Uchwyty do Elektronarzędzi Metabo

(27)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

W kategorii uchwyty do elektronarzędzi znajdziesz szeroką ofertę: uchwytów do ostrzenia wierteł, uchwytów stołowych do wiertarek, 3 -szczękowych centrujących do tokarki, 4- szczękowych uchwytów do MDG i DB, uchwytów uniwersalnych. Ponad to znajdziesz tu: uchwyty tokarskie do drewna, wiertarskie szybkomocujące, tokarskie samocentrujące, uchwyty brzeszczotów do pił szablastych, uchwyty samozaciskowe samoblokujące, z adapterem i wiele innych.
Na Ceneo.pl każdy produkt posiada atrakcyjną cenę w połączeniu z wysoką jakością wykonania.
Dzięki naszym produktom wiercenie będzie wykonane precyzyjnie i dokładnie.
Osprzęt ułatwi wykonywanie wielu prac i okaże się doskonałą inwestycją na długie lata.
Zamawiając uchwyty do elektronarzędzi możesz mieć pewność, że produkty nadają się do wiercenia elementów płaskich i okrągłych. Posiadają frezowaną powierzchnię roboczą z rowkami do mocowania imadeł.
Możesz regulować głębokość wiercenia, dzięki obecności ogranicznika głębokości.
Podstawa urządzenia jest na prawdę stabilna. Wykonana została w wielu przypadkach z żeliwa.
Ceneo.pl w swojej ofercie posiada uchwyty, które mają 5 lat gwarancji.
Niektóre z nich mają schowek na wiertła w uchwycie.
Inne cechy użytkowe poszczególnych uchwytów do elektronarzędzi: możliwość przykręcenia stojaka stacjonarnego, obecność gniazda do podłączenia odciągu. Ceneo.pl radzi, aby przed zakupem zasięgnąć informacji na temat: wydajności nominalnej urządzenia, średnicy kołnierza mocującego, wiertła spiralowego, rurowego, ciężaru bez przewodu czy długości roboczej ( osi). Zamawiając uchwyt wiertarski magnetyczny bądź świadomy, że charakteryzuje się on dużą siłą mocującą podstawy magnetycznej. Zapewnia to bezpieczną pracę. Ten typ uchwytu doskonale nada się do pracy na powierzchniach pionowych, skośnych lub nad głową.
Ceneo.pl zachęca do zakupów i życzy przyjemnej pracy z najlepszymi uchwytami do elektronarzędzi, bo tylko takie u nas znajdziesz!