu mycia
- Tak

Zasilanie

Zasilanie
Akumulatorowe Akumulatorowe
Czas pracy
- 250 min
Czas ładowania
- 15 h
Wskaźnik naładowania
- Tak

Funkcje
Wskaźnik ładowania Regulacja ciśnienia
Kolor
Czarne Białe
Liczba końcówek w zestawie
4 2
Prędkość maksymalna
96000 obr/min 96000 obr/min

Cechy Produktów

głośność pracy
łatwość czyszczenia
wygoda używania

Opinie

Opinie kupujących
 • Maciej
  5,00 5/5
  Wygodna, estetyczna, konkurencyjna cenowo do podobnych szczoteczek innych marek, a do tego lepiej wyposażona. 5 programów, między którymi na prawdę widać różnicę i możliwość przetestowania 4 typów końcówek przy zakupie na prawdę jest super! Etui podróżne jest bardzo dobrym uzupełnieniem zestawu! Samo mycie zębów jest przyjemne, nie odczuwam żadnego dyskomfortu, mimo dość wrażliwych zębów i dziąseł. Do tego mam wrażenie, że nigdy nie miałem czystszych zębów i już widzę różnicę w ich barwie, Na prawdę godna polecenia ;)
  czytaj więcej
 • Użytkownik Ceneo
  5,00 5/5
  Szczoteczka bardzo solidnie wykonana, super pracuje, używam już jakoś ponad 2 tyg od nowości i ani razu jeszcze nie ładowałem. Czuć że ząbki są fajnie "wyszlifowane" i po prostu bardziej czyste niż po klasycznej szczoteczce. Zdecydowanie mniej też potrzeba pasty do zębów przy używaniu takiej szczoteczki vs. klasyczna. Taka szczoteczka plus regularne mycie + dobra pasta powinny naprawdę zrobić robotę w dbaniu o ładne i białe zęby ;) Podsumowując uważam że warta swojej ceny i jeśli ktoś się zastanawia nad modelem to akurat Smilesonic EX mogę z czystym sumieniem zarekomendować. Pozdrawiam.
  czytaj więcej
 • n...2
  5,00 5/5
  dobrze
  czytaj więcej
 • tomek
  5,00 5/5
  Po ponad 2 tygodniach użytkowania, musze stwierdzić że jestem bardzo zadowolony, szczególnie po wcześniejszych doświadczeniach z Oral-B i Philipsem (Philips bił na głowę Oral-B, ale padł po ok roku użytkowania, a po wymianie w serwisie, kolejny egzemplarz znowu padł po kolejnym ok roku). Seysso moim zdaniem intensywniej czyści i sporo dłużej trzyma na baterii. Jeśli chodzi o jakość wykonania to niczym nie odstaje od Philipsa.
  czytaj więcej
 • Ika
  4,50 4,5/5
  To moja pierwsza szczoteczka soniczna, więc nie mam porównania. Czuje , że zęby są czyste tak jak po elektrycznej szczoteczce,.Nie doświadczyłam jednak tak mocno reklamowanago efektu czyszczenia przestrzeni międzyzębowej nadal uzywam nici dentystycznych. Wydaje mi się, że zęby juz po dwóch tygodniach troszeczkę wybielały. Ogólnie jestem zadowolona
  czytaj więcej
 • Agnieszka
  5,00 5/5
  Szczoteczka soniczna dla mnie jest niezastąpiona. Ta konkretnie jest cicha i ma ok. 96000 drgań na minutę., więc jest jedną z najlepszych. Trzy tryby czyszczenia pozwalają każdemu, nawet tym z wrażliwymi dziąsłami, dostosować czyszczenie nie wychodząc ze strefy własnego komfortu. Zęby są wypolerowane jak lustro. Polecam spróbować.
  czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów
2/3 2/3
Najlepsze oferty

Opis pojęć użytych w porównaniu

Zasilanie

Zasilanie szczoteczki elektrycznej jest konieczne by ją uruchomić. W zależności od modelu wyróżniamy: zasilanie sieciowe, które wymaga aby szczoteczka była podłączona do prądu w czasie pracy; zasilanie akumulatorem - jedno z najpopularniejszych rozwiązań, po każdym użyciu szczoteczkę należy odłożyć do stacji, która podłączona jest do prądu, aby naładować akumulator. Bywają również szczoteczki elektryczne zasilane bateriami, ale jest to rozwiązanie nieekonomiczne i nieekologiczne.

Czas pracy

Czas pracy elektrycznej szczoteczki do zębów jest uzależniony od różnych czynników. Przede wszystkim zależy od producenta szczoteczki oraz modelu elektrycznego urządzenia. Zwykle pełne naładowanie szczoteczki wystarcza na 15 minut jej pracy, czyli na około sześć pełnych użyć urządzenia. Na rynku są jednak dostępne modele szczoteczek elektrycznych, których czas pracy po naładowaniu wynosi około 80 minut. Taki rodzaj urządzenia jest przydatny osobom, które często podróżują.

Czas ładowania

Czas ładowania to parametr elektrycznej szczoteczki do zębów, który mówi o tym, ile czasu zajmie pełnie załadowanie akumulatora szczoteczki po jego rozładowaniu. Parametr ten podawany jest w godzinach i zazwyczaj wynosi nawet kilkanaście godzin, które trzeba przeznaczyć na pełne naładowanie urządzenia. Dla każdego urządzenia parametr ten może być mniejszy, jeśli po każdym użyciu użytkownik odłoży szczoteczkę na podstawkę ładującą.