Wizytowniki Argo Kobra

(7)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Wyjątkowe wizytowniki, które znajdziesz w tej kategorii są tworem pomysłowych rozwiązań.
Jeśli prowadzisz własną firmę, niezbędne jest, abyś posiadał te akcesoria biurowe.
Znajdziesz tu wszelkie kartoteki obrotowe, które będą idealnym miejscem na wpisy numerów telefonów czy adresy. Bardzo popularnym produktem jest też wizytownik dwustronny czy wizytownik z koszulkami. Ceneo.pl posiada ciekawe produkty, którą ułatwią Twój kontakt z innymi.
Przykładowy wizytownik ma pojemność, która pomieści 200 wizytówek. Zawiera on aż 100 koszulek, 12 przekładek, dwa komplety 26 naklejek alfabetycznych (A-Z). Przed zakupem zdecyduj się z jakiego materiału ma być wykonany produkt oraz w jaki sposób będziesz go użytkował. Jedne z materiałów to: skóra, tworzywo czy stal nierdzewna. Możesz nosić go przy sobie lub trzymać na biurku. W zależności od wymogów i potrzeb, zamów wizytownik o małych lub większych gabarytach.
Pamiętaj, że powinien on być elegancki, szykowny i stylowy. Zamów taki, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Bardzo atrakcyjnymi formami mogą być produkty z dwoma komorami. Jedną z nich możesz wykorzystać jako miniportfel lub umieścić w niej karty płatnicze.
Zapoznaj się z całą naszą ofertą i wybierz organizer, który będzie funkcjonalny i ponadczasowy.
Ceneo.pl przygotowało dla Ciebie na prawdę atrakcyjne propozycje. Produkty w tej kategorii zostały wykonane z materiałów najlepszej jakości, z wielką starannością i precyzją.
Sprawią, że najważniejsze kontakty będziesz miał zawsze pod ręką!