Sukienki na randkę

(2412)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Założenie przez kobietę sukienki, szczególnie jeśli na co dzień raczej nosi ona spodnie, to bardzo jasny sygnał dla każdego mężczyzny. Dlatego też niepisanym obowiązkiem kobiety chcącej pokazać mężczyźnie, że ma u niej szanse jest założenie sukienki na randkę. Jak ją wybrać? Czym powinna charakteryzowac się idealna sukienka na randkę? Dowiesz się z tego tekstu!

W jakiej sukience iść na pierwszą randkę?

Pierwsze spotkanie służy lepszemu poznaniu. I dlatego nie poleca się wkładać nazbyt odważnej sukienki na pierwszą randkę. Rozsądniej będzie postawić na model który podkreśli walory Twojej sylwetki. Ważne byś czuła się w niej swobodnie. Stąd też szukając sukienki na randkę kieruj się przede wszystkim miejscem w którym się umówiliście. Eleganckie sukienki na randkę niekoniecznie sprawdzą się na spacerze po parku!

Jakiej sukienki nie wkładać na randkę?

Na randkę nigdy nie wkładaj sukienki, której za wszelką cenę nie chcesz zniszczyć. Twój partner nie będzie zadowolony, jeśli więcej uwagi poświęcisz w trakcie randki sukience niż jemu! Jeśli szukasz inspiracji, najmodniejsze sukienki na randkę możesz łatwo znaleźć na Ceneo.pl