Dacia Duster

(182)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Dacia Duster to jeden z najczęściej wybieranych modeli aut osobowych, kupowanych przez Polaków w opcji prosto z salonu. Model Duster od początku istnienia na rynku oferuje wiele wersji wyposażenia, dostosowanych cenowo do wymagań klientów. Wszechstronny SUV od Dacii jest wręcz stworzony do przygód i poradzi sobie w każdym terenie, zarówno wielkomiejskiej dżungli jak i na szutrowych drogach poza miastem. Sprawdź wyrazisty styl Dacii Duster na własne skórze.

Zasiądź za sterami wszechstronnej Dacii Duster, którą pokochały tysiące polaków

Dacia Duster to jeden z najbardziej udanych modeli od rumuńskiego producenta aut osobowych. Atrakcyjna cena w połączeniu z bogatym wyposażeniem i nadwoziem SUV sprawiły, że Polacy zakochali się w tym aucie, notując rekordowe zainteresowanie modelem na przestrzeni ostatnich lat. Nie tylko nowe auta cieszą się sporym powodzeniem, ale również wersje z rynku wtórnego często są poszukiwane prezz polskich kierowców.

Produkowany od 2010 roku SUV Dacia Duster, zaprojektowany został przez Renault Design Central Europe i znajdziemy w nim wiele podzespołów tego francuskiego producenta. Dacia Duster dostępna jest w atrakcyjnej cenie i kilku wariantach wyposażenia (z opcjami dodatkowego doposażenia według potrzeb i indywidualnych preferencji). Wśród oferowanych w salonach wersji tego SUVa, znajdziemy: Dacia Duster Access, Dacia Duster Essential, Dacia Duster Comfort, Dacia Duster SL Celebration oraz Dacia Duster Prestige. Model Dacia Duster oferuje przestronne i komfortowe wnętrze, systemy bezpieczeństwa czynnego i biernego, automatyczną klimatyzację, bogaty wybór ustawień kierowcy, obszerny bagażnik czy wszystkie niezbędne systemy elektryczne stosowane w autach.

Na naszej liście samochodów osobowych znajdziesz tysiące ofert w jednym miesjcu. Dzięki zebraniu wszystkich ofert na jednym serwisie będziesz mógł porównać cenę i sprawdzić opinię każdego modelu jaki Cię interesuje nie wychodząc z domu. Dacia Duster to jeden z popularniejszych modeli samochodów Dacia. Skorzystaj z filtrów dostępnych w panelu bocznym i wybierz parametry konkretnego modelu.

Pozostałe popularne modele samochodów Dacia