Zestawy mebli ogrodowych dla 4 osób

(296)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Zestawy mebli ogrodowych - opinie

Artykuły eksperckie

Przed nadejściem lata warto przygotować nasz ogród lub taras na letnie biesiadowanie. Oprócz stołu, hamaku czy leżaków należy również wybrać odpowiedni zestaw mebli ogrodowych. O czym powinniśmy pamiętać, kupując taki zestaw?
Przede wszystkim, zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Powinny one bowiem być odporne na każdą pogodę – zarówno letnie burze, jak i prażące upały. Najbardziej solidnym i uniwersalnym materiałem jest naturalnie drewno. Jeśli masz ogród urządzony w nowoczesnym stylu, możesz zdecydować się na meble z metalu lub szkła. Tworzywa sztuczne najlepiej zaś sprawdzą się, gdy szukamy czegoś lekkiego (np. wnosimy meble co noc do domu) i łatwego do czyszczenia.
Inną ważną kwestią jest ich kształt i kolor. Jeśli nasz ogród zbudowany jest z łuków i delikatnych załamań, wybierzmy meble ogrodowe okrągłe, delikatne i o stonowanym kolorze. Sprawa wygląda inaczej, gdy nasz ogród cechują ostre, wyraziste kształty. Wtedy nasz zestaw może również być jaskrawy i kanciasty.
Dla wielu kupujących najistotniejszym kryterium pozostaje również cena. W ofercie mamy ponad tysiąc propozycji, które możesz posegregować w kolejności od najtańszej do najdroższe. Znajdziesz u nas zestawy mebli ogrodowych takich producentów jak FocusGarden, Home&Garden, IRM, iCasa oraz Gold Garden.