Parawany plażowe

(19)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Wybierając się na wypoczynek nad morze warto pamiętać o zaopatrzeniu się w odpowiedni parawan plażowy. Jest to szczególnie istotne w przypadku wietrznej pogody, gdzie parawany plażowe sprawdzają się świetnie jako osłona przed niekomfortowymi warunkami i wpadającymi w oczy drobinami piasku. Parawany plażowe są świetnym elementem wyposażenia każdego turysty chcącego w przestrzeni miejskiej znaleźć swój kawałek prywatności, nie tracąc przy tym otaczających walorów przyrody.

Jakie parawany plażowe wybrać?

Parawan plażowy kojarzy się z plażą i osłoną przed wiatrem. Może on pełnić i zazwyczaj pełni funkcje reklamowe i ozdobne. Jaki rodzaj materiału wybrać? Jakie są ceny? Który rodzaj tkaniny wybrać? Wybrać parawan plażowy z nadrukiem czy raczej z wzorem, a może jednokolorowy? Wszystkie z tych pytań są odpowiednie i tylko kwestia indywidualnych potrzeb może pozwolić na podjęcie decyzji odnośnie tego, co zakupimy. Jeżeli chodzi o ceny parawanów to zależne są od:

  • jakości i rodzaju użytego materiału (gramatury tkaniny, im wyższa gramatura, tym produkt będzie droższy i jednocześnie bardziej trwały i solidny); najpowszechniejsze są bawełniane, ale świetnie sprawdzają się również poliestrowe, na których można nadrukować bardziej szczegółowe wzory;
  • rozmiaru jednego brytu - części składowej parawanu; materiał pomiędzy dwoma kijkami parawanu. Przykładowo 60x60 cm to jeden bryt. Parawan plażowy o długości 4 takich fragmentów będzie miał 2,4 metra długości i 60 cm wysokości.

Niejednokrotnie wybieramy się na plażę z całymi rodzinami w celach wypoczynkowych. W takich okolicznościach wybierzemy parawan plażowy w kolorowe wzorki z jakimś przyciągającym wzrok obrazkiem lub standardowe bardziej skromne, jednokolorowe parawany plażowe. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku integracyjnych wyjazdów firmowych, gdzie odpoczynek i budowanie mocnego zespołu pracowników można połączyć z reklamą na parawanie plażowym. Taka forma wydaje się być wspaniałym pomysłem na nienachalne zaprezentowanie firmy wśród przypadkowych turystów. Kwestia indywidualnych potrzeb powinna mieć priorytetowe znaczenie. Opinie zazwyczaj będą podzielone, ale najważniejsze, żeby przy tym wszystkim pamiętać, że niezależnie od wybranego produktu odpoczynek to coś na co czekamy i nam się należy.