Rowery Romet

(458)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Historia marki Romet w Polsce sięga aż 1948 roku, która po wielu sukcesach okraszonych nagrodami, wzlotach i upadkach – ostatecznie musiała poddać się konkurencji i upadła w 2005 roku. Współcześnie, działalność marki datuje się od 2006 roku, a produkcja rowerów pod szyldem Romet odbywa się przez spółkę Arkus Romet Group, która wykupiła prawa do tej nazwy. Krok ten ukazał się sukcesem, a rower znalazł uznanie wielu klientów z Polski, Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Belgii, Szwecji, Słowacji, Czech, Austrii czy Wielkiej Brytanii. Obecnie Romet to uznana na rynku europejskim marka rowerowa pochodząca z kraju nad Wisłą.

Rowery marki Romet to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności, wygody w użytkowaniu, współczesnego designu i atrakcyjnych cen. Obecnie na rynku dostępnych mamy kilkaset modeli w różnych kolorach z kategorii MTB, Road, Gravel, Cross, Trekking, City, E-bike czy Junior/Kids. Zakupić można rowery z najnowszej kolekcji jak i starszych roczników. Oprócz rowerów, znajdziemy też wiele akcesoriów takich jak bagażniki, sakwy, kaski, oświetlenie, kosze rowerowe czy części zamienne.

Ceny rowerów Romet

Polskie rowery Romet to nie tylko solidne wykonanie i duża różnorodność modeli, ale również atrakcyjne ceny w zamian za świetną jakość pojazdów. Marka Romet dostępna jest na każdą kieszeń i dla każdego. Od miłośnika weekendowych przejażdżek, do zapaleńców pokonujących na swoich jednośladach nawet tysiące kilometrów rocznie. Najtańsze modele kupimy w przedziale 600 - 1500 złotych, wsród nich znajdziemy rowery miejskie jak Romet Symfonia, rowery turystyczne jak Romet Wagant czy górskie jak Romet Rambler. Najdroższe i zarazem najlepsze modele polskie rowery spod znaku Romet to koszt w przedziale 6000 - 10000 PLN, wśród nich nowoczesne rowery elektryczne jak rower Romet E-GEN T20

Opinie o rowerach Romet

Rowery Romet cieszą się ogromną popularnością i rosnącym gronem zadowolonych klientów nie tylko w Polsce, ale i wielu innych europejskich krajach. Zastosowane nowoczesne technologie, rowery wyposażone w najlepsze podzespoły, nieustanny rozwój produktów, a do tego nowoczesny design i szeroka gama modeli, stały się źródłem pozytywnych opinii kolejnych użytkowników.