Opel Corsa C

(30)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Opel Corsa C to samochód osobowy wyprodukowany w 1999 roku. Była to w tamtych latach najnowocześniejsza i to już trzecia generacja Opla Corsy. Auto to zbierało bardzo pochlebne opinie i oceny a w 2001 zostało wybrane samochodem roku. Produkcja odbywała się w trzech wersjach nadwozia: trzy i pięciodrzwiowy hatchback a także czterodrzwiowy sedan. Były to bardzo zgrabne i ekonomiczne auta produkowane rzez General Motors.

Opel Corsa C z szerokim wachlarzem zalet

Samochody tej generacji Opla posiadały szeroki wachlarz zalet. Do najważniejszych zaliczyć można niski koszt eksploatacji. Dotyczy to zarówno spalania jak i części zamiennych, które nie są wysokim kosztem a także są łatwo dostępne. Cechuje je też bardzo duża odporność na korozję. Corsy typu C posiadają trwałe zawieszenie. Jest ono dość sztywne więc komfort jazdy jest dosyć ograniczony jednak bezpieczeństwo prowadzenia auta jest bardzo wysokie. Nadmienić trzeba, że podstawowe wersje Corsy były dosyć ubogo wyposażone. Jednakowoż producent proponował naprawdę bogate rozwiązania wyposażenia dodatkowego. W obecnych czasach ceny za Opla Corsę C nie są zbyt wygórowane. Wzrost gospodarczy i systematyczne bogacenie się społeczeństwa powodują, że auta te są dostępne za naprawdę nieduże koszta. W zależności od rodzaju silnika i roku produkcji ceny za ten samochód wynoszą od 3 500 zł do 7 990 zł za silnik 1.0, od 3 900 zł do 7 900 zł za silnik 1.2, jak również od 5 200 zł do 5 900 zł za silnik 1.7 w dieslu. Auta te są bardzo dobre dla osób, które szukają typowo miejskich samochodów. Spośród mniejszych aut, Corsa typu C odznacza się przestronnym wnętrzem i dużym poziomem technicznym.

Na naszej liście samochodów osobowych znajdziesz tysiące ofert w jednym miesjcu. Dzięki zebraniu wszystkich ofert na jednym serwisie będziesz mógł porównać cenę i sprawdzić opinię każdego modelu jaki Cię interesuje nie wychodząc z domu. Opel Corsa C to jeden z popularniejszych modeli samochodów Opel. Skorzystaj z filtrów dostępnych w panelu bocznym i wybierz parametry konkretnego modelu.

Pozostałe popularne modele samochodów Opel