Czyste powietrze

Weź głęboki oddech i ciesz się świeżym powietrzem w domu. Oczyszczacze sprawiają, że powietrze jest wolne od cząstek zanieczyszczeń, pyłków, alergenów, brzydkich zapachów i lotnych związków organicznych (LZO)

stadlerform

Zatrzymuje drobny pył i dym

stadlerform

Zatrzymuje sadzę ze spalin pojazdów

stadlerform

Zatrzymuje cząstki sadzy przemysłowej

stadlerform

Pochłania zapachy kuchenne i inne

stadlerform

Zabija wirusy i bakterie

stadlerform

Usuwa pyłki i roztocza

Technologia Stadler Form

stadlerform stadlerform

VIKTOR Stadler Form
Oczyszczacz powietrza


Filtr wstępny Zmywalny filtr wstępny zatrzymuje duże cząstki, np. włosy, pyłki i kurz. W ten sposób następne filtry są chronione przed dużymi cząstkami, a ich działanie jest zoptymalizowane.

Filtr HPP™ (system filtracji cząstek o wysokim potencjale) Wydajny filtr HPP™ zatrzymuje drobny kurz, pyłki, cząstki sadzy, wirusy i zarodniki pleśni. Cząstki te są wychwytywane przez wiele bardzo silnych pól magnetycznych. Filtr HPP™ można myć i nie generuje on żadnych kosztów dodatkowych.

Filtr węglowy Ten duży i bardzo wydajny filtr zawierający cząsteczki węgla aktywnego o ogromnej owierzchni, pochłania większość gazów i zapachów z powietrza. W ten sposób z powietrza można usuwać nieprzyjemne zapachy (tytoń, zapach sera, dym itp.).

stadler

Urządzenie przyjazne dla alergików, skutecznie walczy ze smogiem

stadler

stadlerform stadlerform

ROGER & ROGER little Stadler Form
Oczyszczacz powietrza


Wskaźnik jakości powietrza
Roger pokazuje jakość powietrza w pomieszczeniu. Prowadzi ciągły pomiar jakości powietrza za pomocą swoich czujników (czujnik gazu i czujnik PM 2,5). Wskaźnik jakości powietrza informuje, czy jakość powietrza pogarsza się, zmieniając jego kolor (niebieski = dobry, pomarańczowy = średni, czerwony = słaby).

Filtr wstępny
Filtr wstępny usuwa grube cząsteczki kurzu i brud z powietrza. Chroni Dual filterTM przed silnymi zanieczyszczeniami, a tym samym optymalizuje jego funkcjonalność.

Technologia Dual Filter™
Sercem Rogera Stadler Form jest Dual Filter ™, opracowany we współpracy z niemieckim specjalistą od filtrów firmą Freudenberg. Materiał filtracyjny wyprodukowany w Niemczech gwarantuje najlepsze rezultaty czyszczenia. Dual filter ™ to połączenie filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa zanieczyszczenia z powietrza, takie jak kurz, pyłki, wirusy i bakterie. Filtr z węglem aktywnym absorbuje gazy obecne w powietrzu (nieprzyjemny zapach, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp.).

stadler

Roger - 521 CADR*
Roger little - 249 CADR*

*CADR - Współczynnik dostarczania czystego powietrza

Urządzenie przyjazne dla alergików, skutecznie walczy ze smogiem

stadler
stadlerform stadlerform

ROBERT Stadler Form
Nawilżacz z funkcją
oczyszczania powietrza

Technologia nawilżania i oczyszczania działa poprzez zassanie suchego powietrza w pomieszczeniu i przekazanie go do tarcz obracających się w wodzie, tak aby suche powietrze absorbowało wilgoć. Zanieczyszczenia są następnie wyłapywane z powietrza - zatrzymują się na mokrych wirujących dyskach i wypłukiwane są w wodzie.

Dotykowy wyświetlacz z czujnikiem ruchu. Roberta mozna włączyć dyskretnym ruchem dłoni i sterować poprzez delikatne dotykanie przycisków.

stadler

Urządzenie przyjazne dla alergików, skutecznie oczyszcza i nawilża powietrze

stadler