Suzuki Vitara

(95)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Napęd hybrydowy opracowany został z dbałości o czyste powietrze i przyszłość. W samochodach Suzuki Vitara pozwala on obniżyć zużycie paliwa nawet o 16%, dzięki czemu podróżowanie staje się znacznie bardziej ekologiczne i oszczędne. Mimo to, jazda pozostaje dynamiczna, a samo auto jest lekkie i doskonale się prowadzi. Dlaczego jeszcze warto postawić na pojazd z napędem hybrydowym?

Wydajna oszczędność, czyli zalety samochodów Suzuki Vitara!

Poszukując taniego samochodu z kategorii SUV, który wyposażony jest w układ mild hybrid nie można przeoczyć Suzuki Vitary. Pojazd łączy w sobie nowoczesny wygląd z zaawansowanymi technologiami wspomagającymi komfortową jazdę. Posiada także przydatny napęd 4x4, a na 100 km spala od 5,7 litra. Oprócz wielu możliwości rozszerzenia, charakteryzuje go bardzo bogate wyposażenie standardowe.

Atrakcyjna wizualnie linia nadwozia posiada duży prześwit. Sam samochód Suzuki Vitara jest wyjątkowo zwrotny i pozwala cieszyć się komfortowymi podróżami po drogach oraz prawdziwymi osiągami, gdy wyjedzie się nim w teren. Oszczędny i dynamiczny silnik benzynowy BOOSTERJET w połączeniu z układem mild hybrid o 48 woltach to niska emisja dwutlenku węgla przy doskonałych osiągach. Napęd na 4 koła z możliwą funkcją ALLGRIP SELECT pozwala się cieszyć jeszcze większą pewnością i bezpieczeństwem podczas zdobywania wzniesień i zjeżdżania z nich.

Przestronna kabina i wysoka pozycja siedzeń zapewniają wyjątkowy komfort przemieszczania się zarówno dla kierowcy, jak i dla wszystkich pasażerów. Bagażnik o pojemności aż 375 litrów to doskonała okazja, aby w podróż zabrać ze sobą wszelkie potrzebne przedmioty bez martwienia się o niedobór miejsca do przetransportowania ich.

Wybierając samochód Suzuki Vitara, cena nie musi przerażać. To jeden z najtańszych pojazdów w typie SUV o hybrydowym napędzie, jak dostępny jest obecnie na rynku. Szukając dużych ilości miejsca wewnątrz samochodu, połączonych z komfortem jazdy, dużymi osiągami i prawdziwą oszczędnością warto postawić na Suzuki Vitarę.

Na naszej liście samochodów osobowych znajdziesz tysiące ofert w jednym miesjcu. Dzięki zebraniu wszystkich ofert na jednym serwisie będziesz mógł porównać cenę i sprawdzić opinię każdego modelu jaki Cię interesuje nie wychodząc z domu. Suzuki Vitara to jeden z popularniejszych modeli samochodów Suzuki. Skorzystaj z filtrów dostępnych w panelu bocznym i wybierz parametry konkretnego modelu.

Pozostałe popularne modele samochodów Suzuki