Rowery KTM

(42)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Artykuły eksperckie

Warto postawić w życiu na trochę ruchu. Ciało musi dostać porządnej dawki aktywności fizycznej po całym dniu pracy przy biurku, ale także wysiłek uwalnia endorfiny - można powiedzieć, że przez sport stajemy się szczęśliwsi. Nie ma nic lepszego od przejażdżki rowerowej, przede wszystkim wykonując ją na rowerach austriackiej firmy KTM. Marka ta znana jest na całym świecie, przede wszystkim w produkowaniu motocykli, czy quadów. Jednakże wszelkie pojazdy mechaniczne (w tym rowery), które oferowane są klientom, charakteryzują się wysokiej jakości podzespołami (przede wszystkim z firmy Shimano, bądź Bosh) oraz elementami. Misja firmy stawiająca na bezpieczeństwo, zadowolenie i wysoką klasę sprawia, że produkowane rowery spełniają wymagania nawet najwybredniejszych klientów. W ofercie firmy KTM można znaleźć przede wszystkim rowery górskie, elektryczne oraz turystyczne. 


Rowery górskie ze względu na użytkowanie ich na wielu różnych powierzchniach, przede wszystkim problematycznych i nierównych, są skonstruowane tak, by jazda odbywała się w sposób zręczny oraz prosty. Dzieje się tak ze względu na lekkie wykończenie - zazwyczaj z aluminium. Rowery KTM są przez to lżejsze, co usprawnia ich kierowanie po wyboistej nawierzchni.


Rowery wyposażone w elektryczną pomoc, będą niezawodne w długich i wyczerpujących wycieczkach. Dzięki bardzo trwałym elementom sprostają one wyboistym drogom i długotrwałym jazdom. 


Rowery turystyczne sprawdzą się świetnie na drogach publicznych, asfaltowych, czy ścieżkach. Co najważniejsze przeznaczone są na dłuższe przejażdżki, a co za tym idzie odznaczają się ogromnym komfortem prowadzenia oraz jazdy. Muszą być bowiem wyposażone w elementy, które nie zmęczą nas bardzo po odległej wycieczce. 


Ceny rowerów KTM wahają się w zależności od rodzaju i przeznaczenia w granicach od ok. 10 000 zł do 24 000 zł.


Opinie o produktach firmy KTM mówią same za siebie - setki zadowolonych klientów, kilometry przebytych podróży oraz mnóstwo dostarczonej energii - wszystko dzięki rowerom austriackiej firmy KTM.