Niebieskie Sukienki

(2039)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Strój zawsze powinien tworzyć spójną całość. Oznacza to mniej więcej tyle, że przejście pomiędzy ubraniem, dodatkami i osobą je noszącą powinno być płynne, harmonijne. I choć moda na odważne połączenia trwa, to konserwatyne podejście wciąż ma swoich zwolenników. Warto więc wiedzieć z czym łączyć niebieskie sukienki by zachowac klasyczny styl.

Niebieskie sukienki w wielu odcieniach!

Jedną z zasad klasycznej mody jest noszenie nie więcej niż 3 kolorów jednocześnie. Ta zasada w nieco zmodyfikowanej formie sprawdzi się też tu, a zatem niebieskie sukienki łączymy z max 2 innymi odcieniami niebieskiego. Na szczęście odcieni jest wiele! Od ciemnych granatów, po turkusy. Najczęściej popełnianym błędem przy próbach wcielenia tej zasady jest pomalowanie powiek lub paznokci! Wybierając niebieskie sukienki bezpieczniej jest postawić na french!

Jakie buty do niebieskiej sukienki?

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu klasycznego looku sięgnij po granatowe buty. Kiedy chcesz dodać sobie seksapailu sięgnij po czerwone szpilki. Unikaj za to pomarańczu oraz bieli! Za ich sprawą niebieskie sukienki mogą nabrać agresywnego lub bezosobowego charakteru. Opinie o sukienkach oraz więcej porad stylizacyjnych znajdziesz na Ceneo.pl