Rowery Trekkingowe

(676)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Rowery - opinie

Rowery trekkingowe dla tych co lubią rodzinne wycieczki rowerowe za miasto. Chciałbyś zrezygnować z komunikacji miejskiej na rzecz ekologicznego środka transportu. Jazda rowerem, po polnych drogach lub w lesie, to twoja ulubiona forma relaksu? Odkryj rower, turystyczny, przeznaczony specjalnie dla osób, które pokonują odcinki o odmiennych długościach i w zróżnicowanej rzeźbie terenu.

Rowery trekkingowe - uniwersalne rozwiązanie

Rower trekkingowy to idealny sprzęt dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z dwoma kółkami, ale i dla doświadczonych jego użytkowników. Wyprodukowany został w ten sposób, że można nim bez wysiłku przemierzać te krótsze, jak i te dłuższe trasy. Sprawdzi się idealnie i warunkach miejskich, i na bezdrożach czy leśnych ścieżkach. Wszechstronność rowerów turystycznych wynika z ich budowy. Konstrukcja ramy umożliwia przyjęcie wygodnej i niemęczącej pozycji podczas jazdy. Dzięki temu, nawet w mniej korzystnych warunkach, będziesz mógł się cieszyć komfortem i przyjemnością wynikającą z podróżowania.

Rower trekkingowy to turytytyka na wyciągnięcie ręki

Koła o średnicy 28 cali to najpopularniejszy rozmiar wykorzystywany w tych modelach, umożliwia bezwysiłkowe pokonywanie nawet dłuższych odcinków. Zadbano również o to, by ta kategoria rowerów wyposażona była w niezbędne elementy, takie jak: błotniki, odpowiednią amortyzację i oświetlenie. Dzięki temu, bez dodatkowych nakładów finansowych, możesz bezpiecznie poruszać się w warunkach zurbanizowanych i po mokrych ścieżkach.

Wybierasz się na dłuższą wycieczkę i zastanawiasz się, gdzie zapakować prowiant oraz inne potrzebne przedmioty? Bagażnik, montowany w tych modelach, pozwala przewiesić na nim sakwy, które pomieszczą wszystko, co potrzebne jest podczas takiej wyprawy. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że rowery trekkingowe będą najlepszym rozwiązaniem dla osób początkujących i zaawansowanych. Jeśli lubisz praktyczne i uniwersalne rozwiania i nie chcesz się ograniczać tylko do jednego rodzaju treningu, rowery z tej kategorii spełnią twoje oczekiwania.