Deskorolka Elektyczna

(167)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Deskorolki - opinie

Deskorolka elektryczna to gadżet, który może stać się marzeniem każdego – dziecka, studentki i przedsiębiorcy. Jest absolutnym hitem ostatnich lat. Jeżdżenie nią jest zarówno świetną opcją na spędzenie wolnego popołudnia, jak i na dostanie się do pracy.
Inna, równie często spotykana nazwa dla deskorolki elektrycznej to Mini Segway.

Z czego składa się deskorolka elektryczna i jak nią sterować?

Deskorolka elektryczna składa się z dwóch kół, które łączy w linii poziomej odpowiednio wyprofilowana deska. Jej działanie opiera się o akumulator, a więc czas i długość trasy, jaką chcemy pokonać, jest zależna od jego pojemności. Sposób kierowania deskorolką jest uwarunkowany tym, jaki model wybierzemy:

  1. Sterowanie ciałem – aby dobrze jeździć takim sprzęcie, należy najpierw opanować niełatwą sztukę równowagi – pochylenie ciała do przodu sprawi, że ruszymy, natomiast odchylenie, że pojedziemy do tyłu
  2. Sterowanie smartfonem – odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji w telefonie
  3. Sterowanie pilotem – jest dostępne w nieco starszych lub tańszych opcjach

Co jest ważne przy kupnie?

Najważniejszym kryterium powinna być pojemność akumulatora – to od niej będzie zależało jak długo będzie można jeździć. Warto sprawdzić też czas ładowania zasilania deskorolki. Istotna jest również maksymalna prędkość. Jeśli deskorolkę kupujemy dla dorosłego, może być ona wyższa, ale dziecku lepiej kupić bardziej bezpieczny gadżet.

Na jakie dodatki można się zdecydować?

Deskorolka to przede wszystkim nowoczesny gadżet, nie zwykły środek transportu. W związku z tym nie powinno nas dziwić, że niektóre modele zawierają kolorowe światełka ledowe, a nawet głośniki, które umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki podczas jeżdżenia.