Porównanie Ferguson i400s czarny vs Hama DR1610BTS czarny

od918,00 od459,00
4,48 4,48 5 0 (4,5) 5 5 5 0 (5,0)
Najlepsze oferty

Podstawowe informacje

Kod producenta
193 -

Kolor
Czarne Czarne
Producent
Ferguson Hama
Liczba głośników
- 2
Moc
- 2 x 5W
Obsługiwane aplikacje
- Spotify
Pilot
- Tak
Tuner Cyfrowy
- Tak
Tuner FM
- Tak
Zasilanie
- Sieciowe
Zegar
- Tak

Cechy Produktów

jakość dźwięku
wygląd
wygoda używania

Opinie

Opinie kupujących
 • Kamyczek23
  5,00 5/5
  Kolejny raz bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Ferguson. Gra i wygląda bardzo bardzo dobrze. W Warszawie zarówno FM jaki DAB+ działa super. Radio internetowe, Spotifity działa bez zarzutu. Bluetooth działa szybko i bez żadnych zastrzeżeń. Aplikacja do obsługi czytelna i łatwa w obsłudze. Jakość dźwięku jak na takie małe wymiary - rewelacyjna. Możliwość ustawień tonów wysokich i niskich oraz wprowadzone filtry sprawiają, że każdy ustawi to radyjko wedle własnych potrzeb. Gra głośno i czysto, bass wyraźny. Wygląd atrakcyjny Mały minus za brak wyjścia AUX OUT. Szkoda, bo można byłoby korzystać z niego jako z tunera do zestawu HIFI, ale przy tej cenie to już czepianie się. Jeżeli jesteś melomanem wymagającym od sprzętu bardzo dużo - możesz pozytywnie się zaskoczyć.
  czytaj więcej
 • Marcelo
  5,00 5/5
  Calkiem dobre radio, na tle konkurencji naprawde dobre cenowo odbior fm zapewne zalezy od lokalizacji, dab bezbledny internet o,k. Analizowalem inne radia te w zblizonej cenie ale nic lepszego poza wyzsza cena nie znalazlem a mozliwosciami takimi samymi w tych radiach. Ten model jest wysoko w testach w niemczech(pod inna nazwa). Nic nie jest idealne ma drobne wady czasami sie zawiesi, pilot mogby byc bardziej zmyslniejszy(konkurenci tez maja broblem z zawieszaniem opinie w Amazon pewnie ten sam modul? ) Dobre radio na tle konkurencji moze konkurowac z mini wiezami wifi tymi tanszymi ktore nie sa az takie dobre w opiniach uzytkownikow a ich piloty tez nie sa idealne dobry sprzet kosztuje plus klasowe kolumienki a tu ferguson daje przyzwoity dzwiek i obsluge w swojej klasie urzadzenia.
  czytaj więcej
 • Tadeusz
  4,50 4,5/5
  Radio Ferguson i400s odtwarza dźwięki naturalnie bez zniekształceń. Moc głośników jest wystarczająca co umożliwia słuchanie radia komfortowo w dużym pomieszczeniu. Wybrałem radio w kolorze czarnym gdyż moim zdaniem w takim wykończeniu radio prezentuje się bardzo korzystnie. Zminimalizowana ilość przycisków, jedno pokrętło do sterowanie radiem oraz wyświetlacz umieszczony centralnie i dwa głośniki po obu stronach panelu przedniego, nie robią tłoku. Radio swoim wyglądem nawiązuje do amplitunera i swoim wyglądem może zdobić salon lub pomieszczenie biura.
  czytaj więcej
 • Andrzej
  5,00 5/5
  Co to za opis? Nie coś tam. Nie lepiej co posiada i wszystko jasne ?
  czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów
0/2 2/2
Najlepsze oferty