T-shirty i koszulki męskie Nike

(2231)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj
Ubrania oznaczone charakterystycznym logo Nike (tzw. „swoosh”) są wybierane na całym świecie przez ludzi aktywnych, którzy chcą dbać o siebie. Obojętnie, czy wolisz wylewać siódme poty na siłowni czy dbać o serce i płuca podczas joggingu – jeśli zdecydujesz się na strój Nike, na pewno nie będziesz zawiedziony.
Firma Nike została założona w 1964 roku w Washington County. Początkowo przedsiębiorstwo nosiło nazwę Blue Ribbon Sports IBRS), po 15 latach działalności zmieniło nazwę na tę, którą znamy obecnie i nawiązująco do greckiej bogini zwycięstwa.
T-shirty i koszule marki Nike nie tylko efektowanie wyglądają (firma zwraca wiele uwagi na design), ale również są specjalnie zaprojektowane dla osób uprawiających sport – zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. Korzystając ze sprzętu tej marki, minimalizujemy ryzyko kontuzji i bolesnych otarć.
Na Ceneo.pl znajdziesz ok. 800 modeli t-shirtów i koszul opatrzonym „swooshem”. Po lewej stronie naszej porównywarki udostępniliśmy system filtrów, który pozwoli ci odszukać najlepszy dla swoich potrzeb strój. Wszystkie produkty w tej kategorii możesz posegregować po kolorze (m.in. czerń, niebieski, biel, złoto i czerwień) oraz rozmiarze (dysponujemy pełną rozmiarówką).