RANKING DOSTAWCÓW

Po raz trzeci w ramach corocznego podsumowania Zaufanych Opinii serwis Ceneo.pl publikuje ranking Najlepszych Dostawców działających na polskim rynku.

Od 2015 roku w ramach formularza Zaufanych Opinii, klienci oceniają każdy aspekt dostarczenia przesyłki: szybkość dowozu, dobry stan paczki, elastyczne podejście kuriera do czasu i miejsca odbioru przesyłki, stały kontakt z firmą dostawczą i kurierem, opcję sprawdzenia statusu przesyłki oraz możliwość realizacji różnych form płatności przy odbiorze za pobraniem (karta płatnicza, gotówka).

Najlepsi dostawcy wybierani są na podstawie liczby zebranych opinii, średniej ocen (min. 4,5 gwiazdki) oraz udział opinii pozytywnych (min. 90%) Na podium w tym roku stanęły zatem wyłącznie firmy kurierskie z ogromnym zapleczem i międzynarodowym doświadczeniem – pokazuje to jak ważny i istotny w biznesowych strategiach branży logistycznej staje się polski rynek oraz – co również stanowi kluczowy czynnik - jak wymagający i świadomy jest polski klient.

O nas

Ceneo.pl to najpopularniejsza porównywarka cen i ofert, a także drugi co do wielkości serwis zakupowy w Polsce. Co miesiąc odwiedza nas 11 mln internautów! Na Ceneo.pl można znaleźć ponad 16 mln ofert z ponad 17 tys. sklepów! Ceneo.pl jest też największą polską bazą opinii o sklepach i produktach.

Zaufane Opinie

Program „Zaufane Opinie Ceneo.pl” jest największym i najstarszym programem badającym wiarygodność internetowych sklepów w Polsce. System opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w sklepie internetowym.
 

© 2017 Ranking Ceneo. All Rights Reserved. Ceneo.pl