Porównanie PHILIPS Lumea Prestige BRI959/00 vs PHILIPS LUMEA IPL BRI956/00

od1360,00 od1599,00
4,53 4,53 5 0 (4,5)
Najlepsze oferty

Podstawowe informacje

Producent
Philips Philips
Typ
Depilatory IPL Depilatory IPL

Golenie

Rodzaj depilacji
Impulsy świetlne Impulsy świetlne

Techniczne

Zasilanie
Sieciowo-akumulatorowe Sieciowo-akumulatorowe

Funkcje
Czujnik kontaktu ze skórą, Filtr UV Czujnik kontaktu ze skórą, Filtr UV
Kolor
Białe Białe
Model
BRI95900 BRI95600
Antypoślizgowy uchwyt
- Nie
Czas ładowania
- 60 min
Liczba prędkości nadmuchu
- 5
Nasadka do depilacji miejsc wrażliwych
- Tak
Nasadka do depilacji twarzy
- Tak

Cechy Produktów

głośność pracy
łatwość golenia
trwałość

Opinie

Opinie kupujących
 • Ten produkt nie ma jeszcze opinii
 • Miśka Wystawiono
  5,00 5/5
  Bardzo elegancki i solidnie wykonany, działa BEZBOLEŚNIE ! Okienko pracy jest dość małe i trzeba trochę się nastrzelać na całej powierzchni nóg :) Używałam dopiero raz, ale koleżanka stosuje od kilku miesięcy i jest zachwycona efektami. W zasadzie wyeliminowała włoski pod pachami i na nogach. Urządzenie nie usuwa włosków podczas użycia tylko powoduje uśpienie i zamknięcie mieszków włosowych. włoski same wypadają po kilku zastosowaniach co 2 tygodnie :) Więc czekam na efekty :)
  czytaj więcej
 • dudqa Wystawiono
  5,00 5/5
  Urządzenie proste w o obsłudze. Dzieli Philips Lumea Prestige depilacja wkoncu stała się przyjemnością a nie koniecznością. Pierwsze efekty zauważyłam juz u siebie po 2 tygodniach od użycia. Na bardziej owlosionych partiach ciała trzeba poczekać nieco dłużej. Działa przewodowo i bezprzewodowo co jest dużym plusem. Jest bezpieczne dla skóry i oczu. Teraz profesjonalna depilacje mam w domu zamiast w salonie kosmetycznym co bardzo mi odpowiada. Polecam z czystym sumieniem
  czytaj więcej
 • Meggs Wystawiono
  4,50 4,5/5
  Początkowo byłam bardzo sceptyczna co do efektów Philips Lumea, jak również czy urządzenie jest bezpieczne. Sporo poczytałam w internecie zanim użyłam je po raz pierwszy. Rozpoczęłam od jednej nogi i nie było dobrze - zabieg nie był komfortowy, raczej bolesny. W efekcie w krótkim czasie skóra w miejscu zabiegu zaczerwieniła się, jakby była poparzona. Kilkanaście godzin później, podczas kąpieli odczuwałam nieprzyjemne pieczenie. Zaczerwienienie utrzymywało się około dobę, potem na szczęście znikło. Pierwszy zabieg wykonałam z intensywnością, jaką wskazało urządzenie po skanowaniu. Postanowiłam zmniejszyć intensywność o 1, co sprawiło, że problem poparzonej skóry więcej się nie pojawił. Osobom, które będą wykonywać pierwszy zabieg zalecam zastosować się do instrukcji i na niewielkiej powier
  czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów
2/2 1/2
Najlepsze oferty

Opis pojęć użytych w porównaniu

Antypoślizgowy uchwyt

Antypoślizgowy uchwyt - profesjonalne depilatory, golarki i maszynki do golenia mają antypoślizgowy uchwyt. Jest on wykonany ze specjalnego tworzywa i dodatkowo posiada w odpowiednich miejscach nierówno tłoczoną powierzchnię. Dzięki temu golenie zarówno na sucho, jak i na mokro jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Taki uchwyt umożliwia pewne trzymanie urządzenia w ręce i precyzyjne ruchy depilatorem lub golarką. Pozwala to uniknąć zadrapań i zacięć na powierzchni skóry.

Głowica

Głowica - element w depilatorze, który służy do usuwania niechcianego owłosienia. Głowica depilująca jest zbudowana z metalowych pęset lub ceramicznych dysków, które chwytają włoski i je wyrywają. Rzadziej rozmieszczone pęsety sprawdzą się przy rzadszym owłosieniu, dyski są gęściej rozmieszczone i będą lepsze przy większym zaroście. Dodatkowo, ceramiczne dyski zapobiegają reakcjom alergicznym, podrażnieniom i lepiej dopasowują się do kształtu ciała, co ułatwia depilację.

Nasadka masująca

Nasadka masująca to dodatkowy element znajdujący się w zestawie z niektórymi modelami depilatorów. Depilacja owłosienia to bolesny zabieg, a nasadka może znacznie zwiększyć jego komfort. Im wyższa częstotliwość pracy nasadki do golenia, tym bardziej komfortowe staje się usuwanie owłosienia, dzięki temu elementowi może ono stać się prawie bezbolesne. Jest to niezbędne dla każdego użytkownika z niskim progiem bólu.