Podkaszarki

(636)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Podkaszarki - opinie

Znasz to irytujące uczucie, gdy próbujesz jak najdokładniej coś zrobić, a jeden detal lub niedogodne miejsce burzy cały efekt końcowy? Tak samo pewnie czują się ogrodnicy, którzy przystrzygają trawę i w okolicy drzewa, słupa czy siatki ogrodzeniowej nie mogą dociąć nadmiernie wyrośniętej zieleni standardową kosiarką. Na szczęście, efekt ten można osiągnąć używając ręczne podkaszarki, których cena nie przekracza 200 zł.

Idealnie równe tereny zielone przy użyciu podkaszarki

Podkaszarki pozwalają zwieńczyć dzieło pielęgnacji przydomowego ogrodu lub działki. Obecnie oferowane na rynku podkaszarki dzielą się na dwa typy - elektryczne i spalinowe. Te pierwsze są bardziej ekologiczne i zazwyczaj nieco tańsze niż ich paliwowe odpowiedniki, jednak trzeba liczyć się z obecnością kabla, co skutecznie zmniejsza jej mobilność i użytkowość na szerokiej, otwartej przestrzeni bez dostępu do gniazdek. "Spalinówki", chociaż nieco droższe w użytkowaniu, precyzyjniej tną źdźbła trawy, jednocześnie redukując efekt szarpania trawy, co pozwala zachować trawnik zdrowszy na dłużej. Od jakiegoś czasu na rynek wypuszczane są podkaszarki akumulatorowe - łączące ekologiczne wykorzystanie mocy z baterii i mobilność "bezkablową" znaną z podkaszarek spalinowych. Cena takich produktów przewyższa obie kategorie - chociaż fora ogrodnicze i użytkownicy podkaszarek twierdzą, że już niedługo podbiją rynek ogrodniczy w tych segmentach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą podkaszarek i wyborem swojego narzędzia jeszcze dziś.

Topowe modele podkaszarek

W naszej ofercie znajdziesz podkaszarki najlepszych producentów. Współpracujemy z takimi firmami jak: Makita, Nac, Hitachi, Ryobi, Bosh, Agroma, Al- Ko, Ama, Asist oraz wieloma innymi, cenionymi i znanymi na całym świecie. Wybierz produkt, który spełni Twoje wszystkie wymogi i pomoże zrealizować prace ogrodowo- pielęgnacyjne. Nasze produkty mogą być zasilane: spalinowo, akumulatorowo oraz elektrycznie.Każdy egzemplarz posiada inną moc silnika. Zakup podkaszarki nie należy do najprostszych i najtańszych. Tym bardziej przemyśl swój wybór i zakup. Ceneo.pl posiada najlepsze modele, które obejmuje gwarancja. Kosy mechaniczne, jakie polecamy, poradzą sobie z zielenią w miejscach, gdzie klasyczne kosiarki spalinowe nie mogą dotrzeć. Podkaszarki przydadzą się podczas pielęgnacji zboczy i ścinaniu traw, które porastają wokół drzew i krzewów.W zależności od rodzaju narzędzia, który wybierzesz- możliwości urządzeń tnących są różne. Niektóre ostrza doskonale radzą sobie z najtwardszą trawą, zaroślami czy krzewami. Inne bez problemu pomogą obkosić podszycia drzew (wilki lub odrośla) oraz niewielkie gałązki. Bardzo ważnym parametrem jest waga podkaszarki. Im lżejsza- tym łatwiej jest wykonywać odpowiednie manewry. System antywibracyjny redukuje drgania do poziomu minimalnego. Zapewnia to bardzo komfortowe koszenie, przy maksymalnej wygodzie. Nasze produkty posiadają standardowe, regulowane uchwyty, które umożliwiają łatwe i precyzyjne manewrowanie sprzętem. Przed zakupem upewnij się, czy wybrany przez Ciebie model, jest tym jedynym i ostatecznym sprawdź parametry techniczne podkaszarki: rodzaj silnika, cylinder, moc silnika i jego maksymalne obroty, waga, napęd, długość wysięgnika, wymiary tarczy czy zakres cięcia żyłką. Praca, przy użyciu najlepszych podkaszarek, jakie znajdziesz na Ceneo.pl okaże się czystą przyjemnością!