BMW Seria 5

(371)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Bawarski producent samochodów BMW to marka, która poprzez wszystkie lat swojej pracy wyrobiła sobie renomę znanej, oraz szanowanej firmy, której samochody charakteryzują się wysokim standardem komfortu oraz ponadprzeciętnymi osiągami. Bmw seria 5 to limuzyna, która produkowana jest od 1972 roku i jest bezapelacyjnie jednym z najpopularniejszych modeli w portfolio niemieckiego producenta.

Nowe BMW seria 5 to idealne połączenie cech, których oczekujesz od limuzyny

Nie jest tajemnicą, że bawarski producent samochodów dla wielu stanowi wzór do naśladowania. Za taki stan rzeczy odpowiada fakt, że od dziesięcioleci w swoich modelach łączy on stylistykę pojazdu, jego funkcjonalność oraz osiągi w bardzo atrakcyjnej dla oka formie. Najnowsza limuzyna jeszcze bardziej niż poprzedniej jej generacje stawia na sportowy i estetyczny wygląd. Długi rozstaw osi, przedłużona maska silnika, płynna linia dachu czy agresywnie wyglądające laserowe światła doskonale podkreślają sportowy charakter tego samochodu. Masywne wloty powietrza, które ulokowane są w okolicy przedniego zderzaka gwarantują unikalny wygląd oraz poprawiają osiągi modelu. Nowe BMW seria 5 w podstawowej wersji posiada czterocylindrowy silnik, generujący moc 184 koni mechanicznych, oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący>290 Nm. Te wartości gwarantują przyjemne oraz ekscytujące doznania z jazdy. Ponadto, nie sposób ominąć przestronnego oraz funkcjonalnego wnętrza, podkreślającego komfort oraz elegancję tej biznesowej limuzyny. Centralny wyświetlacz, który odpowiedzialny jest za system multimedialny oraz kontrolę wydajności samochodu zapewnia intuicyjną obsługę, oraz piękny wygląd. Jeślichodzi o BMW seria 5 cena zaczyna się od 197 900 PLN. Pomimo że nie należy ona do najniższych to z całą pewnością funkcjonalność oraz komfort, któryotrzymujemy w zamian, jest jej wart.

Na naszej liście samochodów osobowych znajdziesz tysiące ofert w jednym miesjcu. Dzięki zebraniu wszystkich ofert na jednym serwisie będziesz mógł porównać cenę i sprawdzić opinię każdego modelu jaki Cię interesuje nie wychodząc z domu. BMW Seria 5 to jeden z popularniejszych modeli samochodów BMW. Skorzystaj z filtrów dostępnych w panelu bocznym i wybierz parametry konkretnego modelu.

Pozostałe popularne modele samochodów BMW