Volvo XC 60

(166)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Jest wiele samochodów wartych uwagi. Jednym z nich jest z pewnością Volvo Xc 60. Auto zadebiutowało w 2008 r., a zaprojektował je Lars Blenwall. Jego wygląd od razu przypadł do gustu dużej liczbie osób, a do tego trzeba dodać, że Volvo Xc 60 jest autem z bogatym wyposażeniem, zapewniającym duże bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerom.

Dlaczego warto wybrać Volvo Xc 60?

Volvo Xc 60 jest samochodem, które doskonale służy wielu osobom. Autor jego projektu zadbał o bezpieczeństwo kierowcy auta oraz pasażerów, przez specjalną konstrukcję karoserii. Jazda tym samochodem jest wyjątkowo komfortowa. Nie trzeba martwić się bujaniem przy wysokich szybkościach ani sztywnością podwozia. W innych modelach takie niedogodności zdarzają się. Podwozie tego pojazdu jest bardzo wytrzymałe, z reguły problemy z jego strony występują dopiero po przejechaniu ponad 100 tys. kilometrów.

Volvo Xc 60 zostało uznane za jeden z najbezpieczniejszych szwedzkich samochodów. Oprócz specjalnej konstrukcji karoserii, projektanci dodali konstrukcję wykorzystującą m. in. SIPS, która zmniejszy następstwa bocznych uderzeń. Różne układy elektroniczne zapewniają samochodowi ochronę przed zderzeniami, pomogą kontrolować pasy jezdni, będą dbały o stabilizację doczepionej przyczepy oraz wiele więcej. 

Możemy wybrać model z napędem na dwa lub cztery koła. Bagażnik tego samochodu także zasługuje na uwagę - jest on aż 495-litrowy. Z łatwością pomieści bagaże całej rodziny. Wygodne fotele sprawią, że jazda będzie jeszcze przyjemniejsza. Cena Volvo Xc 60 waha się obecnie od ok. 40 tys. zł do ok. 120 tys. zł. Warto jest w nie zainwestować. Ten samochód jest bardzo solidny, przestronny oraz bardzo dobrze się go prowadzi. Już sam design pojazdu zachęca do zakupu.

Na naszej liście samochodów osobowych znajdziesz tysiące ofert w jednym miesjcu. Dzięki zebraniu wszystkich ofert na jednym serwisie będziesz mógł porównać cenę i sprawdzić opinię każdego modelu jaki Cię interesuje nie wychodząc z domu. Volvo XC 60 to jeden z popularniejszych modeli samochodów Volvo. Skorzystaj z filtrów dostępnych w panelu bocznym i wybierz parametry konkretnego modelu.

Pozostałe popularne modele samochodów Volvo