RANKING Zaufane Opinie 2018

To już 8. zestawienie najlepiej ocenianych przez klientów sklepów internetowych. Zwycięzcy wyłonieni zostali na podstawie 2,5 mln ankiet wypełnionych przez użytkowników serwisu Ceneo.pl w okresie od września 2016 roku do października 2017 roku. Nagrodzone zostały 42 sklepy w 14 kategoriach

Ocenie podlegało 3500 sklepów, podzielonych na 11 kategorii branżowych. Dodatkowo nagrodziliśmy także najlepsze sklepy w usłudze „Kup na Ceneo” oraz najlepsze tegoroczne debiuty. Całości dopełnia Wybór Użytkowników oparty o głosowanie internautów.

8 listopada podczas XIII Targów eHandlu odbędzie się Gala Zaufanych Opinii Ceneo.pl. W trakcie jej trwania zostaną przyznane nagrody dla Sklepów, Producentów i Dostawców oraz zostaną wręczone certyfikaty dla dostawców oprogramowania.

RANKING e-SKLEPÓW

Poznaj najlepsze sklepy internetowe! Dzięki Zaufanym Opiniom użytkowników Ceneo.pl wiemy, które z nich są wiarygodne i bezpieczne.

RANKING PRODUCENTÓW

Sprawdź najlepszych producentów rekomendowanych przez użytkowników oraz serwis Ceneo.pl.

RANKING DOSTAWCÓW

Zobacz, jacy dostawcy zostali wyróżnieni za niezawodne, szybkie i bezproblemowe dostarczanie zamówień do klientów.

Certyfikaty dla dostawców oprogramowania

O nas

Ceneo.pl to najpopularniejsza porównywarka cen, a także drugi co do wielkości serwis zakupowy w Polsce. Co miesiąc odwiedza nas 11 mln internautów! Na Ceneo.pl znajdziesz ponad 20 mln ofert z ponad 17 tys. sklepów! Ceneo.pl to także największa polska baza opinii o sklepach i produktach.

Zaufane Opinie

Program „Zaufane Opinie Ceneo.pl” jest największym i najstarszym programem badającym wiarygodność internetowych sklepów w Polsce. System opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w sklepie internetowym.

© 2017 Ranking Ceneo. All Rights Reserved. Ceneo.pl