Kupony zostały wyczerpane!
Sprawdź inne promocje w centrum zniżek
Kolejne Happy Hours już za:
Złap kupon na 20zł i obniż cenę dowolnego produktu
GODZ.
MIN.
SEK.
Kod kuponu:
Jak skorzystać z kuponu?
kupon
1. Skopiuj kupon do schowka. Przy wybranym produkcie kliknij w KUP TERAZ i wklej kupon w miejscu 'Kupony rabatowe'.
zrealizowane
2. Upewnij się, że kupon zadziałał (kupon może mieć ograniczenia) i dokończ zamówienie wciskając przycisk 'Kupuję i płacę'.
kupon
3. Kupon obowiązuje na produkty z przciskiem KUP TERAZ. Szukaj takich ofert na Ceneo.pl.
Przykładowe produkty w KUP TERAZ:

Zobacz inne produkty w KUP TERAZ według kategorii

Dom i wnętrze
Dla dziecka
Moda
Sprzęt AGD
Uroda
Telefony i akcesoria
Budowa i remont
Gry
Sprzęt RTV
Księgarnia
Sport
Biżuteria i zegarki

Sprawdź inne promocje w centrum zniżek



Regulamin akcji "Happy Hours"

Happy Hours 2020 na Ceneo.pl

Obniżamy ceny produktów! Od poniedziałku do piątku, w godzinach 14.00 - 16.00 masz szansę oszczędzić na zakupach w usłudze KUP TERAZ! Odbierz kupon rabatowy i ciesz się tańszymi zakupami.

Nie martw się, dzięki naszemu budzikowi, który będzie widoczny na stronie Ceneo.pl, na pewno nie prześpisz żadnej okazji. Dostaniesz powiadomienie, które przypomni Ci o starcie promocji Happy Hours na Ceneo.pl.


czytaj więcej

Happy Hours na Ceneo.pl - jak to konkretnie działa i na czym polega?

Wolisz robić zakupy przez internet? Happy Hours na Ceneo.pl powstały z myślą o Tobie! Teraz wygodniej i oszczędniej dokonasz wybranych transakcji. Dołączenie do naszej akcji jest banalnie proste, wystarczy poczekać na Happy Hours, skopiować kupon, a następnie wybrać takie produkty, które chcesz zakupić. Oto kilka istotnych porad, dzięki którym będzie można wykorzystać dostępne zniżki:

  • kupon możesz wykorzystać na wszystkie produkty, w których znajduje się przycisk "Kup teraz". Wystarczy dokładnie przeszukać ofertę na stronie internetowej Ceneo.pl,
  • kopiujesz kupon i umieszczasz go w swoim schowku. Przy wybranych produktach kliknij przycisk "Kup teraz", wklej wcześniej skopiowany kupon w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu o nazwie "kupony rabatowe",
  • sprawdź koniecznie, czy kupon na pewno zadziałał. Niektóre kupony mogą mieć pewne ograniczenia. Następnie należy dokończyć zamówienie wciskając przycisk "Kupuję i płacę".

Jak widzisz dołączenie do akcji Happy Hours Ceneo.pl jest bardzo łatwe, wystarczy obserwować dostępne promocje, a następnie do nich dołączyć. Zniżki obowiązują przy różnego rodzaju produktach.

Dlaczego warto korzystać z Happy Hours na Ceneo.pl?

Korzystanie z Happy Hours na Ceneo.pl ma bardzo duży sens głównie z tego względu, iż w ten sposób oszczędza się spore pieniądze, a zakupy wykonuje się prosto, bezpiecznie i co najważniejsze ekspresowo. Na stronie wydarzenia dostępne są informacje na temat tego, kiedy konkretnie będą obowiązywać następne promocje w ramach wskazanej akcji, dlatego można się do nich wcześniej przygotować. Akcja Happy Hours pozwala zaoszczędzić na zakupach nawet kilkadziesiąt złotych!