Porównanie Electrolux EAP450 Szary vs Electrolux Oxygen EAP300

wyprzedane wyprzedane
4,64 4,64 5 0 (4,6) 4,58 4,58 5 0 (4,6)

Podstawowe informacje

Producent
Electrolux Electrolux

Dane Techniczne

Moc
35 W 35 W
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia
103 m2 -
Filtry
HEPA Węglowy, HEPA
Wydajność
494 m3/h 335 m3/h
Poziom głośności
27 dB 26 dB

Funkcje
Wyświetlacz, Zdalne sterowanie, Termometr, Regulacja prędkości Zdalne sterowanie, Wykrywacz zanieczyszczenia powietrza, Wyświetlacz
Kolor
Szare Białe
Tryby pracy
Wielostopniowe oczyszczanie Wielostopniowe oczyszczanie

Funkcje

Jonizator
- Nie

Cechy Produktów

głośność pracy
skuteczność
wydajność
wygląd

Opinie

Opinie kupujących
 • mikecrx
  5,00 5/5
  Witam, Plusy: - po dwóch dniach używania w sypialni znikł w końcu mój katar z którym nie rozstawałem się od przeszło roku - samo to sprawiło że już jestem w pełni zadowolony z urządzenia - żona twierdzi że lepiej się wysypia - w trybie nocnym praktycznie bezszelestne - banalnie proste w obsłudze - wygląd - kwestia gustu ale mi akurat pasuje do koloru mebli - no i to że chyba rzeczywiście te urządzonko poprawia jakość powietrza Minusy: - w trybie TURBO dość głośne - w trybie auto nie do końca wierze pomiarowi zanieczyszczenia w domu - cena - powinno być w granicach góra 1000 zł - ale jak na razie nie żałuje Pozdrawiam
  czytaj więcej
 • Ilona
  4,50 4,5/5
  Oczyszczacz prosty w obsłudze. Na najwolniejszym trybie pracuje bardzo cicho, oczywiście oczyszczanie powietrza przebiega wtedy dużo wolniej. Jedyną wadą jest wg mnie działanie czujnika światła - jeśli chciałbym zostawić go w którymś z pomieszczeń w trybie auto to po zmroku musiałbym tam zapalić światło, inaczej nigdy nie włączy innego trybu niż najwolniejszy.
  czytaj więcej
 • Monika
  5,00 5/5
  Mam go od kilku dni i wydaje mi sie, że jestem zadowolona . Jest cichy normalnie pracujac . Sam sie reguluje wiec w zasadzie jest to bardzo wygodne . Mam tez wrazenie ze powietrze w pokoju jest lepsze ale czekam jeszcze pare dni zeby zobaczyc czy tyle samo kurzu jest na szafce co normalnie czy mniej . Jesli bedzie mniej to uznam to za produkt fenomenalny .
  czytaj więcej
 • Marta
  4,00 4/5
  Mały, kompaktowy i estetycznie wykonany. Producent powinien pochylić się jednak nad sposobem montowania filtrów. Nie odczuwam różnicy w jakości powietrza w mieszkaniu, ale może wynika to z faktu, że nie jestem alergikiem. Co do pochłaniania zapachów - z tym jest chyba najsłabiej.
  czytaj więcej
 • Monika
  5,00 5/5
  Oczyszczacz na razie pracuje bez zarzutu, w trybie cichym nie przeszkadza w spaniu. Jak na obsługiwaną powierzchnię (do 70 m2) w tej cenie jest to dość tanie rozwiązanie. Czujnik reaguje na zmiany powietrza.
  czytaj więcej
 • Wiera
  5,00 5/5
  Mobilny oczyszczasz do pomieszczeń, świetnie oczyszcza, doskonała wyczuwalność zanieczyszczeń.
  czytaj więcej

Podsumowanie

Ilość punktów
3/5 3/5