Góra Od Stroju Kąpielowego

(833)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Biustonosze kąpielowe to najważniejszy element garderoby każdej kobiety (nosisz go przecież prawie codziennie), to dla wielu są one niestety czymś więcej niż myślą przewodnią. Oczywiście, Twój stary biustonosz może nadal "trzyma w górze", ale prawdopodobnie nosisz go znacznie po upływie terminu ważności. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, kiedy kupić nowy stanik.

Jak długo wytrzymują staniki kąpielowe?

Zawsze zalecamy wymianę stanika co sześć miesięcy do roku, w zależności od tego, ile masz staników i jak często je nosisz. Na przykład, jeśli regularnie nosisz tylko jeden Biustonosz kąpielowy, będziesz musiała wymienić go na nowy znacznie wcześniej. Dlatego też proponujemy, aby trzymać trzy do pięciu staników na zmianę (najlepiej jeden na każdy dzień tygodnia roboczego), aby nie zużywały się zbyt szybko.

Skąd wiesz, że nadszedł czas, aby wymienić stanik?

Są o wiele bardziej oczywiste oznaki zużycia, jak luźne nitki. Ale różnica w komforcie i odczuciu jest również dobrym wskaźnikiem. Jeśli Twoje ramiączka są rozciągnięte do tego stopnia, że nie ma już powrotu lub Twoja opaska nadal czuje się zbyt luźna na najciaśniejszym haku, prawdopodobnie nadszedł czas, aby ją podrzucić. Co najważniejsze, jeśli Twój Biustonosz kąpielowy nie spełnia już swojej roli, polegającej na zapewnieniu Ci wygody i wsparcia, nie ma sensu go trzymać.

Ciekawe, czy Twój biustonosz kąpielowy nadal dobrze leży? 

Dobrą wskazówką na wydłużenie żywotności Twoich biustonoszy jest dbanie o nie. Oznacza to, że należy je odpowiednio przechowywać w szufladzie stanika i prać ręcznie, kiedy tylko można. Być może nie brzmi to jak najwygodniejsza opcja, ale obiecujemy, że jest warta zachodu.