Kurier Pocztex EMS - opinie użytkowników

Wszystkich opinii - 38104
Filtruj
  Nika
   2,00
  nie polecam
  Paczka została uszkodzona w transporcie.
  Gala
   2,00
  nie polecam
  Nie polecam !
  DANIELA BiŁasz
   2,00
  nie polecam
  Byłam nie obecna w domu więc przesyłkę zostawiono na poczcie osiedlowej , powiadomiono mnie SMS a przez cały dzień czekałam na wiadomość kuriera o godz.dostarczenia przesyłki
  Teresa
   0,00
  nie polecam
  Zawsze korzystam z usług Pocztex, nigdy mnie nie zawiedli, przesyłki dostarczane są bezzwłocznie.
  Marcelina
   1,00
  nie polecam
  To akurat było śmieszne. Sprawdziłąm na www, że przesyłka jest już w moim mieście. Dostałam rano smsa, który to potwierdził. I na tym koniec spełnionych oczekiwań. Do punktu pocztowego w Kętach próbowałam się dodzwonić 5 godzin!!! Chciałam poprosić kuriera, żeby nie wiózł przesyłki ważącej 30kg, bo nie ma nas w domu. Albo przynajmniej zmienić miejsce dostawy na mieszkanie sąsiadki. W końcu zadzwoniłam na centralę, gdzie dowiedziałam się, że mam dzwonić na ten numer, na który dzwonię. I dostałam zapewnienie, że jak kurier dziś nie dojedzie, to dojedzie jutro. NA NASTĘPNY DZIEŃ TEŻ NIE DOJECHAŁ!!! W efekcie sama odbierałam paczkę ciężką, prywatnym autem. Żenujące.
  Adam
   1,00
  nie polecam
  Paczka zalegała w moim oddziale przez 3 dni, status był określony jako przygotowana do nadania. Możliwe, że poczekałbym znacznie dłużej, gdyby nie moja prośba do sprzedającego o interwencję. Pocztex, przynajmniej oddział we Wrocławiu jest fatalny. Sam kurier był w porządku, dlatego daję jedną gwiazdkę. Odradzam, w przyszłości gdy w sklepie będzie tylko opcja dostawy Pocztexem, zdecyduję się na zakupy gdzie indziej.
  Ola
   2,00
  nie polecam
  Brak Kontaktu telefonicznego w sytuacji w której nie było mnie w domu. Przesyłka dostarczona później dopiero za dwa dni.
  Stanisława
   2,00
  nie polecam
  Brak powiadomienia kiedy będzie przesyłka musialam jechac 5 km zeby odebrac przesyłkę.
  Teresa
   2,00
  nie polecam
  Nie polecam
  Piotr
   1,00
  nie polecam
  Żenada...
  Marianna
   0,00
  nie polecam
  nie polecam
  Maciej
   0,00
  nie polecam
  Sms z kodem odbioru otrzymałem po 4 czterech dniach po innerwacji
  Tomasz
   2,00
  nie polecam
  Zaplacilem za dostawe przesylki Pocztexem do miejsca zamieszkania. Na drugi dzien od nadania przesylka przed godz.14-ta dotarla na miejscowa poczte Po godz. 15-tej dzwonilem na poczte i okazalo sie, ze nie ma komu doreczyc/ok.100m/ Przesylka dotarla na 3 dzien w poniedzialek. Juz wiecej nie dokonam zadnego zakupu, ktory mnialaby dostarczyc miejscowa poczta.
  ROBERT
   2,00
  nie polecam
  TEŻ PORAŻKA
  Mir
   2,00
  nie polecam
  Nie polecam, Zamówienie wysłane w poniedziałek a dostarczone w piątek.Kurier nie kontaktuje się z adresatem.