Kurtki i płaszcze dla psów

(243)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj
Ubranka, czapeczki, skarpetki, buciki… Na rynku znaleźć można dziesiątki kolorów i krojów ubranek dla naszych czworonogów. Ich wybór może jednak przyprawić właściciela o zawrót głowy.

Przed zakupem ciuszków dla psa pamiętaj o zmierzeniu wymiarów swojego pupila. Zmierzyć należy obwód klatki w jej najszerszym miejscu, obwód szyi (zostawiając 1-2 cm luzu) oraz długość ciała psa, od nasady ogonka do podstawy szyi. Ważnym jest, ubranko musi przylegać na klatce piersiowej; nie może być ani za luźne ani za ciasne.

Na Ceneo.pl znajdziesz ponad dwa i pół tysiąca ubranek i butów dla psa. Na naszej stronie mamy m.in. ciepłe bluzy, wzorzyste pulowery, kolorowe sweterki, kombinezony na zimę i wygodne buciki. Wszystko dostępne jest w dziesiątkach kolorów i wzorów, dzięki czemu każdy właściciel czworonoga znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.

Ubranka dla psa mogą być niestety sporym wydatkiem. Dla tych, którzy nie chcą zbyt głęboko sięgać do kieszeni, udostępniliśmy specjalny filtr ceny, dzięki któremu wszystkie produkty dostępne w tej kategorii można posegregować w kolejności od najtańszego do najdroższego.