Szafki z umywalkami

(2810)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Szafki z umywalkami - opinie

Piękna łazienka z szafkami z umywalkami z Ceneo

Szafki z umywalkami są coraz częstszym wyborem do łazienki. Szafki z umywalkami to doskonałe połączenie praktycznego rozwiązania z pięknym designem. Jeszcze do niedawna wybór szafek z umywalkami był dość ograniczony. Obecnie na rynku można znaleźć propozycje w różnych stylach, rozmiarach i kolorach. Szukasz idealnej szafki z umywalkami? Wejdź na Ceneo.pl! Na Ceneo.pl znajdziesz szafki z umywalkami najbardziej uznanych producentów: Antado, Elita, Defra, Roca i wielu, wielu innych. Nasze filtry pomogą w szybkim odszukaniu doskonałej szafki z umywalkami.

Parametry szafki z umywalkami

Podstawowe parametry szafki z umywalkami to szerokość i wysokość szafki oraz szerokość umywalki. Szerokość szafki z umywalkami w dużej mierze zależy od dostępnej przestrzeni. Na Ceneo.pl znajdziesz szafki z umywalkami o szerokości od 37 do nawet 140 centymetrów. Wysokość szafki z umywalkami dostosuj do wzrostu domowników, tak by każdy miał swobodny dostęp do umywalki. Najbardziej uniwersalne są szafki z umywalkami o wysokości około 80 centymetrów. Wybór szerokości szafki z umywalką mamy za sobą, pora zatem na szerokość samej umywalki. Umywalka wcale nie musi zajmować całej szerokości szafki. Wolna przestrzeń jest często wykorzystywana jako blat, który stanowi dodatkowe miejsce do przechowywania kosmetyków. Bardzo ważna jest liczba i rodzaj półek. Na rynku dostępne są szafki z umywalkami, które mają od dwóch do pięciu półek różnej wysokości i szerokości. Układ półek w szafkach z umywalkami dostosuj do własnych potrzeb. Zastanów się, co będziesz przechowywać w szafkach z umywalkami – czy będą to tylko kosmetyki, czy może też środki czystości, które wymagają wyższych półek.

Materiał wykonania szafek z umywalkami

W wypadku materiału wykonania szafek z umywalkami należy wyróżnić materiał wykonania szafki oraz materiał wykonania umywalki. Do produkcji szafek używa się między innymi drewna i płyty wiórowej. Umywalki w szafkach z umywalkami wykonane są z akrylu, ceramiki, metalu, kamienia, szkła lub drewna. Najpopularniejszym rozwiązaniem są umywalki z ceramiki, która jest odporna na uszkodzenia i łatwa w czyszczeniu. Umywalki akrylowe są odporne na zarysowania. Bardzo odporne na uszkodzenia są umywalki z metalu. Kamienne umywalki mają interesujący design, ale są bardzo drogie. Umywalki wykonane ze szkła wymagają sporo wysiłku przy czyszczeniu, ponieważ łatwo powstają na nich zacieki. Drewniane umywalki są bardzo wygodne i eleganckie, ale droższe od umywalek z ceramiki czy akrylu.

Klasyczne, nowoczesne i retro – najbardziej stylowe szafki z umywalkami

Nie ulega wątpliwości, że podczas wyboru szafki z umywalkami zwracamy także uwagę na ich wygląd. Szafki z umywalkami z Ceneo.pl doskonale wkomponują się w wystrój łazienki, stajać się ozdobą całego pomieszczenia. Różnorodność kształtów czy materiału wykonania sprawi, że na Ceneo.pl każdy znajdzie swoją wymarzoną szafkę z umywalkami. Nieważne, czy preferujesz styl klasyczny, nowoczesny, retro czy awangardowy – szafki z umywalkami z Ceneo.pl trafią w gusta nawet najbardziej wymagających.