Płyty wolnostojące - 1 pole grzejne

(98)
  • Filtruj
  • Kategorie
  • Sortuj

Płyty wolnostojące - opinie

Artykuły eksperckie

Płyty wolnostojące to rozwiązanie wybierane najczęściej na przykład w kawalerkach, gdzie właściciel całkowicie rezygnuje z piekarnika i do aneksu kuchennego wstawia właśnie płytę. Kupując płytę oraz piekarnik osobno, możesz wybrać dowolne oba sprzęty.

Do wyboru mamy dwa rozwiązania - płytę gazową oraz płytę elektryczną. Płyty gazowe są z reguły tańsze w użytkowaniu, ale to płyty elektryczne są coraz bardziej popularne. Wynika to między innymi z faktu, że elektryczne płyty ceramiczne o gładkiej powierzchni są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Wybierając płytę wolnostojącą należy również zwrócić uwagę na liczbę palników. Do wyboru mamy od jednego do czterech pól grzewczych.

Jeśli posiadasz płytę wolnostojącą z kurkami umiejscowionymi poziomo na płycie, uważaj na to by nie zalać ich wodą. W przeciwnym razie może czekać cię ich kosztowna wymiana.

Jeśli szukasz płyty wolnostojącej, zajrzyj na Ceneo.pl. Znajdziesz tutaj sprzęt takich producentów jak Gasmaster, Ravanson, MPM, Sencor czy First. Dzięki wygodnym filtrom bez trudu znajdziesz dowolną płytę wolnostojącą w wybranym kolorze, rodzaju oraz z wybraną liczbą palników.